Wyniki 1 - 10 z 26 posortowane wg tytułu

aranżacja realizacja światła

scena,dach,nagłośnienie,oświetlenie- czyli wsztsko co potrzebne do zrealizowania imprezy

http://mslight.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Armeniac - organizacja eventów i koncertów

Armeniac to firma koncertowa z bogatym doświadczeniem, która bierze przede wszystkim zdanie swoich klientów. Armeniac gwarantuje fachowość i zaplanowanie występu w najmniejszych szczegółach, a w indywidualny projekt wkłada mnóstwo swojej kreatywności, zaangażowania i charyzmy. Oferowane przez nich usługi zawsze stoją na dużym poziomie, i co najważniejsze: dopasowują ofertę na każdą okoliczność i indywidualny budżet.

http://armeniac.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Art New Media

Obszerne i profesjonalne źródło wiedzy o sztuce, zwłaszcza polskiej sztuce współczesnej, życiu kulturalnym, sztuce użytkowej i dobrach luksusowych. Firma prowadzi także sprzedaż dzieł sztuki.

http://www.artnewmedia.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Biuro Promocji Kultury

Istniejące od 1998 lat Biuro Promocji Kultury z siedzibą w Gdańsku zajmuje się organizowaniem różnorodnych występów artystycznych, koncertów oraz wystaw. Zajmujemy się promocją kultury w Polsce i za granicą.

http://www.promocjakultury.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Centrum Kultury

Celem naszym, poza szeroko rozumianym upowszechnianiem kultury i sztuki jest animowanie życia kulturalnego oraz rozwijanie amatorskiego ruchu artystycznego. Ośrodek jest samorządową instytucją kultury działającą od 1966 roku

http://www.karolinka.art.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2006

wyróżnij stronę

Fundacja Fortalicja Czemierniki - ochrona zabytków

Organizacja pożytku publicznego non-profit. Ochrona i restauracja obiektów historycznych i zabytków, rekonstrukcja i rewaloryzacja obiektów zabytkowych. Ochrona dóbr sztuki i kultury, nabywanie obiektów historycznych. Organizowanie imprez charytatywnych, konferencji, seminariów, konkursów i wystaw.

http://www.ffc.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Galeria, Rzeźby, Obrazy, Andrzej Klimowski

Galeria, Rzeźby, Obrazy, Izba Regionalna Śląska Cieszyńskiego

http://andrzejklimowski.pl.tl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Gdańsk Mozaika Stare Miasto Gdańsk Witraże

Mozaika Stare Miasto Gdańsk, Wielki Obraz na podstawie ryciny M.Deischa. Witraże i prace autorskie. Pracownia artystyczna. Krzysztof Pawlik

http://www.gdansk.pawlik.dmkhost.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 listopada 2005

wyróżnij stronę

InformacjeKulturalne.pl

Portal Informacjekulturalne.pl zawiera szereg cennych informacji związanych z kulturą, sztuką i rozrywką. Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu, a także zyskasz cenną wiedzę dotycząca tego, jaką drogę rozwoju wybrać. Informacjekulturalne to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

http://www.informacjekulturalne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 czerwca 2020

wyróżnij stronę

mj-atelier

Firma Mj-Atelier ma w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań dla Twojej nowej aranżacji, którą firma jest wstanie przy Twojej niewielkiej pomocy stworzyć. Firma zajmuje się aranżacją wnętrz. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom można stworzyć dzieła sztuki i sprawić wnętrza wyjątkowymi. Firma oferuje odpowiednie dopasowanie projektu, do potrzeb klienta oraz do danego miejsca i zasobów pieniężnych. Usługi ten firmy to pełna gwarancja, że wykonany projekt sprosta w pełni Państwa wymaganiom. W swojej ofercie firma oferuje aranżacje wnętrz domów, lokali mieszkalnych, biur, garaży, hal jak i innych pomieszczeń. Państwa wnętrze stanie się unikalne...

https://mj-atelier.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2019

wyróżnij stronę