Wyniki 1 - 10 z 14 posortowane wg tytułu

Abakus Konsulting - Biznes plan profesjonalnie i solidnie

Abakus Konsulting - naszą specjalnością jest biznes plan (biznesplan, businessplan). Profesjonalnie i niedrogo, sprawdź referencje. Zapraszamy na naszą stronę po więcej szczegółów!

http://www.biznesplan-abakus.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 marca 2004

wyróżnij stronę

ABC Ekonomii: Serwis Studentów Ekonomii

Opracowania z szeroko pojętej ekonomii: biznes plan, analiza finansowa, swot / strategiczna, marketing, zarządzanie, finanse, bankowość, ekonometria, statystyka, mikroekonomia, makroekonomia. Ściągi, wykłady, referaty, prace zaliczeniowe. Ponad 4000 opracowań z kilkunastu przedmiotów ekonomicznych.

http://www.abc-ekonomii.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Analiza firmy

Oferta naszego portalu to zestaw formularzy z profesjonalnie przygotowanymi analizami SWOT, które organizacje mogą wykorzystać do własnych celów, w tym komercyjnych. Zapewniamy kompletne analizy SWOT oraz bazy pomysłów do przekształcenia według potrzeb firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalne analizy przygotowane w postaci formularzy w formacie WORD. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego serwisu!

http://www.analiza-swot.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 września 2013

wyróżnij stronę

BIZNES PLAN | Jak napisać biznes plan (biznesplan)...

Biznes plan | szukasz biznes planu ? Nie umiesz ? To się nauczysz ! Umiesz ? Będziesz umiał więcej ! Przykładowe biznes plany i szablon

http://www.biznesplan.cneb.net.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2004

wyróżnij stronę

Ceny transferowe dokumentacja - legeadvisors.pl

Lege Advisors jest profesjonalną firmą, która od kilku lat prężnie działa na rynku i zajmuje się oferowaniem pomocy przy wycenie nieruchomości, restrukturyzacjach, biznesplanach, czy też usługach konsultingowych. Chcesz wiedzieć jak możemy pomóc Tobie i dowiedzieć się jeszcze więcej o naszej działalności? Zatem nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu.

https://www.legeadvisors.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2019

wyróżnij stronę

Ekonomiczne.w.pl - pomoce dla studentów.

Prace zaliczeniowe dla studentów ekonomii oraz: biznes plan, analiza finansowa, ekonomiczna i marketingowa, prace dyplomowe, prace magisterskie i licencjackie. Katalog prac do ściągnięcia.

http://www.ekonomiczne.ys.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 14 września 2003

wyróżnij stronę

GOC Corporate sp. z o.o.

GOC Corporate sp. o.o. to firma z siedzibą w Łodzi, która oferuje sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarówno na terenie Łodzi jak też Warszawy. Wszystkie spółki jakie znajdują się w ofercie danej firmy, posiadają dokumentację rejestracyjną. Firma dla klienta jest wstanie podjąć działania zmiany w statucie spółki. Transakcja finalizowana jest jednego dnia. Firma jest w stałej współpracy z biurem rachunkowym i kancelarią prawną, dlatego proponuje usługi księgowe i prawne.

http://kupie-spolke.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 maja 2014

wyróżnij stronę

Jak wyjść z długów

Problemy z długami? Nie widzisz wyjścia i boisz się, że sobie nie poradzisz ? Koniecznie zapoznaj się z naszą stroną internetową. Znajdziecie na niej odpowiedzi na nurtujące pytania kiedy, jak, dlaczego i po co ogłaszać upadłość konsumencką i transgraniczną. Poza garstką informacji znajdziecie Państwo pomoc podczas całego procesu. Nasi specjaliści już czekają na twoje zgłoszenie. Szczegółów szukajcie na naszej stronie internetowej www.upadlosc.info.

http://www.upadlosc.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2014

wyróżnij stronę

Pomysł na biznes

Strona "Pomysł na Biznes" to źródło inspiracji dla osób poszukujących pomysłów na własną działalność gospodarczą. Jeśli zastanawiasz się, jaki biznes warto obecnie założyć, to jest to miejsce dla Ciebie. Portal oferuje różnorodne propozycje biznesowe, zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć działalność w internecie, mieście czy na wsi, jak i dla tych, którzy dysponują ograniczonym kapitałem początkowym i szukają pomysłu na biznes w domu, piwnicy czy garażu. Oprócz inspirujących pomysłów, strona oferuje także możliwość pobrania najnowszego raportu biznesowego, który może pomóc w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego kierunku działalności. Od...

https://pomyslnabiznes.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2023

wyróżnij stronę

Skilohr.com - zasoby ludzkie

Zapewniamy za pośrednictwem naszego portalu internetowego innowacyjnych oraz nowoczesnych aplikacji, które pozwalają na skuteczne zarządzanie procesami zarządzania kapitałem ludzkim. Za pośrednictwem naszych aplikacji możliwe jest między innymi prowadzenie skutecznego zarządzania talentami w firmach, wsparcie procesów rekrutacji między innymi poprzez uporządkowanie CV, skuteczne zarządzanie procesami w ramach działów HR.

http://skilohr.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2014

wyróżnij stronę