Wyniki 1 - 10 z 59 posortowane wg tytułu

.:: Xgames.PL ::. Sporty Ekstremalne i Active, Adr

Sporty Ekstremalne i active, rywalizacja, adrenalina, emocja. Kitesurfing, Motolotnie, Paralotnie, Żeglarstwo, Jazda konna, szybownictwo, wspinaczka, skoki spadochronowe

http://www.xgames.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

.: INFERNO :. Pokazy ogniowe: Plucie ogniem, połyk

INFERNO oferuje swoje pokazy z ogniem (taniec, plucie połykanie żonglerka) lub z neonami (Uv, neony). Firedance, Fireshow, teatr ognia.

http://www.inferno.art.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 października 2005

wyróżnij stronę

www.kurs-nurkowania-lodz.pl

Prowadzimy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, od kursu podstawowego open water diver, poprzez kurs advanced open water diver, kurs nurka ratownika rescue do divemastera.

http://www.kurs-nurkowania-lodz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2010

wyróżnij stronę

Wojskowy Klub Sportowy ZEGRZE Szkolenia patenty motorowe

Strona WKS Zegrze . Port jachtowy, szkolenia na patenty motorowodne, sternik motorowodny, starszy sternik motorowodny, licencja na holowanie narciarza wodnego.

http://www.wkszegrze.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

Wiking -turystyka aktywna, spływy kajakowe

Wiking - turystyka aktywna - spływy kajakowe - Brda, Wda, Czarna, Hańcza, Rospuda, Krutynia, Drawa, Piława, Rega, Słupia.

http://www.kajaki.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2005

wyróżnij stronę

Via Sport - ścianka wspinaczkowa Jaworzno

Odwiedź stronę centrum sportowego w Jaworznie. Zobacz ofertę wspinaczki dedykowanej wszystkim miłośnikom sportów górskich. Poza tym basen, siłownia, korty tenisowe.

http://www.viasport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2015

wyróżnij stronę

Usługi wysokościowe

Usługi wysokościowe metodami alpinistycznymi

http://www.uslugi.forsale.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

UnFear [Parkour Clan Radom]

Strona radomskiej grupy parkour'owej. Na stronie znajdziecie info zarówno o naszej grupie, jak i również o tym znakomitym sporcie, jakim jest Le-Parkour...

http://www.unfear.xx.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 października 2005

wyróżnij stronę

Tor gokartowy

Nasze gokarty usatysfakcjonują na pewno każdego miłośnika jazdy tymi pojazdami, a tor kartingowy zapewni dużą dawkę adrenaliny. Oddajemy do Państwa użytku tor gokartowy, ponieważ wiemy, jaką frajdą jest poruszanie się po nim. Korzystanie z niego jest świetną przygodą dla osób będących w każdym wieku. Różne okazje, takie jak wieczór kawalerski czy panieński także sprzyjają organizowaniu u nas wyścigu dla jego uczestników. Racine center warsaw to jeden z najdłuższych torów kartingowych, co jeszcze bardziej cieszy jego klientów. Także pole-position jest często odwiedzany, dlatego można śmiało stwierdzić, że w Polsce trwa moda na gokarty.

http://www.f1k.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

SZKOŁA NURKOWANIA "NITROGEN NARCOSIS"

Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" prowadzi kursy nurkowania w Łodzi od 1999r na wszystkie stopnie płetwonurka w systemie PADI,Organizuje wyjazdy i wyprawy nurkowe zarówno w kraju jak i w najodleglejsze zakątki świata,Sklep i wypożyczalnia sprzętu nurkowego renomowanych firm,serwis sprzętu nurkowego,ładowanie butli,Szkoła prowadzi również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej,DAN,freedivingu,łowiectwa podwodnego,kitesurfingu oraz narciarstwa.

http://zanurkujmy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 kwietnia 2013

wyróżnij stronę