Wyniki 1 - 4 z 4 posortowane wg tytułu

Akademia po Dyplomie

Wydawnictwo Medical Tribune Polska od 2000 roku organizuje szkolenia i konferencje edukacyjne z cyklu Akademia po Dyplomie. Są to jednodniowe konferencje edukacyjne z wielu dziedzin medycyny: chorób wewnętrznych, pediatrii, ginekologii, kardiologii i weterynarii. Ich celem jest pomoc w pogłębianiu i rozwoju wiedzy lekarskiej, przydatnej w codziennej praktyce, w trosce o zdrowie pacjenta. Konferencje organizowane są w różnych miastach Polski, głównie w dużych ośrodkach akademickich. Utrzymane są na wysokim poziomie merytorycznym, doskonale zorganizowane i dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

http://www.m-t.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Konferencje, zajazdy i sympozja medyczne

Informacja gromadzona na stronach serwisu medycznego Medycyna Praktyczna.

http://zjazdy.mp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Krzesła laboratoryjne

Wyposażenie stanowisk pracy, które mają charakter specjalistyczny jest jeszcze bardziej ważniejsze niż w przypadku np. biur. To co jest wymagane w przestrzeni biurowej bardzo różni się od wyposażenia specjalistycznego. Nasz portal powstał by uświadomić jak bardzo w wyposażeniu miejsc liczą się krzesła i fotele specjalistyczne - bardzo mocno zwiększające nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort i wydajność pracy. Opisuje dokładnie jakie produkty wybrać do określonych miejsc pracy. Na przykład do warsztatu samochodowego dla pracowników należy wybrać krzesła specjalistyczne pokryte pianką integralną. Jest ona odporna na różnego rodzaje zabrudzenia...

http://www.mediclabor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2017

wyróżnij stronę

STUDIO PR

Studio PR jest firmą działającą w obszarach Public Relations (PR) oraz Public Affairs (PA). Jesteśmy również wydawcą specjalizującym się w niszowych tematach. Każda firma, z którą podejmiemy współpracę może liczyć na nasz profesjonalizm i lojalność. O naszym doświadczeniu niech świadczy zawartość tej strony www. Znajdą w niej Państwo wiele informacji o zrealizowanych lub realizowanych nadal projektach. Wszystkich, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko rutynowej obsługi, zapraszam do współpracy.

http://www.studio-pr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2008

wyróżnij stronę