Wyniki 1 - 10 z 289 posortowane wg tytułu

 zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych

Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji stalowych i drewnianych to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ppoż oraz bhp, nasza praca jest naszą pasją a bezpieczeństwo ludzi naszym celem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworzymy indywidualne plany ewakuacyjne oraz symulacje rozwoju pożaru. Zapraszamy!

http://pol-poz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2015

wyróżnij stronę

Znakowanie żywności IGI Food

Branża spożywcza jest to dział, w którym ważne jest przestrzeganie przepisów prawa żywnościowego. IGI Food Consulting za swoje główne zadanie obrała wspomaganie firm, które stosują w swojej działalności przepisy prawa żywnościowego. Nasze kompleksowe rozwiązania prawne i wsparcie profesjonalistów posiadają wielu zwolenników z kraju i zza granicy. Projekty doradcze wykonywaliśmy dla ponad 250 podmiotów z branży spożywczej.

http://www.igifc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Zbiór Konstytucji

Zbiór KOnstytucji Świata z różnego okresu

http://konstytucja.e-studio.biz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Zastrzeganie znaków towarowych

Portal zastrzezone.pl powstał z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy nie do końca zdają sobie sprawę z potrzeby rejestracji znaków towarowych lub nawet jeśli chcą to zrobić, to szukają po prostu informacji jak tego dokonać. Zawarte są tam liczne informacje dotyczące zastrzegania nazwy i logo firmy, a także przywileje, jakie z tego wynikają. Poruszane są również kwestie typowo prawne, włączając konsekwencje, jakie grożą za naruszenie słownego znaku towarowego. Na portalu znajdują się informacje dotyczące możliwości zastrzegania znaku ze względu na zasięg terytorialny ochrony. Wyróżniona jest rejestracja krajowa w Urzędzie Patentowym...

https://zastrzezone.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 lutego 2017

wyróżnij stronę

Zastrzeganie znaków towarowych

Portal zastrzezenieznakutowarowego.pl został stworzony, aby pomagać młodym i niedoświadczonym przedsiębiorcom w zapewnianiu ochrony dla swojej marki. Zawiera on wszystkie informacje dotyczące zarówno wyboru sposobu rejestracji, jak i samego procesu zastrzegania znaków towarowych. Serwis składa się z wielu artykułów pisanych bardzo prostym językiem zrozumiałym dla każdego. Dzięki temu po ich przeczytaniu zdobędziesz rzetelną i aktualną wiedzę dotyczącą rejestracji znaków towarowych.

http://zastrzezenieznakutowarowego.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2017

wyróżnij stronę

Zachowek

Wortal internetowy, którego głównym tematem jest zachowek. Jeżeli kogoś interesują pojęcia mające związek z zachowkiem, serdecznie zapraszamy do lektury!

http://www.zachowek.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 września 2014

wyróżnij stronę

Wzór polityki bezpieczeństwa solidnepbi.pl

Młodzi przedsiębiorcy bardzo często popełniają wiele błędów w prowadzeniu swojej firmy, głównie ze względu na brak doświadczenia oraz pewnych braków w wiedzy. Specjalnie z myślą o firmach, których polityka bezpieczeństwa informacji wymaga ręki specjalisty, powstała firma SolidnePBI. Klient nie musi martwić się o kompetencje jej pracowników zatrudnieni tam są prawnicy oraz specjaliści z dziedziny e-commerce oraz marketingu. Więcej informacji dotyczących firmy oraz pełen zakres jej usług można znaleźć na stronie www.solidnepbi.pl.

http://solidnepbi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Wypadek w pracy odszkodowanie

Każdy z nas może ulec wypadkowi w pracy, nie jesteśmy niezniszczalni i powinniśmy o tym pamiętać. Zazwyczaj odszkodowania z tego tytułu nas nie satysfakcjonują dlatego też należy zapoznać się z ofertą Kancelarii Niedźwiedź która znajduje się na ich stronie internetowej http://wypadekprzypracy.pl/. Firma posiada doświadczenie niezbędne w takich sytuacjach i z ich pomocą możemy uzyskać godne odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Ważnym aspektem jest fakt, że również gdy ulegamy wypadkowi w drodze do pracy to możemy ubiegać się o odszkodowanie za ich pomocą.

http://wypadekprzypracy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lipca 2015

wyróżnij stronę

Wypadek w drodze do pracy

Wiele osób, które uległo wypadkowi przy pracy, albo w drodze z lub do pracy, ma trudności z uzyskaniem odszkodowania. Zarówno instytucje zapewniające ubezpieczenia społeczne, jak i OC Twojego pracodawcy nie są skłonne do wypłaty odszkodowań, szczególnie o wyższej wartości. Dlatego przyda Ci się pomoc naszej firmy – specjalisty na rynku odszkodowawczym, który pomoże uzyskać Ci należne odszkodowanie za wypadek.

http://odszkodowaniedlapracownika.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Www.zadosc.pl

W serwisie online Zadosc.pl opublikowanych jest szereg artykułów poświęconych zagadnieniom odszkodowań. Zainteresowani tą tematyką mogą przejrzeć newsy oraz regulacje prawne dotyczące odszkodowań z tytułu błędów medycznych, prawa pracy, czy też wypadków komunikacyjnych. Artykuły tworzone są przez ekspertów oraz doradców, zawierają cenne i merytoryczne informacje. W serwisie zamieszczone są też poradniki wideo.

http://zadosc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2014

wyróżnij stronę