Wyniki 81 - 90 z 106 posortowane wg tytułu

Projekty domów i aranżacje wnętrz

Serwis internetowy Wirtualnewnetrza opisuje tematykę projektowania i aranżowania zarówno wnętrz domu, mieszkania jak i otoczenia zewnętrznego. Serwis skierowany jest dla czytelników, który poszukują inspiracji i informacji na temat jak zaaranżować przestrzeń domu lub mieszkania. Liczne przykłady aranżacji jak i informacje fachowe mogą przydać się przy aranżowaniu wnętrz.

http://wirtualnewnetrza.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2020

wyróżnij stronę

Przemyśl Foto - ciekawe zdjęcia miasta

Przemyśl ciekawe zdjęcia miasta i okolic. Serwis Przemyśl Foto to galeria zdjęć miasta Przemyśla. Jeżeli nie możesz przyjechać, zobaczyć na żywo ta strona jest dla ciebie. Przemyśl Foto - znajdzesz tu ciekawe zdjęcia to swoista galeria zdjęć.

http://www.przemysl.friko.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Renowacja Kamienia Naturalnego

Zespół profesjonalistów z zakresu Renowacji i Konserwacji Kamienia Naturalnego

http://www.renovstone.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 29 października 2007

wyróżnij stronę

Rzeczpospolita wirtualna - Kresy Wschodnie

Interaktywna mapa wszystkich ziem, które należały kiedyś do Rzeczypospolitej, a znajdują się na wschód od obecnej granicy Polski. Opisy i historia kilkuset miejscowości na ziemiach utraconych jeszcze przez I Rzeczypospolitą (Inflanty, Prawobrzeżna Ukraina, Kijowskie, Dzikie Pola, Zaporoże, Smoleńskie, Czernichowskie, Siewierskie), podczas rozbiorów (Podole, Bracławskie, Żmudź, Kurlandia, Mińskie, Połockie, Witebskie, Mścisławskie, Bracławskie), jak i po 1945 roku (Wileńskie, Nowogródzkie, Polesie, Wołyń, Tarnopolskie, Stanisławowskie, Lwowskie, Podlaskie); kilka tysięcy zdjęć, podział administracyjny I i II Rzeczypospolitej, wyszukiwanie miejscowości...

http://rzecz-pospolita.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2004

wyróżnij stronę

Sieradzki i Porczyński Design

Specjalizujemy się w dekoracji i wykończeniu wnętrz o różnym charakterze, dopasowując poszczególne etapy naszej pracy do indywidualnych upodobań każdego klienta. W ten sposób stale współpracujemy z naszymi zleceniodawcami i bierzemy pod uwagę ich wszystkie wymarzone wizje. Chętnie podejmiemy się także nietypowych zamówień, dostosowując swoją pracę do tego, czego oczekuje od nas konkretny zleceniodawca.

http://www.porczynski-sieradzki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2015

wyróżnij stronę

stiukart

wyrób i montaż sztukaterii,wykonywanie stiuku,złocenia,formy,nietypowe zlezenia

http://www.stiukart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 maja 2011

wyróżnij stronę

Strona hostelu 5 Point

Kameralny i urokliwy hostel w centrum Gdańska zaprasza do odwiedzenia swoich progów i wyspania się komfortowo, w bardzo okazyjnej cenie. Jesteśmy nowym hostelem na noclegowej bazie Gdańska, sprawdź nas.

http://5point.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2014

wyróżnij stronę

Studio 3 development Lublin, studio 3 investment

Studio3 zajmuje się projektowaniem i realizacją obiektów architektonicznych o wysokim standardzie. Wykonujemy projekty architektoniczne budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz projekty wnętrz.

http://www.studio3.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2005

wyróżnij stronę

Studio ModernArt wnętrza Rzeszów

Firma zajmuje się od ponad 15-stu lat projektowaniem wnętrz w Rzeszowie i jego okolicach. Są to zarówno wnętrza nowoczesne jak i stylowe. 3 lata projektowania wnętrz na rynku amerykańskim zaowocowało bardzo bogatą ofertą wnętrz w stylu kolonialnym dominującym za oceanem. Pozostałe profile firmy to projektowanie i adaptacja gotowych projektów domów, pozwolenia na budowę. Kilku letnie doświadczenie na rynku amerykańskim zaowocowało, wprowadzeniem przez nas do oferty budowy domów szkieletowych. Budujemy na bazie naszych i gotowych projektów klienta.

http://modernart.rzeszow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2012

wyróżnij stronę

Szkoła Angielskiego i Fotografii

Montana School - szkoła języka angielskiego on-line dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy fotograficzne z elementami języka angielskiego dla wszystkich. Ucz się on-line przez nasz nowoczesny portal edukacyjny, albo w naszych dwóch lokalizacjach na terenie Zielonej Góry. Zapraszamy!

http://montanaschool.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2011

wyróżnij stronę