Wyniki 1 - 10 z 54 posortowane wg daty dodania

Antyki24 - Meble stylowe

Antyki24.pl - to sklep internetowy dla pasjonatów mebli klasycznych i antycznych retro. Znajdziesz tutaj meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni czy przedpokoju w stylach shabby chic, prowansalskim, klasycznym, glamour, rustykalnym, ART DECO, vintage, nowoczesnym, kolonialnym, industrialnym czy ludwikowskim. W ofercie sklepu nie mogło także zabraknąć stylowych obrazów retro do salonu.

https://antyki24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 listopada 2018

wyróżnij stronę

Rzeźba w kamieniu

Sklep z rzeźbami Warszawa – płaskorzeźba w drewnie, rzeźba w drewnie i rzeźba w kamieniu. Oferujemy oryginalne rzeźby z drewna i rzeźby z kamienia rodem z Bali, Indonezji i Tajlandii. Zapraszamy po rzeźby ogrodowe z kamienia oraz rzeźby ogrodowe z drewna. Wyjątkowe rzeźby drewniane i kamienne, płaskorzeźby z drewna oraz rzeźby z drewna do ogrodu i do domu. Rękodzieło z drewna i z kamienia – rzeźba drewniana, rzeźba z drewna, płaskorzeźby drewniane, w drewnie najwyższej jakości.

http://www.rzezby.warszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 października 2015

wyróżnij stronę

Najpiękniejsze wiersze i życzenia

Na stronie zebrałem najpiękniejsze wiersze i życzenia na różne okazje. Serdecznie zapraszam.

http://tezyczenia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lipca 2015

wyróżnij stronę

Reused - eko design i lifestyle

Reused to lifestylowy serwis o ekologicznym designie i stylu życia. Reused jest założony przez grupę ekologicznych zapaleńców. W końcu eko design i sztuka to nasz konik od lat.

http://reused.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2015

wyróżnij stronę

AFFECTIVE BIOART

Michał Brzeziński artysta łączący w swoich działaniach biologiczna materię z systemami informatycznymi, futurolog kulturoznawca. W swoich pracach wykorzystuje interfejsy medyczne takie jak USG, GSR, czy EEG do analizowania afektów w celu poszukiwania międzygatunkowego języka. Korzenie jego działań artystycznych tkwią w subkulturach muzycznych oraz w sztuce wideo którą animował na pułapie dyskursu teoretycznego w latach 2000 – 2010. Kurator współpracujący z galeriami takimi jak Muzeum Sztuki w Łodzi, czy Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA w Gdańsku. Odwołując się do konceptualizmu i medialności sztuki która staje się englobe sztuką wideo, sformułował...

http://michalbrzezinski.org

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2014

wyróżnij stronę

Życzenia ślubne

W portalu znajdziesz gotowe przetestowane wzory życzeń ślubnych, jakie na pewno spodobają się każdej młodej parze. Umieszczone w portalu życzenia są przede wszystkim bardzo radosne oraz ciekawe wręcz idealne na nową w życiu zakochanej w sobie pary.

http://www.zyczeniaslubne.net

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 września 2014

wyróżnij stronę

Autografy i rękopisy znanych osobistości

Na stronie prezentuję kolekcję autografów i rękopisów znanych osobistości w tym królów Polski, Napoleona Bonaparte, znanych artystów i pisarzy.

http://www.autografy.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Niezła sztuka - portal o sztuce i kulturze

Sztuka podana prosto i ciekawie, eseje o malarzach i dziełach sztuki. Rekomendacje książek i ciekawych, zabytkowych miejsc. Wywiady z doświadczonymi polskimi malarzami. A na facebooku - fb.com/niezlasztuka.net ponad 22000 fanów

http://www.niezlasztuka.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Fresz Gallery - sztuka współczesna

FRESZ Gallery to nowoczesna galeria sztuki współczesnej. Stawiamy na unikatowość, świeżość i indywidualizm. Wyszukujemy “młodych” i obiecujących artystów, promujemy ich sztukę i wspieramy w twórczym rozwoju.

http://www.freszgallery.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2014

wyróżnij stronę

Galeria Sztuki Studio Promocji Kookaburra

Promocja sztuki i artystów, ekspozycje, wernisaże, sprzedaż dzieł sztuki. Animacja i edukacja kulturalna, organizacja eventów.

http://www.kookaburrastudio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2014

wyróżnij stronę