Wyniki 1 - 10 z 23 posortowane wg tytułu

Byliny-Świerk Szkółka Bylin Dobromierz

Jesteśmy jedną z większych szkółek bylin w Europie. Asortyment obejmuje około 1000 odmian. W ofercie byliny skalne, rabatowe, parkowe, zioła, trawy ozdobne. Transport i pełna etykietka ( opis polski, niemiecki, angielski, rosyjski, czeski).

http://www.byliny-swierk.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 września 2007

wyróżnij stronę

Ceny rolnicze

Agroceneo to wszechstronna baza produktów rolniczych wraz z porównywarką cen. W serwisie szybko sprawdzisz dostępne w Polsce produkty rolne oraz ich ceny. Dodawanie produktów jest darmowe, dostępne po rejestracji. Serwis posiada forum, na którym można rozwiązywać problemy związane np. z dostępnością produktów rolnych. Produkty są podzielone na kategorie takie jak: pasze, artykuły zoologiczne, budownictwo rolnicze, energia i paliwa, grunty i nieruchomości rolne, hobby, nawozy, maszyny rolnicze, maszyny spożywcze, materiał siewny i szkółskarski, ochrona roślin, ogród i warsztat, praca w ronictwie, pszczelarstwo, usługi rolne, weterynaria, zwierzęta...

http://agroceneo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2011

wyróżnij stronę

Choinki hurt - jodła kaukaska - świerk srebrny

Choinki (jodła kaukaska, świerk srebrny) cięte i kopane, różne rozmiary, atrakcyjne ceny. Siatka do pakowania choinek.

http://www.choinki.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

DDD Warszawa

W sytuacji, gdy masz w planach pozbyć się szkodników i szczurów lub chcesz wyeliminować grzyby na ścianie, obowiązkowo zdaj się na naszą ofertę. Będąc doświadczoną firmą usługi w ramach DDD możemy zrealizować profesjonalnie i szybko. Specjalistyczny sprzęt, profesjonalna kadra, a także skuteczne sposoby - to nasze walory. Zachęcamy.

http://greenstyle.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2013

wyróżnij stronę

Doradztwo Rolnicze, ARiMR, dotacje dla rolników,

Doradztwo rolnicze, zobacz: fundusze rolnicze, dopłaty i dotacje unijne, dopłaty bezpośrednie, PROW 2007-2013, ARiMR, dotacje, rolnictwo, młody rolnik, modernizacja gospodarstw rolnych

http://www.doradcaprow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Gospodarstwo szkółkarskie Barbara Gąszczyk

Strona poświęcona jest Szkółce Drzew Owocowych prowadzonej przez państwa Gąszczyk. Znaleźć można tu najnowszą ofertę materiału szkółkarskiego, dane teleadresowe oraz mapę dojazdu.

http://drzewkaowocowe.gaszczyk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2007

wyróżnij stronę

Hodowla Kotów Rasowych

Strona poświęcona hodowli kotów rasy Maine Coon oraz persów

http://www.kotymainecoon.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2005

wyróżnij stronę

Kurs pilarza i obsługa pilarki spalinowej

Portal kursypilarza.pl stanowi własność firmy ATJ s.c. Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek. Jego celem jest promocja sztandarowych szkoleń w ofercie firmy, tj. kurs pilarza, obsługa pił spalinowych, obsługa kos mechanicznych.

http://kursypilarza.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Oleje paszowe, natłuszczanie pasz, łój wołowy

Jesteśmy producentem tłuszczów paszowych, łoju wołowego topionego. Produkowany przez nas tłuszcz przeznaczany jest między innymi do natłuszczania pasz dla drobiu i trzody chlewnej. Prowadzimy skup tłuszczy wieprzowych, skup łoju wołowego.

http://www.rafpol.biz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Pieczarki - produkcja i sprzedaż

Uprawa Pieczarek Tenderenda jest rodzinnym gospodarstwem rolnym. W roku 2000 podjęliśmy wspólnie z rodzicami, decyzję o budowie pieczarkarni. Od samego początku miała to być pieczarkarnia bardzo nowoczesna, z pełną automatyką i klimatyzacją. Oferujemy zakup pieczarki białej o różnych wymiarach kapelusza

http://www.tenderenda.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2011

wyróżnij stronę