Wyniki 11 - 20 z 134 posortowane wg tytułu

Under Sound Studio

Under Sound to studio zadedykowane dla wokalistów, muzyków, producentów, zespołów a także rozgłośni radiowych, speakerów czy pozostałych instytucji kultury. W ofercie Under Sound znajdują się nagrania i realizacje dźwięku a także kompleksowa obsługa z zakresu obsługi technicznej. Under Sound używa profesjonalny, najlepszy sprzęt (m.in. Soundcraft, Eve Audio, AKG). Pracujemy stacjonarnie w Poznaniu jak i również proponujemy dojazd do Klienta na obszarze Wielkopolski.

http://www.undersoundstudio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Tworzysz Biżuterię, Decoupage, Scrapbooking ??

www.dadaleria.pl - Internetowy sklep dla artystów i hobbystów. Oferujemy materiały i półfabrykaty takie jak koraliki, kamienie, srebro do tworzenia biżuterii, wszelkie materiały niezbędne do tworzenia metodą decoupage oraz wykonywania scrapbooking.

http://www.dadaleria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2005

wyróżnij stronę

Tomasz Kobiela PHOTOGRAPHY

Galeria fotografii autora.

http://tomaszkobiela.kwv.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 listopada 2005

wyróżnij stronę

Three Wishes

Oficjalna strona zespołu THREE WISHES z Śląska grającego ROCK-a PROGRESYWNEGO

http://www.threewishes.art.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2004

wyróżnij stronę

Teatr Wiczy

Teatr Wiczy powstał 11. XI. 1991 r. w Brodnicy. Teatr założył i prowadzi Romuald Wicza- Pokojski. Obecnie Teatr pracuje w Toruniu. Należy do nurtu Teatrów poszukujących. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony !!!

http://www.wicza.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2005

wyróżnij stronę

Teatr Wariate dla dzieci

Teatr Wariate zaprasza na spektakle i przedstawienia dla dzieci. Organizujemy imprezy i festyny. Teatr dla dzieci od zawsze był naszą największą pasją.

http://www.teatrwariate.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2012

wyróżnij stronę

Teatr Tańca DM Floo - Maciej Florek

Strona zawiera informacje dotyczące Teatru Tańca DM Floo. Jest kreacją poszerzającą spojrzenie na taniec współczesny i nowoczesny, oraz liczne formy teatru dramatycznego. Jest zaproszeniem do twórczego działania w ramach teatru tańca i w nowych formach nowoczesnej kreacji scenicznej.

http://dmfloo.webpark.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2004

wyróżnij stronę

Teatr ognia Doll in art

Pokazy artystycznej grupy Doll in art. Do pokazów wykorzystujemy ogień, światło i pirotechnikę.

http://dollinart.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Taniec w Nowym Sączu

Akademia tańca z Nowego Sącza, która oferuje zajęcia taneczna dla każdego chętnego. Rozmaitość form od tańca nowoczesnego aż po taniec towarzyski uspokoją każdego zwolenika dynamicznych i fajnych kroków. Zajęcia są prowadzone w kilkuosobowej grupie ludzi gdzie jest miła i miła atmosfera. Dyplomowany instruktor tańca dostosuje zajęcia do kwalifikacji całego zespołu tanecznego. Opinie So Beat Nowy Sącz są bardzo entuzjastyczne, każdy kto przychodził raz na zajęcia będzie chciał je pogłębiać. Jest opcja przyswajania kroków na lekcjach indywidualnych, wtedy czas przyswajania kroków jest dostosowane do zaawansowania klienta.

http://sobeat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 września 2013

wyróżnij stronę

Taniec Współczesny w Łodzi

Stowarzyszenie Taneczne PRO zajmuje się promocją tańca współczesnego poprzez prowadzenie cyklicznych zajęć tanecznych, warsztatów, obozów letnich dla różnych grup wiekowych. Zapraszamy osoby zainteresowane nastrojeniem ciała do twórczych poszukiwań własnego ruchu, pracą ze zmysłem dotyku i wzroku. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów pozwolą odkryć wewnętrzną radość tańczenia oraz nauczyć świadomego wyrażania swoich emocji poprzez ruch, gest. Zajęcia cykliczne odbywają się w tylko Łodzi natomiast warsztaty weekendowe prowadzone są również poza Łodzią.

http://www.protaniec.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2005

wyróżnij stronę