Wyniki 1 - 10 z 28 posortowane wg daty dodania

Bidi Badu Showroom Warszawa

Sklep tenisowy z odzieżą do tenisa męska damska i dla młodzieży

http://bidibadu.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 października 2017

wyróżnij stronę

teniswkielcach.pl - korty do gry

Starannie sporządzona lista wszystkich kortów tenisowych w Kielcach i okolicach, czyli na terenie województwa świętokrzyskiego. Daje możliwość sprawdzenia, gdzie najlepiej grać w tenisa ziemnego. Wszystkie miejsca zostały sprawdzone m.in. pod kątem ceny, rodzaju nawierzchni, liczby kortów oraz możliwości gry na pod zadaszeniem (podczas zimy).

http://teniswkielcach.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 maja 2017

wyróżnij stronę

Centrum sportowe Via Sport - siłownia, fitness

Nowoczesne centrum sportowe w Jaworznie, oferujące nowoczesną siłownię, korty tenisowe, krytą pływalnię oraz centrum nurkowe.

http://www.viasport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2015

wyróżnij stronę

Obóz tenisowy

Oferta tenisowa oparta na programie nauki Tenis Xpress w Hotelu Jabłoń na Mazurach, gdzie goście mają do dyspozycji 6 kortów oraz zawodowych trenerów.

http://jablon-resort.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Turniej tenisowy Katowice

BNP Paribas jest głównym sponsorem turnieju tenisa ziemnego Katowice Open. W Turnieju, który odbędzie się 7-13 kwietnia udział wezmą takie gwiazdy światowego tenisa jak Agnieszka Radwańska, Roberta Vinvi, Carla Suarez Navarro, Klara Zakopalova czy Alexandra Cadantu. Mecze rozegrane w roku ubiegłym podczas BNP Paribas Katowice Open 2013były emitowane w telewizacjach całej Europy. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy gwiazdy światowego formatu zarezerwuj bilety już dziś.

http://www.bnpparibaskatowiceopen.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 marca 2014

wyróżnij stronę

Tenis Bydgoszcz

Prowadzimy lekcje tenisa na kortach tenisowych w całej Bydgoszczy. Profesjonalni trenerzy tenisa nauczą Cię szybko grać w tenisa w Bydgoszczy. Organizujemy urodziny dla dzieci z elementami nauki gry w tenisa. Latem i zimą organizujemy półkolonie dla dzieci i młodzieży z nauką gry w tenisa.

http://go-tenis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Szkoła tenisa Szczecin

Wszystko o kompleksowym nauczaniu tenisa ziemnego w szkole Super Tenis w Szczecinie. Informacje o naborze do grup zawodniczych i szkoleniu rekreacyjnym dzieci i osób dorosłych.

http://www.supertenis.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 listopada 2012

wyróżnij stronę

Szkoła tenisa Szczecin

Tenis to sport, który jest w stanie po pierwszym treningu rozkochać w sobie gracza. Właśnie dlatego jest on coraz bardziej popularny i coraz chętniej uprawiany. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się jak to wszystko wygląda. Zajrzyj na nasz trening i zastanów się czy nie chcesz spróbować. Nasza witrynie prezentuje wszelkie wiadomości, które są niezbędne do rozpoczęcia treningów. Poza tym musisz wiedzieć, że nasza akademia oferuje Ci wysokiej klasy poziom, za sprawą świetnych trenerów i nieporównywalnie dobrego sprzętu. Przyjdź i sam się przekonaj.

http://tenis-rudnicki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2012

wyróżnij stronę

Squash

Sklep internetowy SQUASHmarket.pl uruchomiony został dla ludzi uprawiających squasha.W skład oferty wchodzą m.in. odzież do squasha, buty, rakiety oraz piłki.Dobór odpowiedniego sprzętu ułatwiony jest przez konfigurator rakiet oraz poradniki.Sklep powstał w roku 2010 jako pierwszy e-sklep specjalistyczny dla zawodników grających w squasha. Właściciele sklepu traktują poważnie bezpieczeństwo sprzedaży przez wprowadzenie certyfikatu SSL. Zachęcamy do zakupów!

http://squashmarket.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Elita tenisa - portal o najlepszych tenisistach

Strona zawiera informacje na temat graczy tenisowych z pierwszej 20 aktualnego rankingu ATP Tour. W profilu każdego zawodnika umieszczono podstawowe dane o nim, wyszczególniono zdobyte przez niego tytuły w podziale na rangę i rodzaj turnieju tenisowego, a także wymieniono wybitne osiągnięcia jakimi dany zawodnik wyróżnia się na tle wszystkich graczy Ery Open ATP. Witryna zawiera również wiele statystyk dotyczących najlepszych graczy Ery Open ATP. Strona aktualizowana jest raz w tygodniu, po zakończeniu wszystkich turniejów rozgrywanych w danym tygodniu.

http://www.elitatenisa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 września 2011

wyróżnij stronę