Wyniki 1 - 10 z 36 posortowane wg tytułu

Abc kredytu budowlanego - gdzie kredyt na budowę ?

Aktualny poradnik dla kredytobiorców szukających taniego kredytu hipotecznego? W jaki banku najlepiej wziąć kredyt budowlany? Gdzie otrzymam kredyt na działkę i budowę domu? Jakie dokumenty i formalnośći towarzyszą procesowi uzyskania kredytu mieszkaniowego w banku. Także porównanie kredytów budowlanych a także informacje na temat kredytów na budowę domu jednorodzinnego w programie Rodzina na Swoim dla młodych małżeństw i singli. Opinie o kredytach budowlanych.

http://www.kredyt-budowlany.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Administrowanie budynkami Gliwice

Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi oraz administrację nieruchomości komercyjnych.

http://www.nasza-kamienica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2017

wyróżnij stronę

Administrowanie wspólnotą mieszkaniową warszawa i

Masz wątpliwości co do sprawnego funkcjonowania twojego osiedla ? Jeżeli tak, zadzwoń do nas ! Jesteśmy firmą, która zajmuje się administracją nieruchomości, mamy bardzo duże doświadczenie w tej branży, ponieważ działamy już na tym rynku kilka dobrych lat. Staramy się o jakość naszych usług i z miłą chęcią pomagamy wychodzić z dużych problemów każdego osiedla. Jesteśmy zawsze blisko naszych mieszkańców i mamy nadzieję, że oni to dostrzegają. Chcemy dla nich jak najlepiej, dlatego ciągle staramy się unowocześnić ich życie, ponieważ zależy nam na wygodzie każdego z nich. Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam dowiecie się więcej o naszych usługach...

http://www.loqum.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Analizy akustyczne - HalasPomiary.pl

W Konrad Ratowski Konsulting, każdy projekt traktowany jest z unikalną uwagą, co pozwala na dokładne zrozumienie i adresowanie specyficznych potrzeb klienta w zakresie badania hałasu i analiz akustycznych. Konrad wykorzystuje swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, aby przeprowadzać szczegółowe badania akustyczne, oferując klientom nie tylko dokładne pomiary, ale także praktyczne porady dotyczące minimalizacji wpływu hałasu na życie codzienne i środowisko pracy.

https://halaspomiary.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 marca 2024

wyróżnij stronę

Badania gruntu

Dobór odpowiedniego gruntu pod inwestycję wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Bez tego nietrudno o niespodziankę, która może spowodować tragedię. Zdecydowanie pomocni są specjaliści z prezentowanej firmy. Wykonują kompleksowe badania gruntu w Kaliszu, gdzie oprócz dokumentacji służą także fachową poradą. Przeprowadzają także badania gruntu w Pile, a to wszystko w dogodnym dla klienta terminie. Wykonywane badania gruntu pozwalają na rozpoczęcie szybkiej inwestycji, która z całą pewnością nie będzie problematyczna pod względem budowlanym. Do wykonania prac gruntowych, specjaliści są wyposażeni w odpowiedni sprzęt, który pomaga oszacować miejsce...

http://stabilnygrunt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2015

wyróżnij stronę

Certyfikat Energetyczny

Krajowy Rejestr Certyfikatorów Energetycznych. Wystawianie certyfikatów energetycznych budynków i lokali mieszkalnych.

http://www.ecertyfikator.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Certyfikaty Energetyczne

Wystawianie certyfikatów energetycznych budynków. Baza polskich Certyfikatorów Energetycznych. Forum Audytorów i osób zainteresowanych wystawianiem Certyfikatów Energetycznych.

http://www.certyfikatt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 września 2008

wyróżnij stronę

Certyfikaty Energetyczne

Certyfikaty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych. Sporządzanie świadectwa charakterystyki energetycznej.

http://www.ergio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Co to jest certyfikat energetyczny? Jak go zdobyć?

Strona skupiająca się na tematyce świadectw charakterystyki energetycznej, zwanych również certyfikatami energetycznymi bądź świadectwami energetycznymi. Aktualności, podstawy prawne, dokumenty oraz powiązane artykuły prasowe.

http://e-certyfikat-energetyczny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2008

wyróżnij stronę

Domtak.pl

Dom, mieszkanie lub ogród - o każde z nich trzeba odpowiednio zadbać zarówno podczas urządzania, jak i każdego kolejnego dnia. W domtak.pl pokazujemy Ci, w jaki sposób możesz sobie ułatwić liczne zadania z tym związane. Nasze artykuły i porady sprawią, że łatwo zaopiekujesz się wnętrzem oraz otoczeniem swojego domu. Również jeżeli dopiero jesteś na etapie budowy, znajdziesz u nas szereg informacji, które będą pomocne przy wybieraniu najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych w taki sposób, by cała inwestycja była możliwie ekonomiczna. Łączymy wiedzę o najnowszych technologiach i zdobyczach techniki ze znanymi od dziesięcioleci sposobami...

http://www.domtak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2021

wyróżnij stronę