Wyniki 71 - 80 z 196 posortowane wg tytułu

Henkel Polska

Strona polskiego oddziału koncernu chemicznego Henkel, producenta kosmetyków i proszków do prania, a także środków czyszczących, detergentów przemysłowych, środków klejących i produktów chemii uzytkowej.

http://www.henkel.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 maja 2001

wyróżnij stronę

Horecaparts - części gastronomiczne

Potrzebujesz części do zmywarki? A może masz problem z zepsutym ekspresem do kawy? Zapoznaj się z ofertą firmy Horeca Parts Polska Spółka z o.o., a z pewnością znajdziesz w niej części zamienne pasujące do Twojego urządzenia. Firma sprzedaje części do takich urządzeń gospodarczych jak piece konwekcyjno-parowe, piece do pizzy, a także inne urządzenia z zakresu obróbki termicznej i mechanicznej. Oferuje fachowe doradztwo podczas wyboru. Zapewnia też konkurencyjne ceny. Siedziba mieści się w miejscowości Gądki.

https://horecaparts.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Hosemann Polska - elementy przemysłowe

Firma z siedzibą w Chorzowie. Producent i dostawca specjalistycznych elementów przemysłowych, które wytrzymują pracę nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się m.in. złącza Camlock, węże metalowe i gumowe, różnego typu kompensatory, łączniki elastyczne, złącza obrotowe i inne produkty. Firma Hosemann jest dodatkowo w stanie wykonać trudne i nietypowe elementy instalacji przemysłowych i przesyłających media.

http://hosemann.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2014

wyróżnij stronę

HSV Polska - opakowania styropianowe, kształtki styropianowe

HSV Polska produkuje opakowania styropianowe, kształtki styropianowe dla opakowań, pojemniki izotermiczne oraz izolacje styropianowe dla urządzeń i jako elementy izolacyjne i konstrukcyjne dla budownictwa.

http://www.hsv.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2006

wyróżnij stronę

Hurtownia Chemiczna CHMES

Hurtownia chemiczna CHMES prowadzi sprzedaż odczynników chemiczych, surowców chemicznych oraz zajmuje się utylizacją niebezpiecznych substancji chemicznych.

http://www.chmes.poznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Impregnat.com - Sklep z impregnatami

Sklep internetowy z impregnatami do kamieni oferuje wszelkie produkty, które zabezpieczą kamień w Twoim domu i ogrodzie przed plamami, przebarwieniami i niszczeniem. Wiemy, że kamienne powierzchnie i ozdoby to piękna dekoracja, dlatego chcemy się o nią troszczyć. W naszym sklepie znajdziesz: mydła do kamienia, pogłębiacze koloru, płyny do zmywania wosku z kamienia, płyny na glony, preparaty do czyszczenia nagrobków kamiennych, nabłyszczacze do kamienia itd.

http://www.impregnat.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 marca 2015

wyróżnij stronę

INTERSIL - krzemionki koloidalne

Strona importera i dystrybutora krzemionek koloidalnych

http://intersil.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2010

wyróżnij stronę

ISCO - Chemical Production

Zakład produkujący: żele, teraminy, poliureatany, ferkam, bikanole i środki powierzchniowo czynne do produkcji płynów do mycia, płukania tkanin, szamponów i płynów do kąpieli.

http://www.icsochp.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2000

wyróżnij stronę

Italcolor

Firma Italcolor - Profesjonalne i estetyczne zabezpieczanie powierzchnii drewnianych. Lakiery i kleje do drewna, fronty meblowe, fronty drewniane

http://www.italcolor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 listopada 2000

wyróżnij stronę

ivichem.pl

Oferujemy preparaty chemiczne dedykowane elektronice - ze szczególnym uwzględnieniem środków wspomagających lutowanie trudno-lutujących się metali takich jak aluminium, stal nierdzewna, stopy aluminium. Oferowane przez nas produkty są bardzo proste w użytku oraz skuteczne - umożliwiają poprawne przeprowadzenie operacji lutowania bez konieczności stosowania złożonych, drogich instalacji. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie zaprezentujemy Wam możliwości naszych wyrobów osobiście. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną w centrum Warszawy.

https://ivichem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2020

wyróżnij stronę