Wyniki 1 - 10 z 11 posortowane wg tytułu

AUTO GAZ ANTA stacja LPG

Firma pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "ANTA" została zarejestrowana w 1990 r. Od początku działa jako firma prywatna, której właścicielem jest mgr inż. Andrzej Taborski. Kilkunastoletnia działalność oraz wcześniejsze wieloletnie doświacznie właściciela i załogi ugruntowało renome firmy na rynku i pozwala śmiało twierdzić , że wspołpraca z nami gwarantuje pełny sukces. Na rynku auto-gazu istniejemy od 2000 r. Współpraca z renomowanymi firmami , stały udział w szkoleniach , sympozjach i konferencjach oraz samodzielna działalność w zakresie nowoczesnych rozwiązań gwarantuje wysoką jakość profesjonalizm i sumienność.

http://www.anta.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2004

wyróżnij stronę

Automatyka Stacji Paliw, Modernizacja zbiorników,

Informatyczne systemy zarządzania Stacją Paliw, Automatyka integrująca wszystkie kluczowe elementy Stacji Paliw, Konsulting w zakresie najnowszych rozwiązań dla Stacji Paliw w zakresie ochrony środowiska i spełnienia wymagań prawnych dla stacji paliw,

http://www.petroconsulting.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 października 2005

wyróżnij stronę

Del Asta

Delasta to inicjatywa jednocześnie dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Delasta prowadzi sprzedaż gazu w stalowych butlach o dowolnej pojemności dla osób prywatnych oraz przemysłowych natomiast dostarczamy gaz w specjalnych butlach. Delasta proponuje również napełnianie butli stalowych w sprzedaży detalicznej, co sprawia iż, każdy klient nie musi pozbywać się swojej nowej butli na wymianę, w Delasta otrzymujesz z powrotem swoją butlę. Delasta to przede wszystkim hurtowee ceny, dzięki czemu nasza oferta zwrócona jest dla klientów przemysłowych. Zapraszamy do naszych sklepów.

http://www.delasta.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 listopada 2014

wyróżnij stronę

DULCET - Sieć Stacji Paliw

Sieć Stacji Paliw DULCET zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową paliw, benzyny, oleju napędowego, oleju opałowego. Oferujemy kontenerowe stacje paliw sprzedające olej napędowy. Firma prowadzi serwis samochodów ciężarowych Truck Service i oferuje ich sprzedaż. Zajmujemy się również montażem instalacji gazowych do wszystkich typów pojazdów. Przy stacjach paliw zapewniamy bazę gastronomiczno - hotelarską. W naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli, pierwsze rejestracje w Polsce, badania okresowe samochodów ciężarowych, a także nadawanie numerów na nadwoziach, silnikach...

http://www.dulcet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Fąfrowicz Paliwa s.c.

Firma Fąfrowicz Paliwa s.c. K.Fąfrowicz,M.Stolarczyk,R.Stolarczyk ul.Opolska 3 ,46-053 Chrząstowice -Paliwa hurt ,Stacja Orlen w Chrząstowicach,Stacja Orlen w Nakle

http://fafrowiczpaliwa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2010

wyróżnij stronę

Grupa Orlen przerób ropy

Verva to marka należąca do Polskiego Koncernu Naftowego Orlen, produkującego wysokiej jakości paliwa Verva 98 oraz Verva ON. Podczas produkcji naszych paliw stosujemy najnowocześniejsze technologie pozwalające zwiększyć osiągi Twojego silnika oraz wydłużyć jego żywotność. Verva to także organizator największej krajowej imprezy samochodowej Verva Street Racing.

http://verva.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2012

wyróżnij stronę

Luna sp. z o.o.

Produkty i usługi dla ochrony środowiska; Profesjonalne środki chemiczne; Hurtownia i stacja paliw.

http://www.luna-polska.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 września 2006

wyróżnij stronę

Olej napędowy - Petropol

Każdy z nas chce tankować najtaniej jak się tylko się da. Może właśnie, dlatego hurtowa sprzedaż paliw bardzo często odbywa się na sprawdzonych stacjach. Oferujemy państwu najlepszy olej opałowy oraz olej napędowy w niskich cenach. Z naszym naszym paliwem mogą być państwo pewni, że bezpieczna jazda nie jest już wyzwaniem. Posiadamy Mnóstwo stacji paliwowych w całej Polsce. Codzienne budowane są nowe budynki, by jeszcze lepiej i sprawniej sprzedawać paliwo w mniejszych miastach. Teraz mogą państwo jechać i nie bać się o zapas paliwa tankowanie u nas, to dobra decyzja.

http://www.petropol.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2014

wyróżnij stronę

Petrol

Petrol to lider rynku oleju opałowego, najdłużej działająca firma na rynku w swojej branży. Przedmiotem działalności spółki jest prowadzenie handlu hurtowego olejami opałowymi, olejami napędowymi i gazami płynnymi.

http://www.petrol.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Reg Benz

Firma prowadzi salon samochodów Opel, myjnię, serwis, stację paliw, motel i restaurację, wypożyczalnię aut oraz pomoc drogową.

http://www.regbenz.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 22 lutego 2001

wyróżnij stronę