Wyniki 1 - 10 z 16 posortowane wg tytułu

24gliwice - Portal miejski i telewizja Gliwice

Najświeższe informacje z Gliwic. 24 godziny na dobę. Aktualności, materiały filmowe, wywiady, forum dyskusyjne, gorące komentarze. 24gliwice.pl to najczęściej odwiedzany portal informacyjny w Gliwicach. Przygotowywany przez profesjonalny zespół redakcyjny w ścisłej współpracy z Gazetą Miejską. 24gliwice.pl dysponuje własnym studiem telewizyjnym, w którym realizowane były m.in. przedwyborcze debaty prezydenckie, wywiady i inne programy.

http://24gliwice.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 marca 2011

wyróżnij stronę

APT-Agencja Produkcji Telewizyjnej

Produkcja i postprodukcja telewizyjna, realizacja zdjęć,montaż AVID, wynajem sprzętu zdjęciowego i montażowego

http://www.apt.media.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 września 2006

wyróżnij stronę

Cyfryzacja w Polsce | Serwis Informacyjny

Serwis informacyjny poświęcony tematowi cyfryzacji w Polsce i nie tylko. Aktualności, wydarzenia, technologie, nowości w postaci artykułów, materiałów video, YouTube głównie z zakresu telewizji cyfrowej. Dodatkowo FAQ i słowniczek techniczny.

http://www.cyfryzacja.media.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Media Explorer - monitoring mediów, monitoring prasy...

Media Explorer jest firmą oferujacą kompleksowe usługi z zakresu monitoringu mediów. Na Państwa zlecenie jesteśmy w stanie przeszukać setki gazet i stron internetowych, przejżeć stacje telewizyjne oraz przesłuchac najważniejsze programy radiowe w poszukiwaniu istotnych dla Państwa informacji. Przygotujemy raporty, analizy ilościowe i jakościowe dotyczące wizerunku osoby, firmy i jej konkurencji w mediach.

http://www.mediaexplorer.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 28 grudnia 2004

wyróżnij stronę

Monitor Chicago Tygodnik Polonii w USA

Zapraszamy pod adres www.Infolinia.com wszystkich Polaków, którzy zamieszkują Chicago czy Nowy Jork. Możecie mieć Państwo pewność, że codzienna lektura naszych wiadomości lokalnych, sprawi że będziecie Państwo na bieżąco z wydarzeniami w USA. Polecamy także katalog firm, a także ogłoszenia - oczywiście nie ma najmniejszych przeciwwskazań, abyście umieścili Państwo na stronie własne ogłoszenie. Darmowe ogłoszenia drobne to dobry sposób na promocję w USA.

http://www.infolinia.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 marca 2017

wyróżnij stronę

Najnowsze wiadomości z Katowic - 24kato.pl

Jeżeli poszukujesz rzetelnego źródła informacji o tym, co dzieje się na terenie Katowic i w okolicach, zapraszamy na nasz portal internetowy. Tu zapoznasz się z wiadomościami z dziedziny kultury i sportu oraz codziennymi wydarzeniami w mieście. Nasi dziennikarze przekazują tylko potwierdzone fakty o tym, co aktualnie dzieje się na terenie miasta. Ogłaszamy wszelkie ważne eventy i przestrzegamy przez zmianami pogodowymi.

https://www.24kato.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2021

wyróżnij stronę

NCplus

Nieoficjalna strona platformy telewizyjnej NC+. Na stronie znajdziesz najnowsze informacje na temat aktualnych promocji oraz wszelkie przydatne porady dotyczące użytkowania sprzętu.

http://www.ncplusik.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2013

wyróżnij stronę

Niuser24.pl – Zawód dziennikarza. Praca reportera

Wszystko o współczesnym dziennikarstwie. Dostarczamy pełnej wiedzy na temat studiów dziennikarskich, potrzebnych kwalifikacji merytorycznych i charakterologicznych. Co czeka przyszłych reporterów? Zobacz, jakie są obowiązki dziennikarza i co składa się na etykę zawodu. Najpełniejsza wiedza na Niuser24.pl

http://niuser24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

NOWA TELEWIZJA GOSTYŃ

Oficjanla strona Nowej Telewizji Gostyń. Znajdziesz tu najnowsze wiadomości z regionu, a także informacje o naszej telewizji. Zapraszamy!

http://www.telewizjagostyn.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2006

wyróżnij stronę

PAP - Dziennik Internetowy

Polska Agencja Prasowa : Dziennik Internetowy kraj, świat, gospodarka, notowania, fotoreportaż, kultura, anuka, internet, komputery, policja, sport

http://www.dziennik.pap.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 maja 2000

wyróżnij stronę