Wyniki 1 - 10 z 42 posortowane wg tytułu

academyofnewyork.com wakacyjne kursy angielskiego

Academy of New York to jedyna w Warszawie szkoła oferująca naukę języka angielskiego od profesjonalnych lektorów z Ameryki. Od 2009 roku tworzymy zgrany zespół ekspertów, którzy przeprowadzają na lekcjach konwersacje po angielsku. Wiemy, że tylko w ten sposób, nasi uczniowie w szybkim czasie, nauczą się biegle władać językiem angielskim. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kilka rodzajów szkoleń. Zapisz się już dziś na wakacyjny kurs angielskiego. A może wolisz intensywny angielski warszawa – zapisy trwają cały czas. Z kolei dla firm przeprowadzamy specjalne szkolenia. Kurs business english to dobra propozycja dla pracowników międzynarodowych...

http://academyofnewyork.com

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Dobra szkoła podstawowa Łódź

Szkoła Europejska oferuje w ramach Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej naukę trzech języków obcych. Dzieci zyskują w ten sposób lepsze kwalifikacje językowe, mogą też otrzymać cenny certyfikat Cambridge już od czwartej klasy. Szkoła oferuje też liczne, bezpłatne koła zainteresowań wspierane przez dodatkowe ciekawe zajęcia edukacyjne. Szkła stawia również na sprawdzone innowacyjne metody nauczania matematyki oraz czytania.

http://szkola-lodz.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2014

wyróżnij stronę

Dwujęzyczna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

Pro Futuro to niepubliczne, dwujęzykowe szkoły z Warszawy. Prowadzimy naukę w szkole podstawowej oraz gimnazjum realizując program w języku angielskim. Nasi uczniowie są laureatami wielu konkursów, z powodzeniem zdają egzaminy na wiele międzynarodowych certyfikatów (szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC). W języku angielskim prowadzimy aż 10 przedmiotów, każda klasa posiada także drugiego wychowawcę, z którym porozumiewa się tylko po angielsku. Od trzeciej klasy szkoły podstawowej dzieci uczą się drugiego języka. Prowadzimy także szkolny klub sportowy przywiązując dużą wagę do edukacji ruchowej.

http://www.profuturo.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

Edukacja dzieci na emigracji - Polonijka

Nauczanie dla dzieci poza granicami Polski? Teraz to możliwe dzięki platformie edukacyjnej Polonijka.edu.pl. Twoje dziecko może nauczyć się online wszystkiego czego uczą się jego koledzy z Polski stacjonarnie w szkole. Edukacja języka ojczystego, historii czy geografii to bardzo ważny element jeżeli chodzi o rozwój małego dziecka. Zapraszamy wszystkich w wieku 5-15 lat do uczestnictwa w takich zajęciach. Szczegóły na stronie internetowej.

https://polonijka.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2017

wyróżnij stronę

Europejskie Przedszkole FIGLARZ

Z certyfikatem Europejskiej Jakości Wychowania tworzymy miejsce rozwijające przez ruch i muzykę. Korzystając z tradycyjnych i nowoczesnych metod wychowania każdego dnia zabieramy dzieci w kolorową podróż odkrywając przed nimi otaczający nas świat. Do realizacji naszych celów służą nam: - nowoczesne i przestronne sale z własnymi łazienkami i szatniami - duży ogród z sadem - przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym - sala gimnastyczna, - sala plastyczna, - dla najmłodszych sala dydaktyczna wraz z monitorowaną sypialnią. ZAPRASZAMY! PRZYJDŹ, POZNAJ NAS, ZOSTAŃ NA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

http://figlarz.eu

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 lipca 2015

wyróżnij stronę

Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Jaworznie

Strona domowa szkół. Samorząd szkolny, nauczyciele, aktualnosci, gazetka szkolna, fotoserwis i inne.

http://www.gim1.jaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

Jarosław - Szkoła Podstawowa nr7 im. Stanisława Staszica

Ćwiczenia z różnych przedmiotów online (m.in. j.niemiecki, Europa), ciekawostki dla dzieci, gazetka uczniowska SP7 do poczytania, zapraszamy do wirtualnej wędrówki przez Jarosław - jedno z najpiękniejszych miast Podkarpacia.

http://www.sp7jaroslaw.republika.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 lipca 2003

wyróżnij stronę

Karty pracy do druku dla przedszkolaków

Drukatek.pl to sklep internetowy z pomocami dydaktycznymi dla nauczycieli przedszkola i szkoły podstawowej. Kupisz tutaj PDF z kartami pracy, materiałami do nauki czytania, pisania. Oferujemy również szlaczki, alfabety i wiele innych kolorowych pomocy edukacyjnych do wydruku.

https://drukatek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2022

wyróżnij stronę

Klasa 3 e SP 3 w Płocku

KLasa 3 e szkoła podstawowa nr 3 w Płocku. Wychowawczyni Małgorzata Jeznach.

http://www.3esp3.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Kronika Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie

Kronika Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie. Wydarzenia, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Absolwenci, Publikacje, Sport, Kronika - zapis wydarzeń

http://www.sp10.rzeszow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2005

wyróżnij stronę