Wyniki 1 - 10 z 17 posortowane wg tytułu

ALPHA - maszyny budowlane

Zajmujemy się sprzedażą maszyn do produkcji prefabrykatów budowlanych. Oferujemy wibroprasy kroczące i stacjonarne, węzły betoniarskie, formy oraz inny sprzęt budowlany

http://www.wibroprasy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2005

wyróżnij stronę

BB-capitalgroup

Ogromne inicjatywy budowlane są niebywale ważne i dlatego też trzeba o tym zawsze pisać. Jestem zdania, że markety - budowa to zagadnienie, którym należy się zająć, gdyż jest ono niezmiernie przydatne i ciekawe. Prawdą jest, że producenci nie mogą lekceważyć przyszłych klientów i dlatego, też powinny działać efektywnie. Współcześni konsumenci są mądrzy i rozumieją jak pracuje nowoczesna gospodarka.. Konkursy budowlane to kwestia bardzo istotna i nie możemy o tym zapominać nieważne co uważamy bo to poważnie ważne. Konsument jest ważny i dlatego bagatelizowanie jego preferencji jest bez sensu. Bycie wymagającym dla firm jest świetne dla gospodarki...

http://bb-capitalgroup.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 września 2013

wyróżnij stronę

Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa

Oficjalna strona międzynarodowych targów branży budowlanej, odywających się corocznie w Poznaniu. Na stronie wszystkie niezbdne informacje dotyczące imprezy.

http://www.budma.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2001

wyróżnij stronę

Budowanie Z Drewna - Poradnik Budowlany

Serwis internetowy skupiający się na tematyce budowy domów drewnianych. Tematy w serwisie mają ułatwić przyszłym inwestorom decyzje związane z budową domów szkieletowych. Wyjaśnia problematykę instalacji z domach drewnianych, wyboru firmy budujących domy z drewna, zagadnień prawnych oraz organizacyjnych.

http://www.budowaniezdrewna.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 września 2014

wyróżnij stronę

BUDUJEMY.org.pl - budowa domu

Na serwisie BUDUJEMY.org.pl wybierzesz firmę która oferuje wysokiej jakości usługi remontowe, po bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewniamy dla Państwa bardzo przyjazny, intuicyjny Katalog firm. Jako profesjonaliści w swojej branży zapewniamy Państwu możliwość korzystania działu Wiadomości dotyczące budownictwa np. elewacji domu.

http://www.budujemy.org.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 października 2014

wyróżnij stronę

drogi24.pl - nowy sposób przekazywania informacji

Targi, konferencje, seminaria, szkolenia w branży drogowej

http://www.drogi24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 listopada 2006

wyróżnij stronę

Garaże blaszane FPHU BLASZAK, hale wiaty, bramy.

Garaże blaszane produkowane przez naszą firmę cechują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Oferujemy garaże:  OCYNKOWANE, OCIEPLANE, AKRYLOWE, KONSTRUKCJA Z PROFILA.  W naszej ofercie znajdują się również bramy garażowe własnej produkcji i firmy Wiśniowski. BRAMY UCHYLNE, DWUSKRZYDŁOWE(OCIEPLONE I NIEOCIEPLONE), SEGMENTOWE, ROLETOWE. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.blaszaki.com lub kontaktując się z naszym doradcą handlowym.

http://www.garaze-blaszane.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Instalacje - Międzynarodowe Targi Instalacyjne

Oficjalna strona targów branży instalacyjnej, odbywających się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

http://www.instalacja.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2001

wyróżnij stronę

Jurek Rybak - Studio

Fotografia architektury. Fotografie budynków i wnętrz. Mieszkań do sprzedaży lub wynajmu, biur, hoteli, restauracji, sklepów. Budynków mieszkalnych, biurowych i innych. Fotografia panoramiczna architektury. Fotografia „360″ i spacery wirtualne. Pejzaż, portret.

http://jurekrybak.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2013

wyróżnij stronę

Mieszkania i apartamenty w dzielnicy Wawer

Jesteśmy firmą deweloperską zajmującą się budową luksusowych osiedli. Obecnie oferujemy na sprzedaż mieszkania o wysokim standardzie oraz apartamenty w willowej dzielnicy Anin. Znajdują się one w dwóch budynkach 8-śmio rodzinnych. Każdy z nich posiada windę od poziomu garaży podziemnych. Dodatkowo budynki wyposażone są w nowoczesne systemy grzewcze. Zapewnia to komfort i wygodę przez cały rok. Całość jest w stylu nowoczesnej architektury, a w każdym z mieszkań istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrz. Zapraszamy!

http://www.properat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2013

wyróżnij stronę