Wyniki 1 - 10 z 19 posortowane wg tytułu

Ambit spółka z o.o.

Działalnośc białostockiej firmy to recykling pojazdów samochodowych, skup i sprzedaż samochodów powypadkowych, organizacja przetargów na samochody uszkodzone oraz sprzedaż części samochodowych.

http://www.ambit.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 listopada 2000

wyróżnij stronę

Argus recycling - skup złomu i surowców wtórnych

Argus recycling - to firma zajmująca się skupem złomu jak i surowców wtórnych

http://www.argusrecycling.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 lutego 2008

wyróżnij stronę

Auto Kasacja

Zasady funkcjonowania koncesjonowanej firmy zajmującej się recyklingiem samochodów.

http://www.autokasacja.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2000

wyróżnij stronę

Auto skup Szczecin auto-skupszczecin.pl

Nasza firma prowadzi skup aut w mieście Szczecin. Świadczymy takie usługi jak kupno - sprzedaż samochodów w naszym komisie samochodów, złomowanie aut na terenie Szczecina i całego zachodniopomorskiego oraz pomoc drogową. Nasza kasacja pojazdów wystawia zaświadczenie o złomowanie pojazdów potrzebne do wydziału komunikacji. Posiadamy własny transport lawetą. Płacimy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

http://auto-skupszczecin.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 maja 2017

wyróżnij stronę

Auto Skup Szczecin

Auto Skup Szczecin jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i bez obaw można nam zaufać. Wybierając nasz Auto Skup Szczecin będziecie Państwo zaskoczeni wysokością kwoty, jaką możecie zyskać za swój używany samochód. Każdorazowo staramy się korzystnie i uczciwie wycenić pojazd. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju negocjacje. Nasz Skup Aut Szczecin działa w mieście oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, dlatego dojazd do klienta i transport lawetą jest gratis.

https://skupautszczecin.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2017

wyróżnij stronę

Auto Skup Szczecin - autoskupwszczecin.pl

Oferujemy państwu szybki i profesjonalny auto skup Szczecin i okolice. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów. Każde auto kupimy niezależnie od tego czy jest sprawne czy niesprawne. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Każdy rocznik, model i stan. Kupimy auta powypadkowe, rozbite, uszkodzone, zniszczone nawet wraki, które nadają się już tylko na złom. Zapłacimy gotówką. Gwarantujemy własny transport laweta bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Wszystkie formalności natychmiast. Szybka i profesjonalny obsługa.

http://autoskupwszczecin.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 25 lutego 2015

wyróżnij stronę

eSzrot - części używane

Masz samochód? Potrzebujesz do niego części? Znajdziesz je na portalu eSzrot.pl. Jest to największa Polska baza oferująca części zamienne, używane lub pochodzące z kasacji. Nie ważne czy masz samochód osobowy, ciężarowy, czy motocykl. Wpisując w wyszukiwarce numer nadwozia - VIN, znajdziesz wszystko, czego ci trzeba. eSzrot.pl to także internetowa baza stacji demontażu i szrot.

http://www.eszrot.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Http://platinum-katalizatory.pl

Przedsiębiorstwo platinum-katalizatory.pl zaoferuje Państwu uczciwą cenę w zamian za przekazane katalizatory. Stałym współpracownikom oferujemy możliwość przyjazdu po odbiór towaru. Oferta dotyczy wybranych wschodnich województw. Nasza firma działa w branży nieprzerwanie od 2003 roku. Mamy wszystkie pozwolenia prawne do prowadzenia naszej działalności. Każdorazowo przekazujemy klientom kartę przekazania odpadu.

http://platinum-katalizatory.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2014

wyróżnij stronę

Kasacja pojazdów Lublin

Profesjonalna demontaż aut w autoryzowanej stacji. Prowadzimy również sprzedaż części używanych. Płacimy za wszelkiego rodzaju pojazdy.

http://www.zlomstal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lutego 2014

wyróżnij stronę

POMOC DROGOWA 24 H

Nasza praca jest naszą pasja i sprawia nam przyjemność dlatego, każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością niezwłocznie je realizując. Nasze doświadczenie w transporcie samochodowym zapewnia komfort i satysfakcję naszych klientów. Do Państwa dyspozycji są cztery pojazdy pomocy drogowej 24h.Posiadamy pojazd specjalistyczny z widłami wyjątkowy do samochód z uszkodzeniami przedniego zawieszenia ,urwanych kół, automatycznych skrzyń.

http://www.cas-car.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2010

wyróżnij stronę