Wyniki 1 - 10 z 198 posortowane wg tytułu

Znicze, świece, podgrzewacze - produkcja

Znicze, Świece, Podgrzewacze. Produkujemy znicze, świece, podgrzewacze zwykłe i zapachowe, wkłady do zniczy, wkłady olejowe

http://www.bispol.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2005

wyróżnij stronę

Znicze Romex - producent zniczy

Firma Romex zajmuję się produkcją zniczy. Oferujemy znicze szklane na wkład termo i znicze zalewane oraz wkłady. Jesteśmy liderem w produkcji i dystrybucji zniczy na rynku polskim i zagranicznym. Współpracujemy z klientami biznesowymi jak i również klientami indywidualnymi. Posiadamy szeroką gamę zniczy oraz bogatą kolorystykę. Znicze zakupione u nas gwarantują wysoką jakość produktu. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w produkcji oraz handlu zniczami.

http://www.znicze-romex.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 września 2008

wyróżnij stronę

ZMP - inspekcje stanu maszyn

Audyty, pomiary pieców obrotowych, młynów kulowych, kalcynatorów, suszarni. Wyważanie wentylatorów, separatorów, silników. Osiowanie wałów sprzęganych. Ustawianie ciągów produkcyjnych. Wibrodiagnostyka łożysk maszyn, pomiary drgań zębników, reduktorów, pomp. Pomiary lokalizacyjne suwnic. Nadzór nad remontami walczaków obrotowych, szlifowanie rolek nośnych i pierścieni biegowych na ruchu. Obliczenia inżynierskie, defektoskopia ultradźwiękowa, badania materiałowe.

http://zmp.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Zakłady Chemiczne ZACHEM

Zakłady Chemiczne Zachem to przedsiębiorstwo państwowe, wielozakładowe. W jego skład wchodzą zakłady produkcyjne: Zakład Barwników, Zakład Epichlorohydryny, Zakład Pianek PUR, Zakład Syntezy, Zakład Tworzyw Sztucznych.

http://www.zachem.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2000

wyróżnij stronę

Zakłady Azotowe Tarnów

Zakłady Azotowe produkują tworzywa sztuczne, nawozy, PCW, PCV. W ofercie nawozy mineralne, chemikalia, tworzywa sztuczne, tarnoform, wyroby z PCW ? profile okienne i drzwiowe, płyty PCW, profile PCV.

http://www.azoty.tarnow.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2004

wyróżnij stronę

Zakład Utylizacji Tworzyw Sztucznych-Recycling

Serwis firmy zajmującej się odbieraniem odpadów z tworzyw sztucznych, recyclingiem, utylizacją oraz produkcją regranulatów folii.

http://www.ekobrud.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2005

wyróżnij stronę

Wytrząsarki

Oferujemy najnowszą linię wytrząsarek Thermo wraz z pełną gamą akcesoriów. Oprócz małych wytrząsarek Vortex, wytrząsarek kołyskowych, wytrząsarek orbitalnych i wytrząsarek o ruchu posuwisto-zwrotnym, produkowane są zaawansowane wytrząsarki inkubowane umożliwiające pełną mikroprocesorową kontrolę wszystkich parametrów pracy urządzenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pomoc w doborze wytrząsarek i akcesoriów.

http://www.wytrzasarki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2011

wyróżnij stronę

www.cartell.pl

CarTell Polska to jeden z czołowych producentów klejów przemysłowych. W ofercie można znaleźć takie produkty jak: kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, kleje strukturalne, kleje kosmetyczne, w tym kleje do tipsów oraz kleje medyczne. Ponadto firma oferuje aktywatory i primery, a także opakowania do konfekcjonowania klejów. Kleje CarTell są najwyższej jakości co poświadcza certyfikat ISO 9001. Firma gwarantuje trwałość i zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

http://www.cartell.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lipca 2013

wyróżnij stronę

Wortal Plastech.pl - tworzywa sztuczne i opakowania

Katalog firm, oferty B2B, wiadomości, plastechopedia, kalendarz wydarzeń, katalog stron www

http://www.plastech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Worki na Śmieci, do selektywnej zbiórki odpadów

Firma Fast Fol Gadomscy Sp.j. z Mławy produkuje: Worki na śmieci, worki na odpady, worki do selektywnej zbiórki odpadów. Zajmujemy się również skupem odpadów LLDPE , LDPE pochodzenia rolniczego i poprodukcyjnego. Produkowane worki foliowe na śmieci i odpady pochodzą w 100% z surowców recyklingowych. Na życzenie klienta wykonujemy nadruki na workach.

http://www.fast-fol.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2013

wyróżnij stronę