Wyniki 1 - 10 z 276 posortowane wg tytułu

.: Z.D.P. - outsourcing kadr i płac - kadry pła

Zewnętrzny Dział Personalny to firma outsourcing'owa zajmująca się prowadzeniem kadr i płac w małych lub średnich firmach. kadry płace obsługa kadrowa outsourcing kadr i płac obsługa płacowa administracja kadrowa administracja wynagrodzeniami doradztwo kadrowe outsourcing kadrowy outsourcing płac zewnętrzny dział personalny, zewnetrzny dzial personalny

http://www.zdp.waw.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 07 listopada 2005

wyróżnij stronę

ZYSK Biuro Rachunkowe Kraków

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie. Usługi finansowo księgowe i doradztwo podatkowe. Prowadzenie działalności gospodarczej bez stresu. Oferujemy fachową pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.biurorachunkowezysk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2008

wyróżnij stronę

Zwrot podatku VAT i podatku akcyzowego

Spółka VAT POLSKA (Grupa Negometal), Sosnowiec. Działamy od roku 2002, specjalizujemy się w następujących usługach: - zwrot VAT - zwrot podatnu akcyzowego od paliwa: Francja (TIPP), Włochy (Carbon tax), Hiszpania (Gasoleo profesional), Belgia (Taxes carburants), Słowenia. - sprzedaż kart autostradowych, paliwowych, assistance, odzyskiwanie wierzytelności. Wraz z sześcioma spółkami z krajów Unii Europejskiej tworzymy grupę Negometal, która może się pochwalić certyfikatem ISO 9001:2000, który gwarantuje Dzięki naszym usługom odzyskasz VAT za wydatki ponoszone w 27 krajach UE. Nasi współpracownicy z siedzib zagranicznych grupy zapewniają pomoc...

http://www.negometal.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2010

wyróżnij stronę

wysoccyzaborowscy.pl - Biuro rachunkowe Warszawa

WysoccyZaborowscy Partners to biuro rachunkowe z długoletnim doświadczeniem, które na dzień dzisiejszy posiada placówki w dwóch polskich miastach - Warszawa i Poznań. Gwarantujemy Państwo bardzo profesjonalne podejście jeżeli chodzi o księgowość, kadry i płace, doradztwo, a także legalizację zatrudnienia. Jesteśmy nowoczesną firmą, a więc jakiś czas temu wprowadziliśmy e-wsparcie, dzięki czemu w wielu przypadkach jesteśmy w stanie pomóc Państwu na odległość. Więcej o naszym biurze rachunkowym na stronie internetowej.

http://wysoccyzaborowscy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 listopada 2015

wyróżnij stronę

www.macaccounting.pl - Księgowość dla spółek

Prowadzisz swoją firmę? Chcesz, aby ktoś dla Ciebie zajął się księgowością? Jeżeli tak to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Przez wiele lat naszej działalności współpracowaliśmy z bardzo wieloma klientami. Oferujemy pakiet podstawowy, rozszerzony oraz indywidualny. Wśród usług jakie oferujemy jest rozliczanie VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, reprezentowanie przed urzędami skarbowymi czy też sporządzanie raportów księgowych dla kierownictwa.

http://macaccounting.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2017

wyróżnij stronę

www.ark.pl

Firma ark.pl, zlokalizowana w Gliwicach, specjalizuje się w wykonywaniu dla klientów wszelkich rozliczeń związanych z księgowością oraz podatkami. Działamy na rynku od wielu lat, świadcząc klientom rzetelną obsługę. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz duża staranność w prowadzonych rozliczeniach. Nasza działalność jest ubezpieczona z tytułu odpowiedzialności cywilnej w ramach proponowanych klientom usług.

http://www.ark.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Usługi rachunkowe wrocław

Ofertę naszej firmy kierujemy do klientów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Wrocławia oraz okolic. Zapewniamy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie. Realizujemy obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie analiza i raportów, reprezentowania klientów przed urzędami, w tym Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

http://www.podatek.info.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 listopada 2013

wyróżnij stronę

Usługi księgowe - biuro rachunkowe w Płocku

Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży i certyfikaty Ministerstwa Finansów gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Dodatkowym gwarantem jest najwyższej klasy oprogramowanie renomowanej firmy Symfonia. Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe.

http://www.prodesso.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Usługi Księgowe www.ksiegowy.gliwice.pl

Biuro rachunkowe w Gliwicach jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców dotyczące wszelkiego rodzaju usług rachunkowych. Na tle innych podobnych firm nasze biuro wyróżnia między innymi niezwykle atrakcyjna oferta cenowa. Biuro pobiera niezwykle niskie wynagrodzenie miesięczne, w które wliczona została między innymi pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki dobrej organizacji czasu i sprawnie prowadzonym działaniom są w stanie poświęcić jednemu Klientowi kilkanaście godzin swoich usług tygodniowo.

http://ksiegowy.gliwice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Usługi księgowe, usługi informatyczne, księgowość

Przedmiotem działalności firmy jest działalność rachunkowo-księgowa oraz obsługa kadr i płac. Naszą ofertę adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na "papierkową robotę".

http://www.ksiegi.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 listopada 2005

wyróżnij stronę