Wyniki 51 - 60 z 371 posortowane wg tytułu

Cięcie laserowe, spawanie laserem, zgrzewanie, malowanie...

Naszą specjalizacją jest: cięcie laserowe, gięcie blach, spawanie laserowe, zgrzewanie, malowanie proszkowe oraz kompleksowa obróbka narzędziowa. Wytniemy dla Państwa dowolne elementy w blachach, aluminium. Ponad to zegniemy blachy w dowolnej ilości. (1000 sztuk to żaden problem) Zapraszamy!

http://lasart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Cięcie metali, laserowe cięcie

Specjalnością firmy Komert od wielu lat jest cięcie metali oraz laserowe cięcie. Laserowe cięcie pozwala na cięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów z dużą dokładnością. Korzystamy tylko z nowoczesnych technologi i wykorzystujemy urządzenia renomowanych producentów. Zapraszamy!

http://www.laserowe-ciecie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2010

wyróżnij stronę

CN-Stal wyroby z aluminium i stali nierdzewnej

CN-Stal jest firmą wykonującą prace w zakresie pomiaru, projektowania, wykonawstwa i montażu wyrobów ze stali nierdzewnej i aluminium. Wyroby ze stali niardzewnej to między innymi bramy, balustrady, ogrodzenia, poręcze i wszelkiego rodzaju zbiorniki i naczynia dla przemysłu spożywczego. Wyroby z aluminium to głównie kratownicowe maszty antenowe, skrzynie i elementy konstrokcji dekoracyjnych i reklamowych. Firma świadczy także usługi w zakresie spawania aluminium i stali chromoniklowej.

http://www.cnstal.republika.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 października 2008

wyróżnij stronę

Contech - Konstrukcje techniczne

Firma wykonuje dowolne konstrukcje techniczne, stalowe oraz urządzenia nietypowe. Jest w stanie zrealizować praktycznie wszystkie pomysły architektów i konstruktorów.

http://www.contech-poznan.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 września 2009

wyróżnij stronę

Corunex - płytki wieloostrzowe, noże tokarskie,

Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi skrawających do obróbki metalu oraz narzędzi specjalnych i dla górnictwa.

http://www.corunex.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 lipca 2008

wyróżnij stronę

Craft - aluminiowa stolarka

Firma Craft zajmuje się aluminiową stolarką okienną i drzwiową. Nabyte doświadczenie przez firmę sprawia, że produkty oferowane przez firmę są najwyższej jakości. W szerokiej ofercie znaleźć można między innymi: drzwi panelowe, harmonijkowe, systemy przesuwne, przeciwpożarowe.

http://craft-alu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2017

wyróżnij stronę

CYNKOMET sp. z o.o.

Firma CynkoMet z Czarnej Białostockiej (obok Białegostoku) zajmuje się cynkowaniem stali i konstrukcji stalowych, spawaniem konstrukcji stalowych, malowaniem, śrutowaniem, obróbką wiórową. Produkujemy i sprzedajemy maszyny rolnicze, świadczymy usugi koparko-ładowarką. Doskonała technologia produkcji sprawia, że jesteśmy liderem w regionie.

http://cynkomet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 maja 2014

wyróżnij stronę

cynkowanie

Galess to profesjonalna firma zajmująca się cynkowaniem oraz galwanizowaniem elementów stalowych. Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne oraz szerokie możliwości przyjmowania elementów do obróbki, zarówno drobnicy jak i elementów większych. Nasza firma powstała w 1982 roku, co świadczy bezpośrednio o naszym dużym doświadczeniu. Oferujemy bardzo szybką realizację zamówień, świetne i atrakcyjne ceny oraz co ważne zawsze powtarzalną, najwyższą jakość usług. Sprawdź szczegóły oferty na stronie.

http://www.galess.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2013

wyróżnij stronę

Cynkownia Galwaniczna Jaśkowiak - Galwanizernia

Posiadamy bębny obrotowe do detali śrubowych oraz wanny zanużeniowe do detali wielko gabarytowych. Standardowo nakładamy powłoki na detale do 4 metrów długości. Istenieje jednak możliwość ocynku większych przedmiotów po dokładnych ustaleniach. Korzystamy z najnowszych technologi opartych na zachodnich środkach. Co zapewnia powłoki o bardzo wysokich parametrach odpornościowych. Nakładamy powłoki o różnej grubości i odcieniach w zależności od życzenia . Zapewniamy szybkie terminy,niską cenę, oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

http://www.galwanizernia.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 marca 2009

wyróżnij stronę

Czaja Container kontenery, pojemniki metalowe

Czaja Container - producent kontenerów oferuje: kontenery, pojemniki metalowe, konstrukcje stalowe, Absetz, Abroll. Handel kontenerami na śmieci

http://www.czajacontainer.tp3.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lutego 2010

wyróżnij stronę