Wyniki 41 - 50 z 106 posortowane wg tytułu

in-Designer Damian Piłat

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ!!! Kształtowanie przestrzeni, styczność z formą to przede wszystkim pasja i przyjemność, która przekłada się na moją pracę w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz publicznych.

http://in-designer.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 16 czerwca 2009

wyróżnij stronę

konglomerat i marmur - kamienportal.pl

Serwis internetowy Kamienportal.pl skupia się na przybliżeniu czytelnikom tematu użycia kamienia naturalnego i modyfikowanego we wnętrzach i otoczeniu domu. Oprócz typowo technicznych i funkcjonalnych porad, na serwisie kamienportal.pl znajdą państwo wiele przykładów aranżacji i ciekawe inspiracje na użycie kamienia jako materiału do aranżacji wnętrz.

http://kamienportal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2020

wyróżnij stronę

Kultura Popularna

Magazyn nie tylko o kulturze. Najciekawsze wieści z światowego mainstreamu, znajdziesz tu tytuły ciekawych filmów, które warto obejrzeć, jak chociażby Wiek Adaline czy filmy na podstawie książek Sparksa. Warto zobaczyć co słychać w branży lifestyl oraz poznać najciekawsze kreatywne rozwiązania. Przed Wami świat pełen literatury oraz kina, a także podróży do bajkowych miejsc w tym do Zamku Neuschwanstein.

http://www.kulturapopularna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 lipca 2019

wyróżnij stronę

Kurs rysunku Moduł

Nauka rysunku w szkole Moduł. Kursy przygotowawcze na architekturę.

http://www.rysunek.strona.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2008

wyróżnij stronę

Kursownia - Korepetycje z rysunku odręcznego

Strona poświęcona korepetycjom przygotowującym do egzaminu wstępnego na wydział architektury.

http://kursownia.gk4.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 października 2007

wyróżnij stronę

Listwy przypodłogowe

Oferujemy najwyższej jakości listwy przypodłogowe wykonane z specjalnie przygotowanego MDF-u, jako producent listw przypodłogowych jesteśmy w stanie zaoferować listwy w dowolnej konfiguracji, o dowolnym wymiarze, kolorze czy też wykończeniu. Standardowo nasze listwy przypodłogowe oferowane są w 3 wariantach: MDF surowy, MDF + podkład oraz listwy MDF zabezpieczone izolatem, podkładem oraz trzema warstwami lakieru w stylowym białym, satynowym pół-macie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą listw przypodłogowych białych, listw z podświetlaniem LED-owym oraz listw wykończonych aluminium szczotkowanym czy tez z wymiennym pakiem dekoracyjnym.

http://listwyprzypodlogowe.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 września 2017

wyróżnij stronę

Makiety architektoniczne

Profesjonalna budowa makiet architektonicznych. Działamy w całym kraju. Zapraszamy do współpracy

http://www.makieta.net

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 lipca 2008

wyróżnij stronę

Marcin Duda Architekt

Doświadczona pracownia projektowania architektoniczno - budowanego scalająca profesjonalny i sprawdzony zespół inżynierów poszczególnych specjalności branżowych. Biuro wykonuje kompletne opracowania projektowo - kosztorysowe wraz z obsługą procesu inwestycyjnego.

http://www.dudaarchitekt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

MargTom - Piękno zwierciadłem charakteru

Margtom - autorska pracownia konserwacji dzieł sztuki i aranżacji wnętrz. Nasza firma świadczy usługi z zakresu konserwacji i restauracji dzieł sztuki oraz aranżacji wnętrz. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby rękodzielnicze o charakterze ludowym, ale nie tylko gdyż proponujemy w niepowtarzalnych wzorach: biżuterię, torby oraz akcesoria wykorzystywane w aranżacji wystroju wnętrz.

http://www.margtom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2006

wyróżnij stronę

Materiały Introligatorskie - RamyKultury.pl

Firma CHRIS angażuje się w sprzedaż materiałów introligatorskich, do druku, konserwacji, grafiki, takich jak: narzędzi i tektur, środków do czyszczenia, nici, włókien, tkanin. Inne materiały i usługi, które mamy do zaoferowania dotyczą głównie bibliotek. Pełna lista produktów znajduje się na naszej strony: http://ramykultury.pl/ Kontakt: e-mail: biuro@ramykultury.pl tel. +48 12 267 07 69 Adres ul. Szwedzka 23/75 30-324 Kraków

http://ramykultury.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2018

wyróżnij stronę