Wyniki 1 - 10 z 38 posortowane wg tytułu

Armax - Technologie budowlane

Sprzedaż Specjalistycznej Chemii Budowlanej oraz materiałów wyposażenia wnętrz dla wymagających firm wykonawczych i inwestorów.

http://www.armax-chemia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 maja 2012

wyróżnij stronę

Baseny

Wellpool zajmuje się wszechstronnie budową i projektowaniem, montażem oraz serwisem obiektów sportowo-rekreacyjnych na obszarze Polski. W swojej ofercie posiada duży wybór obiektów basenowych, łaźni parowych, saun, fontann oraz pomieszczeń SPA i Wellness. Z usług firmy korzystają indywidualni klienci jak również zakłady publiczne. Generalną obsługę toczących się inwestycji gwarantuje współpraca Wellpool ze sprawdzonymi architektami i firmami sektora budowlanego. W proponowanych koncepcjach stosuje nowoczesne technologiczne rozwiązania oraz jest zawsze na bieżąco z obecnymi trendami. Preferencją dla firmy Wellpool jest zagwarantowanie najlepszego...

http://www.wellpool.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2012

wyróżnij stronę

Baseny - polbas.pl

Nasza firma Polbas to czołowy na rynku producent wysokiej jakości basenow ogrodowych. Posiadamy w swej ofercie szeroki wybór modeli dla każdego. Oprócz tego nasza firma oferuje Państwu bogaty wybor akcesoriów basenowych, jak wylewki, prysznice oraz akcesoria do gry w siatkówkę wodną czy też zadaszenie do basenow. Ponadto posiadamy w swej ofercie zestaw produktów z przeznaczeniem do podgrzewania wody w basenie. Więcej o ofercie na naszej stronie internetowej.

http://polbas.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2016

wyróżnij stronę

Baseny - Ty też możesz mieć swój basen

Baseny, typy basenów, nakrycia basenów i producenci. Ty też możesz mieć swój basen.

http://www.baseny.netkam.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 maja 2006

wyróżnij stronę

Baseny Maxpool

Projektowanie i budowa basenów kąpielowych prywatnych i publicznych, zadaszenia basenowe, sauny. Profesjonalna usługa i pełna gwarancja zadowolenia.

http://maxpool.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 lipca 2008

wyróżnij stronę

Baseny, spa - Astralpool.pl

Spa, Baseny, produkcja i dystrybucja. Firma Astral Pool Polska jest oddziałem ogólnoświatowego holdingu Astral Pool zajmującego sie produkcją oraz dystrybucją urządzeń i technologii basenowych. W swojej ofercie posiadamy kompletne systemy wyposażenia niecki basenowej dla basenów prywatnych i publicznych, urządzenia technologii uzdatniania wody basenowej, wanny SPA oraz pełen asortyment kształtek i rur PVC.

http://www.astralpool.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2005

wyróżnij stronę

Baseny Starpool-Unipool.pl

Starpool jest firmą specjalizującą się w montażu basenów oraz saun. W jej ofercie można znaleźć baseny murowane, poliestrowe oraz stalowe, jak również sauny suche lub parowe. Ponadto, firma zakłada systemy ogrzewające wodę, przykrycia basenowe i odwilżacze. Na jej stronie internetowej można zapoznać się z wykonanymi wcześniej realizacjami oraz wszystkimi aktualnymi informacjami. Dodatkowo, działa na niej sklep z chemią basenową.

http://www.starpool-unipool.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Bowman - wymienniki ciepła z tytanu

Firma Olsson w swojej ofercie posiada tytanowe wymienniki ciepła renomowanej marki Bowman. Wymienniki ciepła stosuje się do ogrzewania wody w basenach wypełnionych wodą słoną i wodą chlorowaną. Wymienniki ciepła przekazują ciepło z wody grzewczej do wody w basenie. Dzięki zastosowanemu materiałowi (tytan) są bardzo odporne na działanie wody słonej i wody chlorowanej.

http://www.bowman.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 lutego 2014

wyróżnij stronę

Camero design - unikatowe wyposażenie łazienki

Camero design jest miejscem w którym architektura łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Miejsce, które jeszcze w XIX w. było stajnią dziś jest miejscem inspiracji wielu architektów i wymagających klientów. Asortyment składa się z produktów najwyższej klasy wykonanych z najwyższą starannością. Starannie wyselekcjonowana kolekcja płytek, ceramiki i armatury łazienkowej dostępna jest zarówno w salonie jak i w sklepie internetowym. Każdy klient z wyrafinowanym gustem na pewno znajdzie produkty doskonale spełniające jego wymagania.

http://www.camero.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

CTM - mozaika szklana, technika basenowa, filtry

Chemia basenowa, technika basenowa oraz mozaika szklana to główne elementy naszej działalności hurtowej wybranych firm, których jesteśmy generalnym przedstawicielem na Polskę: ARCH CHEMICALS, STA-RITE, EZARRI.

http://www.ctm.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 maja 2005

wyróżnij stronę