Wyniki 1 - 10 z 99 posortowane wg tytułu

Ziołolecznictwo

Paramed proponuje liczne usługi z zakresu medycyny wschodniej, a wśród nich między innymi takie zabiegi, jak: akupresura, akupunktura, masaż leczniczy. W Paramed zajmują się leczeniem wielu dolegliwości, w tym chorób neurologicznych, chorób układu krążenia, chorób oczu, chorób dermatologicznych oraz wielu innych. Z pełna listą oferowanych usług oraz ich opisami można zapoznać się na stronie internetowej Paramed – gorąco zapraszamy oraz zachęcamy również do skorzystania z atrakcyjnej oferty tej firmy.

http://wschodnia-medycyna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Zioła Szwedzkie 90, 2g Marii Treben hurt - detal

W naszym sklepie zakupią Państwo oryginalne zioła szwedzkie 90,2g Marii Treben. Są to zioła w postaci sypkiej do zalania alkoholem, przygotowane według Starego Rękopisu. Receptę tę znaleziono po śmierci sławnego szwedzkiego lekarza, rektora medycyny, dr Samsta. Znajdowała się ona wśród jego notatek. Dr Samst zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku podczas przejażdżki konnej w 104-ym roku życia. Jego rodzice i dziadkowie również dożyli wieku patriarchalnego. Dzięki tej mieszance ziołowej przygotują Państwo samodzielnie tinkturę leczniczą. Leczy ona niezliczoną ilość schorzeń. Posiadamy zarówno zioła z aloesem jak i z piołunem. Zapraszamy do...

http://www.maria-treben.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 lipca 2010

wyróżnij stronę

Zioła

W naszej ofercie znajdziesz unikalne, naturalne, nasycone słońcem preparaty i zioła o sprawdzonej skuteczności popartej tradycją, badaniami naukowymi i opiniami zadowolonych klientów.

http://www.herbonlife.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2005

wyróżnij stronę

ZIOLOLECZNICTWO.PL

Strona zajmujaca sie ziololecznictwem i naturalnymi metodami uzdrawiania. Receptury ziolowe na kazda chorobe mozna zamowic wysylajac do nas email. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

http://www.ziololecznictwo.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 września 2003

wyróżnij stronę

Zielarnia Ojca Klimuszki

Ziołowe preparaty i mieszanki lecznicze na odchudzanie, impotencję, schorzenia nerek wątroby, łuszczycę nerwicę inne...

http://www.klimuszko.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lutego 2008

wyróżnij stronę

Zielarnia

Serwis poświęcony medycynie naturalnej. Informacje o ziołolecznictwie, zdrowej żywoności oraz kosmetykach produkowanych z naturalnych składników.

http://www.zielarnia.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 13 lutego 2001

wyróżnij stronę

Zielarnia

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć duży asortyment produktów medycznych oraz ziół. Nasz sklep internetowy oferuje produkty, jakie od wielu lat sprzedawane są w naszych sklepach stacjonarnych. W ten sposób wiemy, że nasza oferta dotyczy produktów wysokiej jakości oraz skutecznych w działaniu. W ramach oferty zapewniamy atrakcyjne ceny na zioła, suplementy, witaminy, produkty medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

http://www.zielarnia-poznan.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 maja 2013

wyróżnij stronę

Zdrowa żywność - Sklep Internetowy

Sklep oferuje produkty zdrowotne, bezglutenowe. Herbaty ekologiczne i zdrowotne, zioła i mieszanki ziołowe. Przyprawy, dodatki, artykuły spożywcze.

http://www.marii.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2005

wyróżnij stronę

Wszyscy boją się raka Rak boi się naszych ziół

Serwis peruwiańskiej firmy eksportującej zioła: Uncaria tomentosa - vilcacora, Graviola która leczy raka i wiele innych. Bezpłatne porady lekarskie. Zamówienia prywatne. Najszybciej. Najtaniej.

http://www.leczenie-raka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2007

wyróżnij stronę

Vilcacora

Zioła Ojca Szeligi - Vilcacora. Poradnia fitoterapii andyjskiej - ziołolecznictwo amazońskie i andyjskie. Lekarze specjalici: onkolog, internista, ginekolog, pediatra, laryngolog, gastrolog. Kuracje odmładzające.

http://vilcacora.biorelax.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2005

wyróżnij stronę