Wyniki 1 - 10 z 672 posortowane wg daty dodania

Uprawnienia SEP do 1KV - uprawnienia-g1.pl

Szkolimy pracowników związanych z sieciami elektrycznymi. Dzięki nam uzyskacie Państwo lub przedłużycie uprawnienia elektryczne. Wspieramy uprawnienia gazowe, cieplne, elektryczne. Główna zaleta to prowadzenie kursów w formacie online. Całkowicie zdalne szkolenie na uprawnienia elektryczne to szansa dla pracowników z mniejszych miejscowości, którzy mają problemy z dojazdem do wyspecjalizowanych placówek edukacyjnych.

https://uprawnienia-g1.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2019

wyróżnij stronę

Profesjonalny kurs CNC

Centrum Szkoleń i Technologii CNC z Wrocławia oferuje najlepsze kursy i szkolenia z technologii CNC! Jeśli szukasz kursu operatora programisty CNC lub kursu programisty CAM, koniecznie zapoznaj się z ofertą kursów i szkoleń przygotowaną przez firmę. W ofercie znajdziesz kurs CNC, kurs operatora CNC, operator programista CNC, programista CAM, szkolenia techniczne. Sprawdź grafik dostępnych kursów, zajrzyj na stronę internetową.

https://numerika.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2019

wyróżnij stronę

Szkoła Języka Angielskiego Zielona Góra

Szkoła Językowa English Navigator to miejsce stworzone z pasji do języka angielskiego oraz fascynacji nowoczesnymi metodami nauczania. POMAGAMY W PRZEŁAMYWANIU BARIERY JĘZYKOWEJ oraz uczymy poprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Nasze techniki nauczania oparte są metodzie komunikatywnej, która umożliwi Ci naturalną i płynną komunikację, zadawanie pytań oraz udzielanie spontanicznych rozbudowanych odpowiedzi na zasłyszane pytania. Stawiamy na JAKOŚĆ i EFEKTY kształcenia a zajęcie w naszej szkole prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno w kameralnych grupach jak i indywidualnie. Lektorzy uczący w naszej...

https://englishnavigator.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2019

wyróżnij stronę

3 Surf School - Kurs windsurfingu

Szkoła 3 Surf School oferuje kurs windsurfingu i kitesurfingu Jastarnia, Hel, Jurata. Prowadzimy kurs windsurfingu dla dorosłych i dzieci, kurs kitesurfingu, różne obozy młodzieżowe i wakacyjne kolonie. Organizujemy różne kursy instruktorskie oraz imprezy dla firm nad polskim morzem, w okolicy Hel, Jastarnia, Jurata.

http://3surfschool.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2019

wyróżnij stronę

Szkolenia dla farmaceutów - Apteka Szkolenia

Szkolenia dla farmaceutów to sposób na poprawę sprzedaży, poprawę wizerunku apteki, zdobycie nowych klientów a co ważniejsze ich zatrzymanie, usprawnienie funkcjonowania i wiele innych plusów. Pewnie niejeden z was spyta jak szkolenia farmaceutyczne mogą to wszystko zdziałać? Moglibyśmy znów to wszystko opisywać, lecz odpowiedź znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dodamy tylko, że każda apteka, która skorzystała z naszej oferty poprawiła swoje wyniki. Po prostu sprawdź nasze szkolenia dla farmaceutów, zapytaj jeżeli masz wątpliwości a czy się zdecydujesz, twój wybór.

http://aptekaszkolenia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2019

wyróżnij stronę

Kursy specjalistyczne - osz.edu.pl

Prezentujemy ośrodek szkolenia zawodowego z Łomży, który działa na rynku od 1993 roku. Kształcimy opiekunów medycznych. Prowadzimy liceum ogólnokształcące dla dorosłych, które umożliwia znaczące poprawienie wyników naukowych. Dysponujemy policealnym studium kosmetycznym dającym praktyczne umiejętności do natychmiastowej pracy w zawodzie. Dochodzi do tego cała gama kursów na prawo jazdy w wielu kategoriach.

https://www.osz.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2019

wyróżnij stronę

Doradztwo BHP - PraktykaBHP.pl

„Praktyka BHP” to marka umożliwiająca osiągnięcie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się doradztwa BHP w województwie pomorskim. Mamy szkolenia okresowe BHP dedykowane pracownikom najwyższego szczebla, pracowniom technicznym, administracyjnym. Uczymy, w jaki sposób zachować maksymalne standardy wykonywania obowiązków podczas pracy na wysokościach, czy przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest. Nasz outsourcing BHP to szansa na wygenerowanie realnych oszczędności.

https://www.praktykabhp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lipca 2019

wyróżnij stronę

Edukey.pl

Szukasz dobrych kursów informatycznych i komputerowych? Nie wiesz, jak zabrać się z obsługę pakietu MS Office? Firma edukey.pl skutecznie Ci w tym pomoże. Prawidłowa obsługa tego pakietu pozwala na efektywną i znacznie szybszą pracę. Dlatego wyszkolenie swoich pracowników w tym zakresie to podstawa. Posiadamy ofertę indywidualną i grupową. Wyślij swoich pracowników na sprawdzone kursy informatyczne firmy edukey.pl . Jesteśmy na rynku od wielu lat co daje nam ogromne doświadczenie w branży. Zapraszamy do kontaktu.

https://www.edukey.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lipca 2019

wyróżnij stronę

Certyfikat Berber - szkolabarberska.pl

Jesteś tutaj, ponieważ interesuje Cię doskonalenie umiejętności barberskich? W takim razie nie czekaj, ale jak najszybciej zobacz więcej szczegółowych informacji na naszej stronie, bowiem jesteśmy przekonani, że Warszawska Szkoła Barberingu jest dokładnie tym, czego szukasz. Nie zwlekaj zatem, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi informacjami na naszej stronie www lub zadzwoń pod podany numer.

http://szkolabarberska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2019

wyróżnij stronę

Profesjonalna nauka jazdy oes.com.pl

Szkoła nauki jazdy OES posiada biura w Krakowie, Gdowie, Wieliczce i Zabierzowie. Prócz kursów nauki jazdy oferujemy szkolenia zawodowe i kursy specjalistyczne.

https://www.oes.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2019

wyróżnij stronę