Pokrowce na stoły - szwalnia Profashion.pl

Jesteśmy producentem z Warszawy, który od wielu lat zajmuje się szyciem obrusów i pokrowców na stoły oraz krzesła, zachwycających swoim eleganckim wyglądem. Pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej klasy - zapewniamy jakość i staranność wykonania. Nasza oferta skierowana jest głównie do branży hotelarskiej i gastronomicznej, ale wykonujemy również dedykowane zlecenia, które zgodne są z potrzebami naszych klientów Stabilna pozycja na rynku, jakość i terminowość to nasze atuty. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty na produkty takie jak: Pokrowiec elastyczny na stół bankietowy, cateringowy, koktajlowy Nakładka elastyczna...

http://www.pro-fashion.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 października 2021

Odbitki online - fotosilesia.pl

Z nami możesz już teraz zamówić wydruk zdjęć online. Nie musisz używać do tego komputera – w wygodny sposób zrobisz to z użyciem swojego smartfona! Fotosilesia z Katowic to także miejsce, gdzie wykonywane są zdjęcia do dokumentów. Pracujący tam fotografowie mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, dzięki czemu świadczą usługi najwyższej jakości. Odbitki wysyłamy na terenie całego kraju zaraz po ich wykonaniu.

http://fotosilesia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2021

Busy do Holandii - bustom.pl

Firma BusTom oferuje przewozy międzynarodowe do Niemiec oraz Holandii, z takich polskich miast jak m.in. Wrocław, Opole czy Łódź. Busy tego przedsiębiorstwa zapewniają komfort podróży, są wyposażone w klimatyzację oraz Wi-Fi. Rezerwacji na przejazd można dokonać nawet w ostatniej chwili, możliwy jest także przewóz zwierzęcia. BusTom oferuje także wynajem mniejszych, dziewięcioosobowych busów Opel Vivaro.

https://bustom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2021

Nauka języka online - tele-nauka.pl

Chcesz nauczyć się języka obcego? Już dziś dołącz do nas! Oferujemy profesjonalne kursy indywidualne lub w grupach, zależnie od Twoich preferencji. U nas możesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego, poznać przydatne słownictwo oraz przełamać barierę w mówieniu. Posiadamy doświadczonych lektorów, którzy wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdego z kursantów. Serdecznie zapraszamy.

http://tele-nauka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2021

Komornik Szczecin

Kancelaria Komornicza Marcina Łaniewskiego wykorzystuje do usprawnienia swojej pracy liczne nowoczesne systemy informatyczne. Dzięki temu powierzone licytacje i egzekucje odbywają się w najbliższym możliwym terminie, a formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Przyjmowanie petentów w biurze w Szczecinie odbywa się w każdą środę w godzinach 12-16 lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w dogodnym dla obu stron terminie.

https://komornikszczecin.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2021

Culligan Water - woda dla firmy

Culligan Water to producent wysokiej jakości dystrybutorów wody pitnej. W ofercie mamy wiele rodzajów dystrybutorów, które mają kilka poziomów filtracji. Masz własne przedsiębiorstwo i chcesz zapewnić pracownikom stały dostęp do świeżej i czystej wody? Zapomnij o kosztownej wodzie mineralnej z plastikowych butelek. Wysokiej jakości woda dla firmy wcale nie musi być droga. Dzięki Culligan Water będziesz mógł całkowicie zrezygnować z plastikowych butelek. Woda dla firmy dostarczana będzie z kranu. A ponieważ nasze dystrybutory mają wiele poziomów filtracji, Twoi pracownicy cieszyć się będą mogli czystą i świeżą wodą, bez oczekiwania na jej dostawę...

https://culliganwater.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 października 2021

Producent dmuchańców i placów zabaw - oli-dmuchance.pl

Oli-Dmuchańce to firma, specjalizująca się w produkcji i wynajmie dmuchanych parków rozrywki. Stanowią one niezbędne wyposażenie wielu imprez plenerowych, na których są dzieci. Oli-Dmuchańce oferuje również dmuchane gadżety reklamowe, które sprawdzają się podczas imprez firmowych. Dzięki takim gadżetom każdy przedsiębiorca ma szansę zaprezentować się lepszej strony, a także pozyskać uwagę klientów oraz partnerów biznesowych!

https://oli-dmuchance.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 października 2021

Xypex - zabezpieczenie przed agresją chemiczną, hydroizolacja

Technologia oraz produkty Xypex znajdują zastosowanie w oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, składowiskach odpadów, przejściach podziemnych czy tunelach. Pozwalają one na skuteczną hydroizolację, a także zabezpieczenie przed agresją chemiczną różnego typu zbiorników. W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów oraz technologii jest firma KRYSTAL-BET Sp. z o.o. Oprócz sprzedaży produktów, pracownicy zapewniają doradztwo techniczne i projektowe, szkolenia, a także nadzór techniczny nad stosowaniem technologii Xypex.

https://krystal-bet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 października 2021

agnieszkarackiewicz.pl - Oprogramowanie dla firm ...

Agnieszkarackiewicz.pl to strona promująca ofertę oprogramowania dla firm, oraz wyjaśnia na czym polegają systemy takie jak ERP (Enterprise Resources Planning), POS,CRM. Oprogramowanie ERP kompleksowo monitoruje bazy danych firmy, co daje możliwość zbierania i zarządzania danymi jakie są związane z prowadzeniem firmy na niemal każdym etapie, co niezwykle ułatwia proces prowadzenia działalności. Oprogramowanie pozwala gromadzić wszystkie dane w jednym miejscu. Ten system jest nowoczesny i dostosowany do najnowszych trendów. Dane zapisywane w tym systemie IT można zapisać na tradycyjnym serwerze lub w chmurze. Na przedstawionej stronie internetowej...

https://www.agnieszkarackiewicz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2021

Części do wózków widłowych, Jungheinrich, Linde, Toyota...

Firma CDW Online specjalizuje się sprzedażą online części do wózków widłowych. Posiadają bardzo dużo części do takich marek jak: Jungheinrich, Linde, BT/Toyota, Still, Nissan. W sklepie internetowym klienci naczęściej zamawiają części do wózków takie jak: elementy silnika, układy chłodzenia, instalacje elektryczne, układy kierownicze, układy napędowe, układy chłodniczne, układy zawieszenia, filtry, oświetlenie, koła, opony, fotele, wyposażenie baterii Sklep internetowy CDWOnline również służy swoim klientom fachową pomocą w doborze części.

https://cdwonline.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2021