Wyniki 1 - 10 z 648 posortowane wg daty dodania

Ideal BHP - szkolenia BHP online, kursy na wózki widłowe

Kompleksowa obsługa z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie województw kujawsko - pomorskiego oraz wielkopolskiego. W ofercie szkolenia BHP online oraz tradycyjne, kursy na wózki widłowe dające uprawnienia na prowadzenie tych pojazdów. Każde szkolenie i kurs jest potwierdzone stosownym certyfikatem. Atrakcyjne ceny i miła obsługa!

http://www.idealbhp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2018

wyróżnij stronę

egzamin zawodowy praktyczny

Oryginalne egzaminy i rozwiązania. Strona umożliwia zarówno uczniom jak i nauczycielom pobranie oryginalnych arkuszy egzaminacyjnych wraz z oryginalnymi kluczami odpowiedzi oraz kryteriami oceniania. Udostępniamy te same dokumenty, które są rozdawane zdającym w czasie egzaminu oraz służą komisji egzaminacyjnej w sprawdzaniu prac. Oferowane zestawy zawierają następujące pliki: Arkusz egzaminacyjny - część pisemna – 40 pytań testowych. Klucze odpowiedzi do części pisemnej. Arkusz egzaminacyjny - część praktyczna – zadanie egzaminacyjne wraz z załącznikami. Kryteria oceniania części praktycznej. Dzięki kluczowi odpowiedzi oraz kryteriom oceniania...

http://egzaminy-klucze.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2018

wyróżnij stronę

Indeks w Kieszeni

Indeks w Kieszeni jest jedyną na rynku inicjatywą edukacyjną, która od 7 lat przygotowuje uczniów szkół średnich do olimpiad przedmiotowych. Przez cały okres działalności możemy pochwalić się 11 tytułami zwycięzcy, 170 tytułami laureata oraz 440 tytułami finalisty. Z wysoką skutecznością prowadzimy kursy zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i e-learningowo na terenie całego kraju.

https://indekswkieszeni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 września 2018

wyróżnij stronę

Kuznia-Kadr.pl - szkolenia RODO

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach RODO oraz przygotowaniu firm do ochrony danych osobowych. Szkolenia prowadzimy w największych miastach polskich. Sprawdź naszą ofertę.

https://www.kuznia-kadr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2018

wyróżnij stronę

Raport Excel Warszawa - vsqool.pl

Zajmujemy się w naszej firmie VSQool w realizowaniu profesjonalnych szkoleń z takich programów jak excel narzędzia. Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów, którzy są w stanie zapewnić odpowiednio dopasowane szkolenia dla każdej grupy. Jednocześnie prowadzimy szkolenia zarówno dla firm, jak też dla osób indywidualnych. Nasze szkolenia vba są przygotowane w taki sposób, który pozwala na uzyskanie skutecznego zdobywania umiejętności z zakresu oprogramowania.

http://vsqool.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 września 2018

wyróżnij stronę

Szkolenia handlowe, szkolenia zakupowe, firma doradcza

Szkolenia dla handlowców i kupców. Doradztwo handlowe dla firm.

http://www.cepolska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2018

wyróżnij stronę

Prawo jazdy - kursant.wroclaw.pl

Nasz ośrodek OSK Kursant z Wrocławia już teraz proponuje Państwu zapisy na prawo jazdy B jak i innych niezbędnych w codziennym życiu czy pracy kategorii. Posiadamy u siebie nowe pojazdy, doświadczonych instruktorów. Możemy pochwalić się tym, iż umiejscowienie naszego ośrodka jak i placu manewrowego jest w strefie egzaminacyjnej. Prowadzimy również kursy ADR, mocowania ładunku w transporcie drogowym, kursy na taksówkarza, instruktora nauki jazdy.

https://kursant.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Szkolenia bhp Gorzów

W naszej firmie zajmujemy się usługami w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Trudnimy się między innymi badaniem okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, w drodze z i do pracy. W skrupulatny sposób sporządzamy dokumentacje powypadkową, rejestry wypadków i chorób zawodowych. Jednocześnie opracowujemy większość dokumentacji BHP, doradzamy przy doborze niezbędnego sprzętu gaśniczego, odzieży roboczej.

http://www.bhp-gorzow.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2018

wyróżnij stronę

HelpMed24.pl - szkolenia, zabezpieczenia, transport...

Firma HelpMed z Zielonej Góry oferuje kompleksowe szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. W czasie szkoleń mogą Państwo zdobyć niezbędne umiejętności pozwalające na udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobom, znajdującym się w różnych i zagrażających ich życiu sytuacjach. Nasze szkolenia dedykowane są na placówek medycznych, szpitali, a także instytucji publicznych, firm oraz szkół. Zajmujemy się także transportem medycznym i sanitarnym, przewozimy chorych z domu do szpitala lub ze szpitala do szpitala. Zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Oferujemy ponadto usługi związane z zabezpieczeniami imprez masowych, głównie koncertów...

http://helpmed24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Szkolenia - dataanalytics.pl

Nasza firma organizuje szkolenia związane z obsługą i działaniem nowoczesnego oprogramowania Tableau. Analiza danych czy wizualizacja danych to chleb powszedni w wielu firmach. Dlatego na szkolenia z wdrożenia Tableau zapraszamy osoby odpowiedzialne za tworzenie prowadzenie statystyk, przygotowanie analiz, prezentację danych. Możliwości Tableau są bardzo wszechstronne, dlatego warto poznać bliżej to oprogramowanie.

http://dataanalytics.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 czerwca 2018

wyróżnij stronę