Wyniki 1 - 10 z 304 posortowane wg daty dodania

Terapia Par

Terapia Par i Małżeństw w Gdańsku. Gabinet psychologiczny specjalizujący się w terapii małżeńskiej, radzeniu sobie z kryzysem małżeńskim, zdradą, konfliktami rodzinnymi, wychowawczymi. Zapraszamy!

http://terapia.gdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2018

Psychoterapeuta - Sławomir Chojan

Sławomir Chojan to profesjonalista w dziedzinie psychoterapii. Jeżeli jesteś osobą która ma problemy z normalnym funkcjonowaniem w miejscu pracy, w towarzystwie swoich znajomych czy posiadasz kłopoty w nawiązywaniu więzi z innymi osobami to Pan Sławomir dzięki swoim umiejętnościom ma możliwość zmienić Twoją kondycją. Nasze czynności polegają na poszukiwaniu i wzmacnianiu bodźców, jakie są mocne u konkretnej osoby ale również co najistotniejsze szukaniu przyczyn w jakich czujemy się niekomfortowo a dalej terapia nad tymi przyczynami tak by po terapii odbiorca poczuł znaczącą różnicę w funkcjonowaniu.

http://psychoterapeutawpoznaniu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2018

Seksuolog Wamka

W gabinecie psychologicznym Wamka, doświadczony seksuolog ze Szczecina pomaga rozwiązać problemy natury psychologicznej. Jest to również psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy oraz rodzinny, który zajmuje się leczeniem takich dolegliwości jak zaburzenia adaptacyjne, urojenia prześladowcze, lęk uogólniony, depresja młodzieńcza, zaburzenia osobowości typu borderline, zaburzenia opozycyjno-buntownicze, zaburzenia somatyzacyjne, histrioniczne zaburzenie osobowości, lęk antycypacyjny, zaburzenia tożsamości i wiele innych.

http://wamka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2017

wyróżnij stronę

Aneta Nowak - Leczenie depresji

Efektywne leczenie chorób na tle naszych emocji to usługa świadczona przez Panią Anetę Nowak. Osoby, które czują, iż dzieje się coś nieodpowiedniego zapraszam do gabinetu, jaki mieści się w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 43. Szczegółowy opis stosowanych metod leczenia oraz wiadomości na temat jak wygląda leczenie można znaleźć na stronie www anetanowak-psycholog.pl. Umów się na konsultację już dzisiaj i przekonaj się sam, tak jak i wielu innych pacjentów, iż Twoje nastawienie ma możliwość niezwykle szybko się poprawić poprzez co Twoje życie powróci do prawidłowej harmonii.

http://anetanowak-psycholog.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2017

wyróżnij stronę

Psychotesty Gdańsk

Psychotesty Gdańsk, badania psychologiczne kierowców kat. C, D, E, taxi, punkty karne, po alkoholu, po wypadku, poj. uprzywilejowane, instruktorzy, egzaminatorzy nauki jazdy, badania wysokościowe, operatorzy maszyn

http://psychotesty.gdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Widzenia duchowe

Samopoznanie i nowy umysł. Odbiór siebie samego, zrozumienie życia, przyczyn pewnych zjawisk i pojawiających się skutków. Dlaczego doświadczamy różnych problemów, skąd one się nagle biorą, choć robimy wszystko, aby ich nie było? Dlaczego nie mogę spać i jak sobie z tym poradzić? Jak sobie radzić ze stresem, napięciami. Lepsze skupienie, bycie tu i teraz. Lepsze samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Odkrywanie możliwości, które są w człowieku. To możliwość uwolnienia się od dojmującego lęku, który towarzyszy ludziom. To także zobaczenie i zdanie sobie sprawy do czego to wszystko zmierza, jakie są możliwości dla ludzi. Jakie skutki wywołują określone...

http://www.widzenia.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Psychoterapia - ptppd.pl

Powstaliśmy w 2006 roku. Z wieloma sukcesami tworzymy Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Zrzeszamy specjalistów od psychoterapii dynamicznej i superwizorów. Naszą działalność prowadzimy na różnych płaszczyznach, skupiając się w głównej mierze na psychoterapii psychodynamicznej. Rozwijamy działalność badawczą, wspieramy Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, organizujemy liczne konferencje i spotkania.

https://ptppd.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2017

wyróżnij stronę

Psychoterapia Ursus - psychoterapia-jestem.pl

Gabinet Bez Iluzji zaprasza wszystkich zainteresowanych na skorzystanie z zajęć psychoterapii dla par. Doświadczony psychoterapeuta pomaga osobom w związkach rozwiązywać trudne problemy i poprawić relacje. Nieporozumienia zdarzają się w każdym związku, często jednak wystarczy odpowiednie podejście, aby znów ożywić uczucia i naprawić wzajemne stosunki. Gabinet Bez Iluzji znajduje się w Warszawie i zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

http://www.psychoterapia-jestem.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 maja 2017

wyróżnij stronę

Psychoterapeuta Warszawa

Strona poświęcona zdrowiu psychicznemu. Jeśli szukasz psychoterapeuty w Warszawie - zapraszam Cię na moją stronę. Jestem psychoterapeutą Gestalt, ukończyłem pełne czteroletnie szkolenie w obszarze psychoterapii i pracuję pod ciągłą superwizją doświadczonego superwizora. Ciąglę się kształcę i uczę, aby mieć pewność, że jestem w stanie w najlepszy, możliwy sposób - pomagać moim klientom.

http://jakubbabij.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2017

wyróżnij stronę

Forum Fobia Społeczna

Forum dyskusyjne dla osób cierpiących na fobię społeczną (tzw. lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość). Chory znajdzie tutaj pomoc, informacje i porady, oraz pozna podobnych ludzi, którzy zrozumieją jego problemy.

https://phobiasocialis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2017

wyróżnij stronę