Wyniki 1 - 10 z 19 posortowane wg tytułu

AIMS, Warszawa

Firma AIMS Management Consultants jest brytyjską firmą działającą na polskim rynku od 1994 roku. Polskim przedsiębiorstwom oferujemy praktyczną pomoc przy wdrożeniach systemów jakości i obniżeniu kosztów działalności.

http://www.aims.biz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Centrum konferencyjne - hotele, sale i obiekty

Blog poświęcony tematyce konferencji organizowanych w Polsce.

http://centrum-konferencyjne.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 marca 2014

wyróżnij stronę

Centrum Promocji Polski- Polska Akademia Jakości- Europejski...

Jakość, bhp, ochrona środowiska, promocja, badania, certyfikaty i wyróżnienia dla najlepszych.

http://www.misterpoland.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Controlling

Serwis dotyczący zarządzania, budżetowania i controllingu. Zawiera: artykuły, szkolenia, oprogramowanie, recenzje, nowości.

http://www.controlling.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Controlling 3CO

Portal o controllingu, rachunkowości zarządczej, kalkulacji kosztów i budżetowaniu. W portalu możemy znaleźć artykuły i opracowania tematyczne, zestawienia literatury, pliki do pobrania w formie arkuszy kalkulacyjnych z zakresu kalkulacji i kontroli kosztów, forum dyskusyjne, odnośniki do innych stron poświęconych zagadnieniom ekonomiczno - finansowym.

http://www.controlling.musur.net

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Jakość - narzędzia, metody, systemy zarządzania ja

Strona poświęcona takim zagadnieniom jak jakość, narzędzia, metody, systemy zarządzania jakością. Znajdziesz tu informacje na temat ISO 9001, TQM (Total Quality Management), cykl Deminga, Kaizen, 5S, Six Sigma, FMEA, QFD, Just In Time (JIT), Kanban, Poka Yoke.

http://www.jakosc.biznesplan.biz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Zarządzanie Przedsiębiorstwem - Teoria i Praktyka, Zarządzanie procesami gospodarowania: – Zarządzanie w systemie gospodarki kraju na tle Unii Europejskiej, – Zarządzanie w regionach a integracja międzynarodowa, – Wpływ polityki fiskalnej i monetarnej na rozwój gospodarczy, – Zarządzanie w podsystemach gospodarki kraju, kapitału rzeczowego, kapitału finansowego) – Zarządzanie w podsystemach wytwarzania dóbr i usługach. Zarządzanie w energetyce: – Zarządzanie sektorem energetycznym, – Konwencjonalne i niekonwencjonalne źródła energii, – Wpływ giełd energii na bezpieczeństwo energetyczne kraju...

http://www.kzp.zarz.agh.edu.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lipca 2012

wyróżnij stronę

Ochrona środowiska

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą, na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, jak istotne są systemy zarządzania - tak się składa, iż w firmie EURO-SYSTEM zajmujemy się ich projektowaniem, wdrażaniem oraz nadzorowaniem. Czyli jeżeli jesteście Państwo zainteresowani między innymi certyfikatami ISO 50000 (zarządzanie energią), ZKP (zakładowa kontrola produkcji) czy ISO 14001 (ochrona środowiska), zapraszamy pod adres www.EUsystem.pl.

http://www.eusystem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2016

wyróżnij stronę

Oprogramowanie dla firm

Jesteśmy specjalistami w branży informatycznej. NET-ART działa od 2002 roku, oferując szeroki zakres usług przede wszystkim wdrażanie w przedsiębiorstwach systemów informatycznych w tym systemów produkcyjnych, czy też systemów EPR, a także doradztwo IT i modelowanie procesów biznesowych w oparciu o narzędzia informatyczne. Proponujemy także pomoc w zakresie outsourcingu IT i więcej. Poznaj naszą ofertę, odwiedzając serwis internetowy.

http://www.net-art.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2014

wyróżnij stronę

Quality ED - wdrażamy systemy zarządzania jakością

Quality ED - wdrażanie, nadzorowanie i doskonalenie systemów zarządzania jakością, środowiskiem i BHP, szkolenia, audity wewnętrzne. Kompleksowa, profesjonalna obsługa w atrakcyjnych cenach.

http://www.qualityed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2008

wyróżnij stronę