Wyniki 21 - 30 z 287 posortowane wg oceny

Portal studentów prawa

Serwis internetowy StudentPrawa.edu.pl to najpopularniejszy portal poświęcony zagadnieniom związanym ze studiami prawniczymi, adresowany przede wszystkim do studentów. Główne motto witryny głosi "repetitio est mater studiorum" czyli "powtarzanie jest matką wiedzy". Dostępne na stronie skrypty, notatki, pytania egzaminacyjne oraz wiele innych, niezwykle przydatnych materiałów edukacyjnych z pewnością sprawi, iż odpowiednie zaliczenie kolokwium czy też egzaminu będzie znacznie łatwiejsze, a wiedza prawnicza usystematyzowana i łatwo dostępna.

http://studentprawa.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2010

wyróżnij stronę

Pozew zbiorowy przeciwko AXA - Kancelaria LEX

Kancelaria LEX zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem procesów przeciwko firmom ubezpieczeniowym, które namówiły swoich klientów na niekorzystne dla nich produkty finansowe w postaci polisolokat czy ubezpieczeń inwestycyjnych. Nasze doświadczenie poparte wieloma wygranymi sprawami jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, którzy pomogą Państwu w każdej sytuacji najlepiej jak mogą. Kancelaria LEX umożliwia także zrzeszanie się osób pod pozwami zbiorowymi, które są znacznie bardziej skuteczne w dochodzeniu swoich praw.

http://www.polisolokaty.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne

Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej. W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii. Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

http://www.moj-prawnik.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Ranking firm odszkodowawczych

Firmy odszkodowawcze pomagają uzyskać należne świadczenia dla poszkodowanych. Odwiedź stronę i dowiedz się, dlaczego warto korzystać z pomocy firm odszkodowawczych.

http://rankingfirmodszkodwawczych.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Spirala Zadlużenia

Na serwisie można odnaleźć informacje na temat upadłości konsumenckiej, wartościowe artykuły w związku z prawem upadłościowym, doradztwo związane z postępowaniem wychodzenia z długów. Poruszone jest również zadłużanie się przedsiębiorców zarówno polskich jak i zagranicznych. Na serwisie można znaleźć słownik związany z upadłością a także wnioski.

https://spiralazadluzenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2017

wyróżnij stronę

Studia online / Studia Podyplomowe Warszawa / WSGE

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej oferuje Studia pierwszego i drugiego stopnia w Józefowie pod Warszawą. Kierunki: Zarządzanie Warszawa Socjologia Warszawa Bezpieczeństwo wewnętrzne Warszawa Pedagogika Warszawa Administracja Warszawa Ochrona środowiska Warszawa Oraz studia podyplomowe Warszawa

http://www.wsge.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu

Często zdarza się że kupując auto ktoś nas po prostu oszukuje. Nie znając się na autach powinniśmy dobrze przygotować się do jego zakupu. Przede wszystkim należy zajrzeć na stronę, która poinformuje wam jak należy się do tego zabrać. Uzyskasz informacje na co należy zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Dodatkowo uzyskasz przykład umowy która jest prawidłowa i którą możesz wykorzystać. Umowa kupna sprzedaży samochodu oferowana jest na stronie za darmo dla każdego! Taka umowa kupna sprzedaży samochodu to doskonały sposób na zakończenie transakcji w szybki i bezpieczny sposób!

http://umowakupnasprzedażysamochodu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Upadłość konsumencka kancelaria

Kancelaria adwokacka specjalizująca się w upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Kancelaria współpracuje z syndykami masy upadłości przy prowadzeniu postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych.

http://www.adwokatjawor.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2017

wyróżnij stronę

WORTAL.sztab.org

WORTAL.sztab.org - pomocne strony dla kandydatów, funkcjonariuszy, żołnierzy, agentów polskich formacji specjalnych i mundurowych - prawo, informacje, felietony

http://wortal.sztab.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Zachowek

Wortal internetowy, którego głównym tematem jest zachowek. Jeżeli kogoś interesują pojęcia mające związek z zachowkiem, serdecznie zapraszamy do lektury!

http://www.zachowek.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 września 2014

wyróżnij stronę