Wyniki 1 - 10 z 13 posortowane wg daty dodania

Atak kolki nerkowej - uro.net.pl

Nasza strona w całości poświęcona została tematyce, jaką są kamienie nerkowe. Niezwykle szczegółowo opisana została przez nas kamica nerkowa, jak i również dieta w kamicy nerkowej. Przez to zainteresowane osoby poznają przyczyny, objawy, sposoby leczenia. Ponadto można u nas dowiedzieć się, czym jest i jak przebiega, atak kolki nerkowej, dlaczego piasek w moczu to poważne ostrzeżenie. Zapraszamy już dziś do lektury.

http://uro.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2018

wyróżnij stronę

Zabieg Leczenia Stulejki - Zabieg 1 dnia

W naszym Centrum Zdrowia Lifemedica podejmujemy się różnorodnych zabiegów urologicznych. Możliwe jest u nas leczenie stulejki gdańsk oraz wykonanie zabiegów wazektomii czy obrzezanie i leczenie załupka. Posiadamy 13 nowoczesnych gabinetów na terenie Gdańska. Zgłaszać można się do nas na konsultacje urologiczne czy USG. Zajmujemy się leczeniem prostaty, stanów zapalnych, kamicy nerkowej, problemów z erekcją itp.

http://zabiegstulejki.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 marca 2018

wyróżnij stronę

Pro Creative - Kraków

Pro Creative - centrum medyczne specjalizujące w ginekologii i położnictwie. Konsultacje ginekologiczne. Badania USG: genetyczne, ciązy, piersi, jąder. Leczenie niepłodności.

http://www.pro-creative.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2014

wyróżnij stronę

oberclinic.pl dobry urolog warszawa

Prywatna sprawdzona klinika Ober Clinic mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Chałubińskiego. Od ponad dziesięciu lat świadczymy wysokospecjalistyczne usługi medyczne i diagnostyczne. Zatrudniamy znanych i cenionych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dermatolog warszawa szybko zdiagnozuje problem skórny, ginekolog Warszawa z najwyższą starannością zadba o każdą pacjentkę, a dobry chirurg warszawa świetnie poradzi sobie z trudnymi przypadkami medycznymi. W klinice porady udzieli Państwu również urolog Warszawa i chirurg naczyniowy warszawa. Ponadto w wykonuje się tu szeroki zakres badań w tym usg piersi Warszawa, usg ciąży Warszawa, biopsja...

http://oberclinic.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Urolog w Katowicach

Strona internetowa gabinetu urologicznego docenta Szewczyka. Na stronie oprócz opisu zakresu działań pana doktora, są również opisane jego kompetencje. W serwisie podane również najistotniejsze informacje dotyczące schorzeń urologicznych.

http://katowiceurolog.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2013

wyróżnij stronę

Leczenie Nietrzymania Moczu u Kobiet

Najnowsza metoda leczenia nietrzymania moczu Bulking przy pomocy materiału syntetycznego UROLASTIC - skuteczność metody 90%.

http://bulking.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lipca 2012

wyróżnij stronę

Eurologia.pl - portal urologiczny

Eurologia.pl - portal urologiczny poświęcony diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Choroby nerek,pęcherza,gruczołu krokowego.

http://eurologia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 września 2010

wyróżnij stronę

Informator - Lekarze Radom

Oferta gabinetów lekarskich, przychodni, lekarzy specjalistów. Serwis zawiera szczegółowe informacje o usługach medycznych oraz aktualne adresy i numery telefonów. Przejrzysta budowa sprawia, że każdy użytkownik w dwóch kliknięciach znajdzie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę lekarską.

http://www.lekarzeradom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2010

wyróżnij stronę

Refluks, Zakażenia, wady układu moczowego

Strona dla Rodziców dzieci borykających się z problemami układu moczowego

http://zum.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2008

wyróżnij stronę

smigielski-urologia dziecięca

smigielski-urologia dziecięca

http://smigielski.net

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2006

wyróżnij stronę