Wyniki 1 - 10 z 33 posortowane wg daty dodania

Program Czyste Powietrze

Zapoznaj się z informacjami na temat programu "Czyste Powietrze", dzięki któremu możliwe jest dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła oraz termomodernizację domów jednorodzinnych. Sprawdź, czy Ty również możesz ubiegać się o dodatkowe pieniądze.

https://program-czyste-powietrze.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2018

wyróżnij stronę

Soldar

Systemy solarne oraz fotowoltaika oto główne specjalizacje naszej firmy SOLDAR. Prowadzimy montaż instalacji oraz zapewniamy dostawę elementów do systemów fotowoltaicznych. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak: panele fotowoltaiczne, falowniki, systemy montażowe, akumulatory, systemy monitorujące, lampy solarne. Pozwala nam to stworzyć instalacje najwyższej jakości, przeznaczone dla osób prywatnych, firm itd. Osoby, które zainteresowane są systemami fotowoltaicznymi zapraszamy serdecznie na stronę firmy: www.soldar.pl.

http://soldar.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2016

wyróżnij stronę

Produkty ekologiczne sklep

W dzisiejszych czasach bardzo popularna stała się zdrowa żywność. Niestety, wiele sklepów oferuje produkty, które tak naprawdę wcale nie są wartościowe. Nasz bio sklep importuje wszystkie artykuły bezpośrednio od Bio Babalscy. Dzięki temu spełnimy oczekiwania każdego klienta, któremu zależy na bardzo jakościowych produktach. Dodatkowo oferujemy bezpłatną dostawę przy zakupach za min. 250 zł. Zapoznaj się z naszą ofertą, ponieważ sklep zdrowa żywność gwarantuje produkty, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie.

http://www.tobio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 marca 2015

wyróżnij stronę

Prosument

W ostatnich latach coraz więcej uwagi poświęca się odnawialnym źródłom energii (OZE). Jest to rozwiązanie przyszłościowe, które pozwala na dostosowanie firm do potrzeb ekologicznych, wypracowanie indywidualnych ścieżek wdrażania pro-ekologicznych rozwiązań dla każdego z przedsiębiorstw. W tym celu powstaje wiele projektów, które skierowane są do osób, które działają lub planują otworzyć swoją działalność.

http://lepszafirma.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Pompa ciepła

Jesteśmy firmą, która zapewnia innowacyjne urządzenia innowacyjne urządzenia energetyki odnawialnej, które wykorzystują naturalne źródła energii. Dostarczamy urządzenia wykorzystujące między innymi promienie słoneczne, wiatr i wodę, co pozwala na dostarczenie w sposób ekonomiczny ciepła do domów. Gwarantujemy skuteczne i nowoczesne technologie, które uczynią każdy dom wysoce ekonomicznym i komfortowym.

http://solarus-tania-energia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Ochrona środowiska Kalisz - Belfor - bhp, ppoż

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

http://www.belfor.kalisz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 września 2013

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie EcoTerra

Działalność stowarzyszenia została zainicjowana w odpowiedzi na potrzeby lokalne związane z ochroną środowiska oraz szerzeniem postaw proekologicznych na terenie miasta Ruda Śląska. Realizujemy m.in. - warsztaty z zakresu edukacji ekologicznej, - konkursy ekologiczne, kulturalne, zdrowotne, - wycieczki dydaktyczne, ścieżki przyrodnicze, - i wiele innych działań ekologicznych, zdrowotnych, kulturalnych, sportowych.

http://www.ecoterra.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2010

wyróżnij stronę

TOH TRYTON

Strona TOH TRYTON, którego nadrzędnym celem jest ochrona płazów i gadów występujących w Polsce. Znajdziecie tu Państwo wzory pism, przepisy oraz informacje na temat naszej działalności.

http://tryton.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2009

wyróżnij stronę

Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. - Opłata produkt

Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. powstała w odpowiedzi na nowe uregulowania prawne, które nałożyły na przedsiębiorców odpowiedzialność za odpady opakowaniowe powstałe z wprowadzanych na rynek produktów w opakowaniach. Opłata produktowa to koszt, którego można uniknąć.

http://www.ekocykl.org

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 31 marca 2008

wyróżnij stronę

Strona mieleckiego schroniska dla zwierząt

Mamy nadzieje ze dzieki tej stronie zwierzaki znajdą swój dom.

http://www.mielec.bezdomne.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 września 2005

wyróżnij stronę