Wyniki 91 - 100 z 198 posortowane wg tytułu

Loxeal.pl - Kleje Przemysłowe

Loxeal - Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem wysokiej jakosci klejow anaerobowych, klejow akrylowych, Klejów cyjanoakrylowych, zywic epoksydowych oraz produktów pomocniczych takich jak aktywatory, testery szczelnosci, skompresowanego powietrza i innych.

http://www.loxeal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 października 2005

wyróżnij stronę

Luna sp. z o.o.

Produkty i usługi dla ochrony środowiska; Profesjonalne środki chemiczne; Hurtownia i stacja paliw.

http://www.luna-polska.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 września 2006

wyróżnij stronę

Maben.pl Pionki k/ Radom Recykling Przetwórstwo tw

Firma Maben to Przetwórstwo tworzyw sztucznych, zagospodarowanie odpadów i odzysk. Produkuje przemiały, granulaty, aglomeraty regranulaty z tworzyw sztucznych. Usługowo kruszy duże elementy z tworzywa na kruszarkach. Skupuje odpady tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych. Ma nowoczesne maszyny do recyklingu, oraz zdolną kadrę pracowników oraz wieloletnie doświadczenie. wysoka jakość tworzyw. ma wymagane zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i transport odpadów z tworzywa sztucznego. Wystawiamy dokumenty DPO i DPR. Oferuje PP, ABS, PA, PC, PE, PS, PVC, HDPE. Usługowo kruszy duże elementy z tworzywa na kruszarkach. Zagospodarowuje, skupuje...

http://www.maben.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Margo Cosmetics

Margo Cosmetics produkuje kosmetyki jak pudry, tusz do rzęs, róże do policzków, cienie do powiek. W ofercie kosmetyka kolorowa, błyszczyk, pomadka, szminka, konturówka.

http://www.margocosmetics.com.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Markopol: odlewy magnezowe, tytanowe, aluminiowe

Markopol: odlewy magnezowe, odlewy tytanowe, odlewy aluminiowe. Odlewy - produkcja - producent. Wykonujemy odlewy kształtowe wg wzoru. Oferta dla lotnictwa: części samolotowe do samolotów i helikopterów. Odlewy aluminiowe dla przemysłu lotniczego, samochodowego, i chemicznego. Odlewy tytanowe dla przemysłu lotniczego, maszynowego, chemicznego.

http://www.markopol.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2006

wyróżnij stronę

Masters Instalacje Przemysłowe

Firma Masters jest Autoryzowanym Partnerem firmy Georg Fischer +GF+ w zakresie dystrybucji elementów do budowy systemów rurociągowych z tworzyw sztucznych: PVC-U, PVC-C, PP, PE, PB, ABS, PVDF oraz aparatury kontrolno-pomiarowej SIGNET.

http://emasters.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2013

wyróżnij stronę

MAT-OIL

Wyspecjalizowana firma poleca w obrocie hurtowym oleje: silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne i przemysłowe, a także benzynę ekstraktową, naftę kosmetyczną i antykorozyjna oraz smary.

http://www.olejesmary.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 listopada 2000

wyróżnij stronę

Melisa - Ekstrakty roślinne

Jesteśmy producentem wysokiej jakości, płynnych ekstraktów roślinnych, wytwarzanych z pojedynczych surowców jak również ich mieszanek. Nasze produkty są roztworami biologicznie czynnych składników, nadających kosmetykom ich specyficzny charakter. Produkujemy również płynne, roślinne dodatki przeznaczone do stosowania z paszą dla zwierząt hodowlanych. Substancje roślinne mogą być alternatywą dla antybiotyków. Zajmujemy się także preparacją i konfekcjonowaniem naturalnych mieszanek ziołowych o różnorodnym działaniu kosmetycznym, przeznaczonych do samodzielnego przygotowania maseczek, płukanek, toników oraz innych preparatów pomagających utrzymać...

http://www.melisa.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2013

wyróżnij stronę

METAL - PROFIL malarnia proszkowa, lakiernia prosz

Firma METAL-PROFIL powstała w roku 1999 i głównie zajmuje się usługami w zakresie malowania proszkowego. Malowanie proszkowe jest nowoczesną technologią polegającą na nanoszeniu powłoki lakierniczej na powierzchnie metalowe.

http://www.metal-profil.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lipca 2005

wyróżnij stronę

mixexpert.com.pl - zaopatrzenie piekarni

Firma MIX EXPERT istnieje w branży spożywczej od ponad 30 lat. Od 1996 roku jesteśmy producentem szerokiej gamy koncentratów spożywczych takich jak lody w proszku, ciasta w proszku oraz kremy cukiernicze w proszku. Nasze zaawansowane technologie oraz unikalne receptury są wynikiem wieloletniej pracy i starań aby sprostać wymaganiom rynku. Dlatego też nasze produkty cechuje wysoka i niezmienna jakość. Ponadto jesteśmy producentem wafli do lodów i deserów oraz zajmujemy się dystrybucją produktów cukierniczych i lodziarskich takich jak stabilizatory, barwniki, aromaty, pasty do lodów, produkty owocowe oraz dekoracje cukiernicze.

http://www.mixexpert.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 listopada 2014

wyróżnij stronę