Wyniki 51 - 60 z 198 posortowane wg tytułu

ElastoGum - Zaklad Produkcji Uszczelnień Technicznych

Strona firmowa zakładu zajmującego się produkcją uszczelnień do motoryzacji, przemysłu, AGD, hydrauliki i pneumatyki, oraz innych. Produkcja; uszczelnienia do motoryzacji, przemysłu, hydrauliki i pneumatyki, oraz innych. Uszczelki i uszczelnienia techniczne oraz pierścienie uszczelniające.

http://www.elastogum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2005

wyróżnij stronę

Elplast - producent opakowań foliowych

Elplast, folie, LDPE, LLDPE, PP, OPP, folie termokurczliwe, wyroby z folii ,nadruki na foliach, folie do celów ogrodniczych, folie spożywcze,

http://www.elplast.biz

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2005

wyróżnij stronę

Eptsil

"Energomontaż-Północ – Technika Spawalnicza i Laboratorium" Spółka z o.o. jest firmą oferującą usługi z zakresu szkoleń i badań w różnych dziedzinach. W swojej ofercie posiada między innymi szkolenia spawaczy i personelu badawczego, diagnostykę maszyn oraz badania złączy spawanych i materiałów. Firma swoje usługi kieruje głównie do elektrowni i przedsiębiorstw przemysłowych, różnorodnych zakładów wytwarzających i montujących rurociągi, zbiorniki, konstrukcje spawane itp..

http://www.eptsil.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lutego 2017

wyróżnij stronę

ERG-BET Opakowania, taśmy zamoprzylepne

taśmy samoprzylepne z nadrukiem, taśmy samoprzylepne pakowe, taśmy ochronne malarskie Masking Tape, taśmy antyrysowe, taśmy dwustronnie klejące, folie opakowaniowe, folie ochronne, plandeki malarskie, folie pęcherzykowe, folie moletowane

http://www.ergbet.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 lipca 2003

wyróżnij stronę

Eurochemia - hurtownia chemiczna, chemia z Niemiec

Sprzedaż profesjonalnych środków czystości oraz chemii gospodarczej. Współpracujemy z firmami, instytucjami, a także sieciami sprzedaży w całej Polsce, a także prowadzimy eksport za granicę kraju. W ofercie posiadamy m.in.: tabletki do zmywarki, płyny do mycia naczyń, uniwersalne płyny do mycia, środki piorące (proszki, kapsułki, tabletki oraz żele), płyny do płukania czy odplamiacze i wybielacze. Zapraszamy do współpracy!

https://eurochemia.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Farbyaerozole.pl - Zestawy naprawcze lakieru

Firma Farbyaerozole.pl prowadzi sklep oferujący różnego rodzaju zastosowania farby, zestawy naprawcze oraz spraye i lakiery. W przypadku farb proponowana jest gama wyboru ich zastosowania, m.in. do: znakowania drzew, malowania linii i pasów. Istnieje możliwość zakupu kredy w sprayu. Zestawy naprawcze konkretyzują się w przeznaczeniu lakierniczym bądź samochodowym. Sklep zapewnia możliwość dobrania odpowiedniego lakieru do samochodu. Produkty sklepowe oparte są o aktualne trendy rynkowe i dominujące jakością marki.

https://farbyaerozole.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 września 2021

wyróżnij stronę

FHUP Madox

Firma oferuje chemioutwardzalne tworzywa piankowe, cementowe spoiwa mineralne, zabezpieczenia antykorozyjne dla przemysłu: górniczego, budowlanego, stoczniowego, samochodowego, maszynowego.

http://www.madox.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Filtry Whatman

Labo Plus oferuje pełną gamę produktów firmy Whatman - filtry szklane, sączki clelulozowe, filtry strzykawkowe, fiolki filtracyjne, karty FTA, bibuły chromatograficzne, filtry dyskowe i kapsułowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, pomoc w doborze materiałów oraz błyskawiczną dostawę zamówionych produktów z naszego magazynu w Warszawie.

http://www.filtrywhatman.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 03 lutego 2011

wyróżnij stronę

Fisher Scientific

Firma produkuje i sprzedaje wszystko, co może okazać się potrzebne w laboratorium, począwszy od mebli laboratoryjnych, poprzez sprzęt naukowy, na materiałach zużywalnych i odczynnikach chemicznych skończywszy.

http://www.pl.fishersci.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2000

wyróżnij stronę

Folia-Stretch.pl

Serwis firmy Efekt Plus z Rzeszowa - producent folii stretch.

http://www.folia-stretch.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2005

wyróżnij stronę