Wyniki 1 - 10 z 12 posortowane wg tytułu

albania.com.pl

Portal albania.com.pl jest serwisem informacyjnym o Albanii. Piszemy o bieżących sprawach dotyczących Albanii, o wydarzeniach promujących kulturę albańską w Polsce. Nie brakuje u nas także informacji na temat historii, turystyki czy gospodarki Albanii. Wiadomości w serwisie zostały podzielone na grupy tematyczne umożliwiające szybkie odszukanie informacji w konkretnej dziedzinie.

http://albania.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Gry Na Pieniądze

Gry na pieniądze to Twoja ulubiona rozrywka? Dobrze trafiłeś! Na naszej stronie możesz grać we wszystkie najlepsze gry bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu. Nie trać więcej czasu, zarejestruj się na naszej stronie. Zacznij grać i wygrywać, powodzenia!

http://gry.napieniadze.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lipca 2013

wyróżnij stronę

Instytut Sobieskiego

Interdyscyplinarny i niezależny ośrodek analityczno-badawczy typu think-tank skupiający grono ekspertów i analityków z różnych dziedzin działalności społeczno-gospodarczej. Głównymi obszarami naszych badań są energetyka, gospodarka, podatki, prawo, polityka i nowe technologie. Jego celem jest przygotowywanie propozycji zmian i rozwiązań systemowych korzystnych dla rozwoju Polski. Hasło Tworzymy Idee dla Polski stanowi myśl przewodnią działalności Instytutu. Opowiada się za silnym i ograniczonym państwem, wolnością i odpowiedzialnością jednostki, ładem społecznym opartym na prawie naturalnym.

http://www.sobieski.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 września 2006

wyróżnij stronę

Liceum Siódemka w Piekarach dla młodzieży.

Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i atrakcyjny, dobrze płatny zawód. Szkoły policealne dla dorosłych Siódemka znajdują się na terenie największych miast Śląska i oferują tylko przyszłościowe kierunki kształcenia. Zatrudniamy najlepszą kadrę, układamy plan zajęć tak, aby bez problemu połączyli Państwo naukę z obowiązkami domowymi, zapewniamy legitymacje, indeksy, materiały doszkalające, uczymy bezpłatnie od pierwszego, do ostatniego dnia nauki! Jeśli jeszcze się zastanawiasz zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się dlaczego warto wybrać właśnie nasze szkoły. W razie pytań, czekamy na telefon.

http://szkolasiodemka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 marca 2015

wyróżnij stronę

pomoc w pisaniu prac wszelakich

Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z pisaniem prac: zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, doktoranckich. Oferujemy pomoc przy pisaniu prac habilitacyjnych oraz pomoc w opracowaniu publikacji, referatów, sprawozdań, prezentacji multimedialnych, metodologii badań, budowie narzędzi badawczych, przeprowadzeniu badań, analizie zebranego materiału badawczego.

http://prace.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Stając się sobą - psychologia i psychoterapia

Dla wszystkich zainteresowanych psychologią i psychoterapią ! Portal o psychologii i psychoterapii stajacsiesoba.pl to baza wiedzy dla osób zainteresowancy tymi dziedzinami wiedzy. Co tydzień nowe artykuły z zakresu: Psychoterapia Indywidualna Psychoterapia grupowa Psychoterapia par

https://stajacsiesoba.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2020

wyróżnij stronę

Szkolenia motywacyjne – poleca Tomasz Baryła.

Szkolenia motywacyjne otwierają przed swoimi odbiorcami szereg nowych możliwości i inspirują ich do intensywniejszej, bardziej efektywnej pracy. Zostań panem swego losu i daj sobie pomóc w osiągnięciu upragnionych celów. Jeśli czujesz, że dni się od siebie nie różnią, to spotkanie z profesjonalnym mówcą motywacyjnym jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Tomasz Baryła oferuje zarówno szkolenie dla grup, jak również coaching indywidualny. Szkolenia takie mogą być organizowane w firmach, a Tomasz Baryła chętnie poprowadzi je zarówno w języku polskim, jak i języku angielskim.

http://www.tombaryla.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 listopada 2013

wyróżnij stronę

Wydział Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

http://www.psych.uw.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 maja 2000

wyróżnij stronę

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej...

Filia WNS KUL w Stalowej Woli,WZNoS, Ekonomia, Prawo, Socjologia, Pedagogika, Psychologia, studia dzienne, zaoczne i wieczorowe, studia podyplomowe, MBA, International Master of Business Administration

http://www.kul.stalwol.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 maja 2000

wyróżnij stronę

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytet Jagielloński

http://www.miks.uj.edu.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2000

wyróżnij stronę