Wyniki 1 - 10 z 51 posortowane wg daty dodania

Polecam Speca

Serwis Polecam Speca to katalog firm sprawdzonych wykonawców z Twojej okolicy. Nowoczesny system szukania ogłoszeń firm po kodzie pocztowym umożliwia wyszukanie potrzebnej usługi w kilkanaście sekund. W naszej bazie jest ponad 100 tysięcy fachowców ze wszystkich miast w naszym kraju. Jeśli poszukujesz elektryka, stolarza czy pielęgniarkę wystarczy wejść na naszą stronę. Dla Waszej wygody firmy zostały podzielone na odpowiednie grupy. Duża liczba firm ma już komentarze poprzednich zleceniodawców.

http://polecamspeca.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Unikalne artykuły - http://uniarty.pl/

Witryna w której można znaleźć sporo ciekawych materiałów na różny temat. Informacje sportowe, motoryzacyjne, budowlane, zdrowie i uroda to tylko wybrane kategorie w których można publikować unikalne treści. Strona jest młoda, pochodzi z 2015 roku, jednak bardzo szybko się rozwija, kilka razy w tygodniu pojawiają się nowe materiały z którymi każdy może się zapoznać zupełnie za darmo.

http://uniarty.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2015

wyróżnij stronę

Alkoholowa wikipedia

Portal oferujący bezpłatną wymianę wiedzy dotyczącą alkoholu. Rejestracja umożliwia dodawanie własnych recenzji, komentowania oraz oceniania różnych marek i gatunków alkoholu. Najlepsze źródło wiedzy o wódce, piwie, szampanie, koniaku, tequili, likierach i przepisach na drinki

http://www.alkowiki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Klaster informatyczny

Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie...

http://www.klasterit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2013

wyróżnij stronę

ABI w praktyce - Przetwarzanie danych osobowych

Strona internetowa agencji zajmującej się konsultingiem z zakresu ochrony danych osobowych a także pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania informacji. W nowoczesnych przedsiębiorstwach bezpieczeństwo informacji przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu dlatego ważne wydaje się posiadanie wiedzy odnośnie norm prawnych i ich przestrzeganie.

http://www.abiwpraktyce.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 lipca 2013

wyróżnij stronę

darmowa baza firm

Strona zawiera rozbudowany katalog firm z Polski ze wszystkich branż na rynku. Baza firm zawiera takie dane jak REGON, kod PKD, adresy firm, numer NIP, informacje o właścicielu, a nawet opinie klientów. Dzięki szybkiej wyszukiwarce firm bez problemu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Korzystanie ze strony jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Teraz możesz sprawdzić online firmy z Twojego miasta i nie tylko.

http://regon.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Portal Rodziny Wasilewskich

Historia rodziny Wasilewskich i geneza nazwiska Wasilewski. Portal Rodziny Wasilewskich

http://www.wasilewscy.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

ANTARES Archiwizacja Dokumentów

Zadaniem naszej firmy jest wspieranie klientów przy porządkowaniu dokumentów. Powstaliśmy po to aby obsłużyć każdą instytucję i firmę, która boryka się z problemem nie uporządkowanej dokumentacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy w stanie pomóc i służyć radą w każdej sytuacji.

http://www.archiwizacja.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 listopada 2012

wyróżnij stronę

napomorzu.eu - ogłoszenia pomorskie

Pomorski serwis ogłoszeniowy promujący wszystkie miasta województwa pomorskiego. W serwisie dostępna jest większość branż jakie można spotkać na pomorzu.

http://www.napomorzu.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Iform.pl - serwis aktywnych formularzy

Serwis udostępnia bazę ponad 7 000 aktywnych formularzy do wypełniania na komputerze, stosowanych w działalności gospodarczej i do użytku prywatnego. Serwis dostarcza aktualności prawne i podatkowe oraz zmiany w formularzach stanowiących załączniki do Dzienników Ustaw zgodnie z nowo powstającymi aktami prawnymi. Księgarnia z publikacjami z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Sklep internetowy z produktami certyfikacyjnymi takimi jak podpis elektroniczny do ZUS, certyfikaty SSL, znacznik czasu.

http://www.iform.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2011

wyróżnij stronę