VOD Pogoda Gry Katalog Firm Frazpc.pl Statystyki Stron Forum Hosting Programy Ipla Film Pozycjonowanie
login: hasło:
Katalog.GERY.PL
rejestracja | przypominanie hasła

szukaj
Zamknij

Ustawienia:

Wyniki 21-30 posortowane wg. UserRank

Na forum
zakupy na Allegro... zadowolone czy nie ?
ja kupuje często przez Internet na allegro, ostatnio w kiss a rabbit. Nigdy nie zostałam oszukana, ani nigdy nie dostała czegoś czego nie zamawiałam.
Problem z błoną
Chciałabyś żeby po każdym stosunku się zrastała?
Brak pocałunków (pomocy)
Pewnie sie po prostu jeszcze wstydzi.
Czy jestem w ciazy ?
Robiłam to dziś z chłopakiem , i on wyjął pitola i zwaliłam mu do wanny. Rzecz w tym ze nie wiem czy nie kapło mi na palca , zamoczyłam lekko palce
Pierwsza randka
zobaczcie sobie tez filmy z http://sagio.pl/promocje.html Co ubrać na randkę? Pierwsze spotkanie- ja dobrze wypaść? Co ubrać żeby dobrze wygląd
To jest miniatura strony

Fizjoterapia

Rehabilitanci.eu - Portal fizjoterapeutczny

http://rehabilitanci.eu

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 22 Maj 2006 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fizjoterapia i masaż leczniczy w Łodzi

Doświadczony fizjoterapeuta z wieloletnią praktyką prowadzący zabiegi rehabilitacyjne w Łodzi zaprasza na profesjonalne zabiegi.

http://www.agatowicz.com

ocena: 6/6 « oceń - dodano: 12 Cze 2014 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fizjoterapia Olsztyn Humanus

Humanus jest ośrodkiem rehabilitacyjnym świadczącym usługi w zakresie rehabilitacji funkcjonalnej, konsultacje lekarzy oraz zajęcia indywidualne i grupowe.

http://www.centrumhumanus.pl/nasi-specjalisci.html

Słowa kluczowe: Olsztyn, fizjoterapeuci
ocena: 0/6 « oceń - dodano: 24 Maj 2015 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fizjoterapia-mazur.pl

„Mazur” to profesjonalny gabinet rehabilitacji działający na polskim rynku od kilkunastu lat. Dzięki swojemu doświadczeniu oferuje usługi najwyższej jakości. Jest to bardzo ważny czynniki mający wpływ na przebieg rehabilitacji oraz szybszy powrót do zdrowia. Gabinet posiada wysokowyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Główny terapeuta to Bogusław Mazur. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Mgr wychowania fizycznego i fizjoterapii. Uczestnik kursów w zakresie chiropraktyki, rehabilitacji manualnej i osteopatii. W ofercie gabinetu rehabilitacji znajduje się leczenie dolegliwości bólowych, rehabilitacja ortopedyczna oraz sportowa. Szczegóły oferty dostępne na stronie www.

http://fizjoterapia-mazur.pl

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 14 Mar 2013 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fizjotrener.com - Rehabilitacja Kraków

Strona fizjotrener.com informuje o ofercie firmy rehabilitacyjnej, działającej na terenie Krakowa. Firma ta oferuje liczne zabiegi i pomoc osobom, które ucierpiały w wypadkach, albo też mają problemy ze sprawnością ruchową powstałe na skutek innych zdarzeń. Dla nich proponowane są takie rozwiązania jak trening funkcjonalny, badania funkcjonalne, terapia manualna, fizjoterapia, fizykoterapia czy kinesiotaping.

http://www.fizjotrener.com

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 14 Paź 2014 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem ...

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym. Fundacja prowadzi Zakład Aktywniości Zawodowej, Środowiskowy Dom Samopomocy i Warsztat Terapi Zajęciowej

http://www.fundacja-dom.opole.pl/index.php

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 20 Mar 2005 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Fundacja Promyk Słońca - EEG Biofeedback

Fundacja Promyk Słońca jest organizacją pożytku publicznego. Na terenie Wrocławia działa od 1990 roku. Głównym celem działania Fundacji jest pomoc dzieciom niepełnosprawnym, zagrożonym niepełnosprawnością oraz ich rodzinom. W ramach Fundacji działa przychodnia dla dzieci, żłobko - przedszkole, centrum doskonalenia nauczycieli, placówka szkoleniowa oraz poradnia psychologiczno - pedagogiczna.

http://www.promykslonca.pl

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 24 Wrz 2008 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Gabinet masażu Białystok

DobreTerapie, to jednostka współpracująca wyłącznie z właściwie wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, posiadającymi wszelkie, niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do tego, by prowadzić gabinet masażu. Białystok, jest jednym z trzech miast, w którym można skorzystać z oferty tego ośrodka. Jednostka rehabilitacyjna bazuje, przede wszystkim na wdrażaniu manualnych form terapii u swoich pacjentów, które zostały uznane za najskuteczniejsze i owocujące widoczną poprawą stanu zdrowia klientów. Dlatego też, ośrodek może się poszczycić wysokim poziomem skuteczności, a także dużym zaufaniem i satysfakcją swoich klientów. Firma ta, prócz świadczenia usług rehabilitacyjnych zajmuje się również aktywnym promowaniem prozdrowotnych nawyków, takich jak uczęszczanie na profilaktyczne, bezbolesne masaże oraz terapie.

http://www.dobreterapie.pl

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 04 Lip 2014 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Gabinet Masażu. Terapia Manualna Kręgosłupa.

Specjalistyczny Gabinet Masażu - Terapia Manualna Kręgosłupa, prowadzony jest przez wieloletniego współpracownika Reprezentacji Narodowej Polski z praktyką zagraniczną Andrzeja Kostkiewicza. W gabinecie wykonywane są: masaże lecznicze, masaż sportowy, zabiegi odchudzające, zabiegi kręgarskie (kręgarstwo), zabiegi Guam (Algomar), rehabilitacja kręgosłupa

http://www.masaz.fif.pl

ocena: 0/6 « oceń - dodano: 25 Lip 2005 « wyróżnij stronę
To jest miniatura strony

Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej

Nasza oferta obejmuje kompleksową, nowoczesną fizjoterapię. Zajmujemy się głównie terapią manualną, ponieważ jest ona zaliczana do najbardziej skutecznych metod leczenia nieprawidłowości i schorzeń w obrębie narządu ruchu. Wykorzystujemy także wiele metod fizjoterapeutycznych dających szerokie spektrum możliwości terapeutycznych.

http://www.rehabilitacja-bielsko.pl

Kategorie:
Biznes gospodarka » Firmy » Uslugi
ocena: 0/6 « oceń - dodano: 17 Lut 2011 « wyróżnij stronę


Dodaj link
Najciekawsze pomysły, prototypy, nowe technologie