Wyniki 31 - 40 z 198 posortowane wg daty dodania

Izisklep - srodki czystosci dla domu i przemyslu

Mamy zaszczyt Was powitać w naszym internetowym sklepie www.izi.sklep.pl. Zajmujemy się sprzedażą i świadczeniem usług związanych z profesjonalnymi systemami utrzymania czystości. To co chcemy Państwu zaoferować to wiele produktów profesjonalnej chemii takich jak m.in.: środki czystości dla gastronomii, maszyny czyszczące, sprzęt ręczny do sprzątania, środki do dezynfekcji, maty wejściowe i wiele innych niezebędnych w każdym lokalu i nie tylko. W swej różnorodnej ofercie mamy również usługi takie jak: impregnacja posadzek PCV, mycie fasad szklanych z użyciem wody demineralizowanej oraz czyszczenie kostki brukowej. Wszystkie wyżej wymienione czynności...

http://izi.sklep.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 lutego 2014

wyróżnij stronę

środki zwilżające - interchem.com.pl

Zwilżanie to procedura, na której przebieg ma wpływ wiele czynników. Do tych najważniejszych uwarunkowań, od których zależy powodzenie całego procesu, zaliczyć można napięcie powierzchniowe cieczy (jego wartość), oddziaływanie na siebie cząsteczek substancji biorących udział w tej interakcji oraz ich temperaturę. Środki zwilżające, jakie znajdują się w szerokim asortymencie przedsiębiorstwa Interchem, to dwa produkty: Edaplan i Metolat. Proponowane przez nas środki zwilżające doskonale sprawdzają się w wielu różnorodnych branżach.

http://www.interchem.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2014

wyróżnij stronę

D800 - klej do wykładzin w aerozolu

Serwis spraykon.eu to serwis dystrybutora klejów kontaktowych o szerokim zastosowaniu. Jednym z klejów sprzedawanych przez firmę Ameri-Pol z Katowic jest klej D800 - do mocowania wykładzin podłogowych. Wygodny sposób nanoszenia sprzedawanych klejów poprzez napylanie to duży atut i spore ułatwienie dla osób klejących nim powierzchnie.

http://spraykon.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2013

wyróżnij stronę

BSG Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Zakres działalności naszej firmy obejmuje głównie sektor przetwórstwa tworzyw sztucznych a w szczególności następujące zagadnienia: •produkcja detali plastikowych metodą formowania wtryskowego, •produkcja pojemników plastikowych metodą wytłaczania z rozdmuchem, •handel granulatami tworzyw sztucznych oraz kolorantami do tworzyw, •produkcja plastikowych dystansów do zbrojenia poziomego stropów i nadproży, •uruchamianie produkcji nowych detali plastikowych według zapotrzebowania klientów.

http://www.bsg.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2013

wyróżnij stronę

ABC Colorex - spawanie, obróbka metali

Profesjonalizm i niezawodność to credo naszej spółki ABC Colorex. Specjalizujemy się w obróbce blachy i malowaniu proszkowym. Podejmujemy się dowolnych prac, posiadamy niezwykle doświadczony team profesjonalistów, jacy z pełnym zaangażowaniem realizują zlecenia. Innowacyjne i w całości wyposażone hale zapewniają wysoką jakość udzielanych przez nas usług. ABC Colorex posiada wieloletnie doświadczenie w proszkowaniu i obróbce blach - działamy w sektorze od dekady świadcząc usługi w których jesteśmy coraz doskonalsi.

http://abc.colorex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Pol Wax

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się produkowaniem i sprzedażą rozwiązań w postaci rafinowanych i odwanianych parafin, wosków oraz przemysłowych specyfików parafinowych, jak również świec, czy też zniczy. PolWAX powstał po podziale grupy LOTOS i zapewnia innowacyjność, rzetelny proces produkcji i stałe wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów. Sprawdź szczegóły naszej oferty, wchodząc na naszą stronę www.

http://www.polwax.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lipca 2013

wyróżnij stronę

www.cartell.pl

CarTell Polska to jeden z czołowych producentów klejów przemysłowych. W ofercie można znaleźć takie produkty jak: kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, kleje strukturalne, kleje kosmetyczne, w tym kleje do tipsów oraz kleje medyczne. Ponadto firma oferuje aktywatory i primery, a także opakowania do konfekcjonowania klejów. Kleje CarTell są najwyższej jakości co poświadcza certyfikat ISO 9001. Firma gwarantuje trwałość i zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

http://www.cartell.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lipca 2013

wyróżnij stronę

odbiór odpadów

Proeko - niszczenie odpadów, recykling odpadów, utylizacja odpadów. Jesteśmy polską grupą recyklingu działającą już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę usługową. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług. Długoletnia działalność w branży pozwoliła nam na zdobycie dużego doświadczenia w odbiorze, utylizacji i zagospodarowaniu odpadów. Nasza działalność jest szeroko rozwinięta i pracujemy na terenie całego kraju dzięki czemu każdy klient może podjąć z nami współpracę.

http://www.pgrproeko.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2013

wyróżnij stronę

Tworzywa Sztuczne

Producent Europak jest doświadczonym graczem na rynku opakowań foliowych. Lata doświadczeń sprawiły, że obecnie może zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązania do przechowywania ubrań, pościeli czy też innych rzeczy wymagających od nas zabezpieczenia przed różnymi czynnikami. Poprzez stronę Europak.pl możesz zapoznać się z ofertą tego producenta i zobaczyć, co dla siebie możesz wybrać z gamy produktów foliowych jakie oferuje swoim klientom, a jest tego naprawdę sporo i każdy może wybrać opakowania foliowe dopasowane do prowadzonej przez siebie działalności.

http://www.europak.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2013

wyróżnij stronę

Worki na Śmieci, do selektywnej zbiórki odpadów

Firma Fast Fol Gadomscy Sp.j. z Mławy produkuje: Worki na śmieci, worki na odpady, worki do selektywnej zbiórki odpadów. Zajmujemy się również skupem odpadów LLDPE , LDPE pochodzenia rolniczego i poprodukcyjnego. Produkowane worki foliowe na śmieci i odpady pochodzą w 100% z surowców recyklingowych. Na życzenie klienta wykonujemy nadruki na workach.

http://www.fast-fol.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2013

wyróżnij stronę