Wyniki 1 - 10 z 13 posortowane wg tytułu

Analiza danych

RSTAT jest profesjonalnym dostawcą analiz i opracowań z zakresu badania rynku, opinii, analiz biznesowych. Firma realizuje również projekty o charakterze data mining i analitycznym. R-Stat to firma badawcza skupiająca się głównie na przetwarzaniu i analizie danych. Najczęściej zajmujemy się fazą analizy danych czyli opracowania raportu i wyciągnięcia sensownych wniosków w oparciu o posiadane dane i z wykorzystaniem zaawansowanych metod analitycznych. Prowadzimy również badania w pełnym zakresie, czyli od fazy identyfikacji potrzeb, poprzez przygotowanie narzędzi badawczych, zebranie danych po ich analizę.

http://www.rstat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 października 2009

wyróżnij stronę

Analizy biznesowe systemu Wirtualny Analityk

Rozpocznij korzystanie z zaawansowanego narzędzia, którym jest Wirtualny Analityk. Przy użyciu niego zrobisz efektywnie analizy biznesowe. Poza tym analiza porównawcza KPI pozwoli Ci stale monitorować zdarzenia operacyjne. Nasza spółka gwarantuje również najwyższej jakości usługi konsultacyjne.

http://wirtualnyanalityk.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Analizy statystyczne - statsupport.pl

Jesteśmy grupą certyfikowanych specjalistów zajmujących się wykonywaniem obliczeń statystycznych oraz analizowaniem danych pozyskanych z badań (ankiety, eksperymenty itp.). STATsupport swoją ofertę kieruje w stronę pracowników naukowych, którzy poszukują merytorycznego wsparcia z zakresu metodologii badań i doboru procedur statystycznych lub chcą zamówić gotowe opracowania badań statystycznych na potrzeby prac naukowych. Przygotowujemy także statyczne opracowania badań dla studentów oraz do zastosowań w biznesie.

http://www.statsupport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2016

wyróżnij stronę

Badania Marketingowe

AMR Consulting zajmuje się realizacją badań marketingowych oraz analiz statystycznych Naszą zaletą jest mały rozmiar firmy, połączony z wykwalifikowanym zespołem tworzonym pod konkretne zlecenia. Pozwala to na indywidualną współpracę i dostosowywanie się do wymagań Klienta. Zapewniamy atrakcyjny poziom cen, który wynika z rezygnacji z ponoszenia zbędnych kosztów stałych i opłacaniu jedynie realnej pracy specjalistów przy wykonywaniu projektu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i bliższego zapoznania się z informacjami o firmie.

http://www.amrconsulting.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2009

wyróżnij stronę

House of Numbers badania i analizy on-line

Agencja analityczno badawcza, należąca do grupy BrainJuice. W ofercie badania oraz analizy on-line. Jest to unikalne rozwiązanie na rynku polskim.

http://houseofnumbers.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 maja 2009

wyróżnij stronę

LABO-EKO-POMIAR Laboratorium Ochrony Środowiska

Akredytowane laboratorium LABO-EKO-POMIAR Laboratorium Ochrony Środowiska, Zdzisław Nowakowski oferuje badania: środowiska pracy, emisji pyłów i gazów do atmosfery, pobór próbek oraz analizy wody i ścieków. Akredytacja wydana przez PCA Nr 1011.

http://www.laboekopomiar.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

liczniki klientów

Complex-system oferuje pełen zakres produktów, powalających na skuteczne działanie placówek Handlowych. W swojej ofercie posiadamy całą gamę systemów antykradzieżowych oraz liczników klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.complex-system.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

MetaStock - dystrybucja programu i dostawa notowań

Najpopularniejsze na Polskim rynku oprogramowanie do analizy technicznej, przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów giełdowych. Oferujemy notowania w czasie rzeczywistym dla programu MetaStock oraz darmową pomoc techniczną.

http://metastock.statica.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Metody analizy jakości wyrobów

Strona poświęcona jest systemom zarządzania, które mogą stać się istotnym czynnikiem zwiększającym konkurencyjność oraz poprawiającym wiele obszarów działania firmy, a także zmniejszającym ryzyko biznesowe.

http://quality-management.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Polska Statystyka Publiczna

Polska Statystyka Publiczna, usługi, publikacje oraz dane statystyczne.

http://www.stat.gov.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2000

wyróżnij stronę