Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

ABC Ekonomii: Serwis Studentów Ekonomii

Opracowania z szeroko pojętej ekonomii: biznes plan, analiza finansowa, swot / strategiczna, marketing, zarządzanie, finanse, bankowość, ekonometria, statystyka, mikroekonomia, makroekonomia. Ściągi, wykłady, referaty, prace zaliczeniowe. Ponad 4000 opracowań z kilkunastu przedmiotów ekonomicznych.

http://www.abc-ekonomii.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Centrum Wiedzy - serwis o zarządzaniu i ekonomii

wortal działający przy Szkole Głównej Handlowej w całości poświęcony tematyce zarządzania i ekonomii. Baza artykułów, opisy ciekawych książek, zapowiedzi wydarzeń edukacyjnych adresowanych do środowiska studenckiego oraz katalog stron WWW zarówno polskich

http://www.centrumwiedzy.edu.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2003

wyróżnij stronę

Ekonomiczne.w.pl - pomoce dla studentów.

Prace zaliczeniowe dla studentów ekonomii oraz: biznes plan, analiza finansowa, ekonomiczna i marketingowa, prace dyplomowe, prace magisterskie i licencjackie. Katalog prac do ściągnięcia.

http://www.ekonomiczne.ys.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 14 września 2003

wyróżnij stronę

Ergonomia - nauka o pracy - przedmiot wykładany na...

Strona zawiera materiały z zakresu ergonomii, testy dla studentów, literaturę, polskie normy, linki, księgę gości.

http://www.ergonomia.e-ar.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 04 lipca 2004

wyróżnij stronę

Giełda Maturalna

Poszukujesz najbardziej zadowalających rozwiązań na solidne przygotowanie się do matury? GieldaMaturalna.pl to platforma internetowa stworzona przez Wydawnictwo Naukowe Operon, przeznaczona do skrupulatnych powtórek do nadchodzącej matury. W materiałach opublikowanych na GieldaMaturalna.pl znajdują się materiały diagnostyczne dla wszystkich przedmiotów maturalnych, ćwiczenia, arkusze maturalne oraz poboczne materiały naukowe, które pomogą w przygotowaniach do matury. Wprowadź kod i zaloguj się, aby przetestować najnowszą platformę naukową na GieldaMaturalna.pl!

http://gieldamaturalna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Jak podjąć decyzję?

dr inż. Marcin Gibert - Metody i darmowe narzędzia do podejmowania dobrych decyzji.

http://dobradecyzja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Język angielski

Serwis angielski.slowka.pl oferuje Państwu bezpłatną i wszechstronną pomoc w nauce języka obcego. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem codziennych lekcji języka na swojego maila zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Nasz serwis zawiera zbiór profesjonalnie przygotowanych materiałów ułatwiających naukę języka obcego. Wśród dostępnych metod nauki są artykuły, teksty z nagraniami mp3, piosenki, filmy i inne. Na stronie przedstawiamy Państwu przykładową lekcję.

http://www.angielski.slowka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Marketing internetowy

Marketing internetowy - Reklama stron www, E-Biznes. Zawiera E-booki, artykuły, porady i kursy.

http://www.marketing.boo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2005

wyróżnij stronę

Pisanie prac

Pomoce naukowe do prac pisemnych: prace licencjackie, prace magisterskie, prace dyplomowe. Opracowania z wielu zakresów tematycznych na najwyższym poziomie. Zespół specjalistów pomoże w przygotowaniu pracy, doborze materiałów, wykonaniu badań. Pisanie prac, doświadczona kadra.

http://www.ipisanie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lipca 2012

wyróżnij stronę

Prace magisterskie

W ramach propozycji firmy uzyskasz sugestie do pisania prac mnóstwa pokrojów i koncepcji badawczych. Jeżeli czeka Cię pisanie prac dyplomowych i masz jakiś dylemat, możesz zasięgnąć wskazówek redaktorów z doświadczeniem dzięki czemu opracujesz swoją pracę szybciej. Jeżeli skomplikowaną kwestią będzie napisanie harmonogramu pracy lub wybranie bardzo dobrych wykazów bibliografii, poprawa plagiatu nasi redaktorzy służą wskazówkami w tematach prace magisterskie, prace dyplomowe. Pisanie prac magisterskich może wydać bardziej złożone w odniesieniu do prac praktycznych, zaś z uzyskanymi pomocami z pracą się uporasz bezproblemowo.

http://www.pisaniedlaciebie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lipca 2012

wyróżnij stronę