Wyniki 1 - 5 z 5 posortowane wg tytułu

AS MOTORS

Firma importująca pojazdy użytkowe marki IVECO, handel, sprzedaż części zamiennych, serwis.

http://www.asmotors.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Autoryzowany dealer i serwis Iveco

Prowadzimy sprzedaż wszystkich modeli Iveco ( Daily, Eurocargo, Stralis, Trakker oraz Massif ), samochodów specjalizowanych oraz pojazdów używanych. Nasz nowopowstały obiekt serwisowy w Rudzie Śląskiej to jeden z najnowocześniejszych tego typu w Polsce oferujący kompleksowe naprawy wszystkich typów pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep oraz autobusów. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych i akcesorii.

http://www.ctc.iveco.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Darmowe ogłoszenia

Szukasz zupełnie darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych, jesli tak to sprawdź http://goo2.pl. W serwisie znjadziesz ogłoszenia od osób prywatnych, dealerów oraz komisów. Wszystko czego szukasz w jednym miejscu. Samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe, jeśli szukasz części największy wybór nowych oraz używanych znajdziesz własnie w goo2.pl. Zapraszamy do przeglądania i zamieszczania ofert motoryzacyjnych. Dodaj bezpłatne ogłoszenie już dziś.

http://goo2.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2014

wyróżnij stronę

EUROPOL - dealer samochodów ciężarowych Iveco

Oferujemy cieżarówki i samochody dostawcze nowe i używane IVECO. Prowadzimy też serwis samochodów cieżarowych.

http://www.europol24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lipca 2005

wyróżnij stronę

Multitruck

Multitruck Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą samochodów już od lat 90-tych. W 2001 roku podjął współpracę na zasadzie subdealerstwa z poważaną marką samochodów towarowych oraz ciężarowych IVECO. Multitruck stara się również nieustannie zaspokajać potrzeby rynku, efektem tego było powstanie zakładu blacharsko-lakierniczego i stacji obsługi pojazdów ciężarowych, co w dużym stopniu rozszerzyło oferowane przez firmę usługi. Rok później Multitruck Sp. z o.o. podjęła współpracę z największym dostawcą części zamiennych Inter Cars, a także wstąpiła do grupy zakładów niezależnych obsługujących każdy pojazd towarowy. Od 2003 roku firma stała się...

http://multitruck.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2014

wyróżnij stronę