Wyniki 1 - 10 z 37 posortowane wg tytułu

Adela Struska

rzecznik patentowy oferuje działalność w zakresie: ochrony wynalazków, ochrony wzorów użytkowych, rejestracji wzorów przemysłowych, ochrony znaków towarowych i in. Na stronie szczegóły oferty, częste pytania. Możliwość zlecenia usługi online.

http://www.astruska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Aparaty cyfrowe, testy aparatów, recenzje, opinie...

Aparaty cyfrowe - testy, recenzje, opinie, - wszystko o fotografii, kamery cyfrowe lustrzanki Aparaty cyfrowe, testy aparatów, recenzje, opinie, nowe aparty, kamery cyfrowe. Vortal o fotografii cyfrowej dla amatorów i profesjonalistów. Zapraszamy.

http://www.vortal.fotoexpert.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 05 października 2004

wyróżnij stronę

Asme i inne certyfikaty firmy de-tech

Nasze laboratorium badań materiałów posiada wszystkie wymagane certyfikaty, w tym również certyfikat asme. Badania i ich wyniki opieramy na najnowszym sprzęcie oraz swojej wiedzy i doświadczeniu. Wykonujemy badania nieniszczące oraz badania penetracyjne. Oceniamy jakość materiałów oraz sprawdzamy ich wytrzymałość. Dowiedz się więcej i odwiedź naszą stronę internetową bądź skontaktuj się z nami.

http://de-tech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Bariera śniegowa-łapacz śniegu

Strona Zakładu Usługowo Produkcyjnego PORMAT s.c. oferująca wyrób chroniony prawem (Urząd Patentowy RP - nr 55782).

http://www.pormat.gal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Biuro Tłumaczeń Technicznych

Tłumaczenia techniczne z angielskiego niemieckiego francuskiego

http://bttech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2007

wyróżnij stronę

Biuro Usług Prawno-Technicznych w Poznaniu

Strona kancelarii patentowej "dr Andrzej Au & Co." - kompletna obsługa w zakresie zagadnień ochrony własności wynalazków, znaków towarowych wzorów użytkowych i zdobniczych oraz praw autorskich.

http://www.aupat.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 maja 2000

wyróżnij stronę

Chwilówki online

Najkorzystniejsze oferty chwilówek bez BIK online. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

http://chwilowkaonline24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Ciekawostka.pl - Ciekawostki i zagadki.

Ciekawostka.pl - Ciekawostki z dziedzin: archeologia, astronomia, biologia, chemia, fizyka, geografia, matematyka, medycyna, technika. Zagadki logiczne i matematyczne. Nauka i humor. Fakty i mity. Wynalazki i patenty. Cytaty i toasty.

http://www.ciekawostka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2006

wyróżnij stronę

emGRAF - reklamówki z nadurkiem - wysoka jakość!

Reklamówki z nadrukiem to bardziej wytrzymałe od zwykłych foliowych opakowań torby. Idealnie wręcz sprawdzają się do przenoszenia zakupów czy większych przedmiotów. Reklamówki z nadrukiem emGRAF wykonane są z najwyższej jakości materiałów biodegradowalnych, które przyjazne są środowisku naturalnemu. Nadruki nakładane są z użyciem profesjonalnych maszyn drukarskich, których kolory są niezwykle nasycone, a trwałość najwyższej klasy. Jeśli chcesz zareklamować swoją działalność w niebanalny sposób to zdecyduj się na takową formę promocji. Reklamówki z nadrukiem emGRAF to najwyższa jakość w najniższej cenie!

http://www.emgraf.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

GaloMat Światowa NOWOŚĆ

GaloMat - ogólnoświatowy patent (w 183 krajach) - maszyna do zgrzewania folii wokół butów. Urządzenie to znajduje zastosowanie w szpitalach, przychodniach, laboratoriach, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, czyli w miejscach, gdzie higiena i czystość są niezbędne. Brud pod podeszwami butów gości, pracowników lub klientów, jest przenoszony do obszarów, gdzie wymagana jest czystość. To prowadzi do zaburzeń w obszarze produkcyjnym i, co ważniejsze, do wysokiego ryzyka związanego z infekcją w szpitalach.

http://www.galomat.pl

Kategorie:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 września 2007

wyróżnij stronę