Wyniki 1 - 10 z 393 posortowane wg tytułu

Pomoc drogowa Jelenia Góra

Pomoc drogowa z Jeleniej Góry działająca w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry. Dysponujemy lawetą przez 24h. Oferujemy pełen zakres usług pomocy drogowej, takich jak holowanie niesprawnego pojazdu, wyciąganie aut z błota i śniegu, wymiana kół. Odholujemy uszkodzony pojazd do odpowiedniego warsztatu, gdzie auto będzie naprawiane jako pierwsze, pomijając kolejkę. W przypadku wypadku telekomunikacyjnego pomożemy w załatwieniu potrzebnych formalności. Dysponujemy profesjonalnym i certyfikowanym sprzętem potrzebnym do udzielenia pomocy. Tel. 506 536 136.

http://top-assistance.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2018

Haki holownicze - krakow.hakiholownicze.auto.pl

Przedstawiamy Państwu proste w montażu haki holownicze od sprawdzonych producentów. Współpracujemy od dawna z uznaną marką Auto – Hak. Doradzamy kierowcom na bazie prawie dziesięcioletniego doświadczenia. Omawiamy zastosowanie haków z kulą odkręcaną, czy haków z kulą wertykalną. Prezentujemy zalety i wady każdego rozwiązania. Dodatkowo dostarczamy bagażniki rowerowe, adaptery do samochodów z rynku amerykańskiego, dodatkowe akcesoria do właściwej eksploatacji haków holowniczych. Udostępniamy wyłącznie haki z homologacją europejską.

http://krakow.hakiholownicze.auto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2018

Z kratka

Skup Aut Trójmiasto, pomorskie - wypłacamy gotówkę bez dodatkowych formalności. Oferujemy skup samochodów powypadkowych, powypadkowych, uszkodzonych, sprawnych i niesprawnych za gotówkę od firm i osób prywatnych. Obszar działania - Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Słupsk, Lębork. Sprzedam auto niezależnie od ich stanu - zapraszamy. Interesują nas sprawne w dobrym stanie technicznym, niesprawne, uszkodzone i rozbite, osobowe i dostawcze, zaniedbane i niesprawne, z kratka, Angliki, po taxi, bez przeglądu, ubezpieczenia, do rejestracji.

http://www.skupaut-trojmiasto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Zbiorniki na olej napędowy

Firma MCL s.c. jako dystrybutor produktów firmy Titan eko proponuje Państwu m.in. zbiorniki na olej napędowy, olej opałowy, AdBlue, wodę deszczową, olej przepracowany, palety wychwytujące i inne.

http://www.zbiornik.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2008

wyróżnij stronę

Zakład wielobranżowy bonex Mirosław Nowowiejski

Zakład wielobranżowy bonex Mirosław Nowowiejski Samochody strażackie, samochody pożarnicze,karosowanie samochodów,nadwozia pożarnicze, straż, motopompy, autopompy,legalizacje cystern, kontrukcje stalowe

http://www.bonex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 lipca 2005

wyróżnij stronę

Zaciski akumulatorowe (klemy) - P.P.U.H. Jachymex

P.P.U.H. JACHYMEX - specjalizuje się w produkcji zacisków akumulatorowych (klemy). W swej ofercie posiada również usługi w zakresie mechaniki samochodowej.

http://www.jachymex.com

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 19 listopada 2004

wyróżnij stronę

Zabudowy samochodowe BOTT

Pronar przedstawiciel firmy BOTT oferuje: zabudowy samochodowe, warsztaty mobilne, zabudowy samochodów dostawczych i warsztatów mobilnych. Zabudowy BOTT Vario łączą w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo potwierdzone licznymi testami.

http://www.zabudowy-samochodowe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lipca 2009

wyróżnij stronę

Wzór wypowiedznia umowy oc - wypowiadamy-oc.pl

Każdy samochód musi posiadać ważną polisę ubezpieczeniową OC. Jeśli ktoś by jej nie posiadał, a mimo to jeździłby samochodem, to naraża się na bardzo wysokie kary w razie kontroli. Jednak na szczęście można sobie samemu wybrać ubezpieczenie OC, a po roku zmienić ubezpieczyciela, jeśli ten nam się nie spodobał. W takim przypadku warto skorzystać z generatora, który możemy znaleźć na naszej stronie internetowej. Pozwala on na błyskawiczne stworzenie dokumentu, dzięki któremu możliwe będzie wypowiedzenie umowy OC. Jeśli jednak ktoś woli ręcznie wypełniać dokumenty, to na naszej stronie znajdzie także szablon, który pozwoli na ręczne uzupełnienie...

http://wypowiadamy-oc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2014

wyróżnij stronę

Wypożyczalnia samochodów w obrębie miasta Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Top Cars z Warszawy z roku na rok coraz bardziej rozszerza swoją ofertę, by służyć swoim klientom jak największym pakietem usług i zadbać o ich komfort znacznie lepiej niż konkurencja. U nas wypożyczysz odpowiednie dla Twoich potrzeb auto, szybko i wygodnie, a my podstawimy je bezpłatnie do jednego z naszych dogodnych punktów odbioru, np. na warszawskie Okęcie. Oferujemy konkurencyjne ceny, wygodny wynajem przez internet, wiele form płatności. Zapraszamy na naszą stronę.

http://topcars24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2013

wyróżnij stronę

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów auto Etapia jest firmą, która zajmuje się wynajmem samochodów, specjalizujemy się w wynajmie samochodów zastępczych z oc sprawcy kolizji nie jest nam obcy również wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy. W ofercie posiadamy nie tylko samochody osobowe, ale też samochody dostawcze. Nasze auta są nowe i posiadają bogate wyposażenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

http://auto-zastepcze.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2017

wyróżnij stronę