Wyniki 1 - 10 z 14 posortowane wg tytułu

Akustic Projekt - rozwiązania akustyczne

Firma Akustic Projekt zajmuje się produkcją rozwiązań akustycznych dla firm, takich jak maty wygłuszające, panele akustyczne, podłogi izolujące dźwięk, maty bitumiczne, przegrody wygłuszające. Produkty można stosować w firmach, fabrykach, blisko maszyn, jak również konstrukcjach morskich.

http://akustikprojekt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Audiomania

Wszystko o akustyce

http://audiomania.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Carton Audio

Moduły i elementy elektroniczne. Wzmacniacze mocy, filtry aktywne, przedwzmacniacze, układy zasilające. Nagłośnienie i technika audio. Oferta handlowa. Opisy praktycznych rozwiązań stosowanych w urządzeniach i zestawach elektroakustycznych. Teoria z zakresu elektroniki, akustyki i elektroakustyki.

http://www.cartonaudio.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Inteligentny dom, multiroom, systemy audiowizualne

Inteligentny dom w Twoim domu? To możliwe. Sprawdź na czym polega fenomen inteligentnych systemów mieszkaniowych. Na czym polega mulitroom? Na czym opierają się innowacyjne systemy audiowizualne? Sprawdź u nas!

http://www.multi-audio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2009

wyróżnij stronę

ITERM Izolacje natryskowe akustyczne

Iterm to najwyższej jakości docieplenia, tynki akustyczne i powłoki ochronne polimerowe, pianki PUR oraz pasywne zabezpieczenia PPOŻ. Naszym celem jest kompleksowa i fachowa obsługa inwestorów, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały, dlatego nasze powłoki wyróżniają się korzystnymi parametrami i sprawdzają się w zabezpieczeniach i dociepleniach różnych typów materiałów. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą!

http://www.iterm.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

JBL Infinity Harman Kardon Polska

Strona autoryzowanego dealera: JBL, Infinity, Harman Kardon. Audio, Hi Fi i kino domowe.

http://www.jbl.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

maz-on service

serwis pogwarancyjny specjalizujący się w naprawach i przeglądach technicznych aparatury nagłośnieniowej i oświetleniowej, pełen zakres konserwacyjny, profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż i montaż aparatury nagłośnieniowej, oświetleniowej i wizyjnej.

http://maz-on.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Nagłośnienie Warszawa - techniczna obsługa imprez

Świadczymy usługi w zakresie technicznej obsługi imprez, konferencji, eventów. Nagłośnienie, oświetlenie, multimedia. Tanio i solidnie. Zapraszamy do współpracy.

http://www.naglosnienie-warszawa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 listopada 2012

wyróżnij stronę

Panele akustyczne - nyquista.pl

Nyquista Acoustic Design jest firmą o ogromnym doświadczeniu, której specjalizacją jest szeroko rozumiana akustyka. Firma w swojej ofercie ma między innymi projektowanie i pomiary akustyczne. Poza tym zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją mat czy paneli akustycznych. Blisko 10 lat doświadczenia w branży skutkuje niemal 600 projektami, z których duża część to wyciszanie ścian korkiem i innymi produktami temu służącymi. Zawsze za projekt odpowiadają doświadczeni oraz wykwalifikowani akustycy czy projektanci.

https://nyquista.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2020

wyróżnij stronę

Salon Audio Video Benefit

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości instalacjami audio, wizualnymi oraz kina domowego do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz siedziby firmy Benefit. Oferujemy produkty czołowych producentów, usługi związane ze sprzedażą oraz instalacją powyższych. Na miejscu, w naszym salonie zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę.

http://www.kinodomowe.lodz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2011

wyróżnij stronę