Wyniki 41 - 50 z 198 posortowane wg tytułu

Czechowickie Zakłady Przemysłu Zapałczanego

Produkcja zapałek, aktualnie 600 mln pudełek zapałek rocznie.

http://www.matches.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2000

wyróżnij stronę

Czysty-Dom.pl - Chemia Gospodarcza

Nasz sklep oferuje oryginalną niemiecką chemię gospodarczą. Kto z Państwa choć raz próbował niektórych artykułów z naszej oferty ten wie, jaka jest różnica w ich jakości i w wydajności.

http://czysty-dom.sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2005

wyróżnij stronę

D800 - klej do wykładzin w aerozolu

Serwis spraykon.eu to serwis dystrybutora klejów kontaktowych o szerokim zastosowaniu. Jednym z klejów sprzedawanych przez firmę Ameri-Pol z Katowic jest klej D800 - do mocowania wykładzin podłogowych. Wygodny sposób nanoszenia sprzedawanych klejów poprzez napylanie to duży atut i spore ułatwienie dla osób klejących nim powierzchnie.

http://spraykon.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Dalli24.eu

Przedsiębiorstwo Dalli od kilku pokoleń wytwarza produkty chemii gospodarczej, których cechą charakterystyczną jest niezawodność i doskonała jakość. Wytwarzamy artykuły w europejskich fabrykach, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, który przebiega ściśle z założonymi zadaniami, wynikającymi z prowadzonej polityki jakości. Dużym atutem naszych wyrobów jest ich atrakcyjna na tle konkurencji cena.

http://dalli24.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2014

wyróżnij stronę

Danpol - Producent nakrętek i pędzelków do lakierów

Firma Danpol posiada bogaty wybór pędzelków i nakrętek do lakierów do paznokci. Zaczynając od różnych kształtów i długości po różne rodzaje kolorów. Dodatkowo wykonywane są zdobienia na nakrętkach. Do świadczenia tego typu usług firma wykorzystuje metody hot-stampingu i sitodruku. Zdobienie zależy od potrzeb i upodobań klienta, firma zapewnia pomoc w doborze oraz tworzeniu projektu.

http://danpol-danielak.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2017

wyróżnij stronę

DEMI-CHEM kompleksowa oferta zapewnienia higieny w...

Firma handlowa oferuje profesjonalne chemiczne środki do mycia, czyszczenia i dezynfekcji w przemyśle, handlu, transporcie, hotelach i gastronomii a także urządzenia, sprzęt i akcesoria do mycia i sprzątania, odzież roboczą i jednorazową, artykuły BHP.

http://www.demichem.hg.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 31 lipca 2003

wyróżnij stronę

Docieplenia Climowool

Climowool to wiodący producent ociepleń stosowanych w budownictwie. W naszej bogatej ofercie znajdują się bele i płyty z mineralnej wełny szklanej, służące do izolacji termicznej i akustycznej domów i budynków użyteczności publicznej. Nasza wata szklana może być używana między innymi do ocieplania dachów i stropodachów, poddaszy, elewacji oraz ścianek działowych.

http://www.climowool.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2014

wyróżnij stronę

Dodatki paszowe - Ekspol s.c.

Opracowanie technologii, badania i produkcja różnego rodzaju produktów chemicznych wykorzystywanych w rolnictwie (zakwaszacze i aromaty paszowe, dodatki witaminowe i minerlane, paraleki, nawozy sztuczne), przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

http://www.ekspol.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Doma-Pol, Kraków - kolektory słoneczne

Oferujemy odczynnki chemiczne dla galwazeni, garbarni i innych firm chemicznych. Produkujemy kolektory słoneczne.

http://www.domapol.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2005

wyróżnij stronę

EKONIT - uszczelki płaskie silkonowe gumowe profil

Oferujemy: szczeliwa, tekstolit, płyty uszczelniające, szczeliwa plecione, taśmy termoizolacyjne, tkaniny brezentowe, szklane i ceramiczne,tkaniny impregnowane, szkłoepoksyd, wycinamy uszczelki płaskie, profilowe, silikonowe, z gumy, smary, oleje i kleje, filc uszczelkowy biały i szary.

http://www.uszczelki.biz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2005

wyróżnij stronę