Wyniki 1 - 10 z 54 posortowane wg daty dodania

Odgrzybianie auta

Usługa oferowana na stronie odgrzybianie-klimatyzacji-wroclaw.pl polega na odgrzybianiu klimatyzacji poprzez ozonowanie samochodów we Wrocławiu i okolicach. Odgrzybianie klimatyzacji usuwa do 99,9% chorobotwórczych grzybów, pleśni i bakterii. Szczególnie ważne jest to dla osób mających różne alergie wziewne i astmę. Odgrzybianie auta ozonem likwiduje także nieprzyjemne zapachy wydobywające się z klimatyzacji i tapicerki. Zaleca się wykonywanie odgrzybiania auta co najmniej dwa razy w roku.

http://odgrzybianie-klimatyzacji-wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2018

wyróżnij stronę

Ozonowanie auta

Jeśli chcą Państwo skutecznie usunąć ze swojego samochodu 99,9% chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów, to proponujemy ze swej strony nasze profesjonalne ozonowanie samochodu i odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu. Proponowane przez nas ozonowanie samochodu skutecznie usuwa niepożądane zapachy, w tym zapachy dymu papierosowego, potu, lakierów i rozpuszczalników. Warto sprawdzić naszą pełną ofertę online.

http://ozonowanie-samochodu-wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2018

wyróżnij stronę

Zorauto mechanika samochodowa

Warsztat samochodowy Zor Auto oferuje profesjonalną usługę serwisową. Firma posiada doświadczony zespół w branży mechaniki samochodowej. W swojej pracy firma korzysta z narzędzi i urządzeń najwyższej jakości, co pozwala na usunięcie skutków, ale i też przyczyny usterki. W ofercie znajduje się także usługa wynajęcia samochodu zastępczego.

http://www.zorauto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2017

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji samochodowej Łódź - chlodnice.info.pl

Jesteśmy specjalistycznym warsztatem, oferującym kompleksowe usługi z zakresu napraw i serwisu układów chłodniczych oraz klimatyzacji. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych układów, naprawy, przeglądy serwisowe oraz bieżąca konserwację systemów chłodzenia i klimatyzacji. Dzięki bogatemu zapleczu warsztatowemu oraz wykwalifikowanej kadrze możemy realizować nawet najbardziej wymagające zadania. Zapraszamy.

http://chlodnice.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2017

wyróżnij stronę

SPasiut Pomoc drogowa Nowy Sącz

Firma SPasiut z branży motoryzacyjnej funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat stale rozbudowując swoją ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów i najwyższym standardom obsługi. Mimo że siedziba firmy SPasiut znajduje się w Nowym Sączu firma to oferuje holowanie pojazdów na terenie całej Europy. Firma SPasiut oferuje całodobową pomoc drogową obejmującą dostarczenie samochodu zastępczego, a także lawetę i holowanie pojazdów. Ponadto w ofercie firmy znajdują się naprawy powypadkowe, serwis klimatyzacji i wulkanizacja.

http://www.spasiutpomocdrogowa24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 maja 2017

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa

Serwis klimatyzacji samochodowej usytuowany w Warszawie serdecznie zaprasza do skorzystania z naszych usług. Usuwamy wszelkie problemy związane z klimatyzacją w Twoim aucie, zarówno te błahe jak i poważniejsze. Znamy się na rozmaitych modelach, starszych oraz nowszych. Dokonujemy również okresowych przeglądów i czyszczenia klimatyzacji. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, znających się na swoim fachu i świetnie wykonujących swoją pracę. Zaufaj nam, a Twoja klimatyzacja nigdy Cię nie zawiedzie.

http://serwis-klimatyzacji-samochodowej.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2017

wyróżnij stronę

Http://www.euro-klima.org

Chcesz otworzyć serwis samochodowy lub niewielki warsztat? Powinieneś skupić się na dwóch rodzajach inwestycji, w tym jednej, która przyniesie Ci czysty zysk dopiero po kilkunastu miesiącach. Tą inwestycją jest urządzenie do napełniania klimatyzacji. Obecnie co drugi kierowca posiada klimatyzację w samochodzie i jeżdżą do serwisów tylko po to, aby ją ''nabić''. Ze statystyk wynika, że aż 60% wizyt w serwisie ma związek z klimatyzacją. Koszt urządzenia typu agregat z kompresorem nie jest wielki i zwraca się po roku lub dwóch. Zanim otworzysz warsztat samochodowy zastanów się nad taką inwestycją. Gdzie możesz zakupić urządzenia do napełniania klimatyzacji...

http://www.euro-klima.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji Auto-Tech Rzeszów

Naprawiamy i sprawdzamy każde auto, jesteśmy doświadczonymi mechanikami. Zadbamy o twój samochód jak o nasz własny, możesz być spokojny, że twoje auto będzie u nas bezpieczne. Wykonujemy przeglądy, naprawiamy każdą usterkę zarówno tą małą i dużą a także prowadzimy serwis klimatyzacji. Jesteśmy do twojej dyspozycji stacjonarnie w Rzeszowie, lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego, zamów mechanika i serwisanta do swojego domu lub warsztatu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.autoklucze.com.pl.

http://www.autoklucze.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2015

wyróżnij stronę

Normfest Polska Sp. z o.o. - chemia techniczna

Firma Normfest oferuje w swoim asortymencie wysokiej jakości chemię warsztatową, narzędzia ręczne marki Hazet i Vigor oraz szereg produktów do pielęgnacji lakieru i auto-detalingu. W swojej ofercie posiadamy również środki do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, produkty ułatwiające montaż hamulców oraz wklejanie szyb samochodowych.

http://www.normfest.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2015

wyróżnij stronę

Napełnianie i naprawa klimatyzacji Łódź

Jesteśmy profesjonalnym serwisem klimatyzacji samochodowej w Łodzi. Obsługujemy klimatyzacje samochodowe w zakresie: bieżący serwis (nabijanie/napełnianie), naprawa, przegląd, profesjonalne odgrzybianie i dezynfekcja, sprzedaż części nowych i używanych. Jeśli chcą Państwo by auto klima działała długo i niezawodnie gorąco zapraszamy do nas!

http://www.serwisklimatyzacjilodz.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2014

wyróżnij stronę