Wyniki 1 - 10 z 49 posortowane wg tytułu

Arka24h.pl

Lecznica Weterynaryjna ARKA z miejscowości Kobyłka jest dostępna dla pacjentów oraz ich właścicieli przez całą dobę. Oferuje kompleksową, profesjonalną oraz nowoczesną opiekę nad zwierzętami tutaj każdy pupil może poczuć się bezpiecznie! Oferta lecznicy obejmuje usługi w zakresie lecznictwa, diagnostyki, profilaktyki, wyrabia paszporty dla zwierząt, prowadzi szpital dla pupili. Prowadzi również hotel dla zwierząt oraz usługi fryzjerskie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą lecznicy ARKA!

http://arka24h.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

Babeszjoza - chrońmy psy i koty przed kleszczami i

Babeszjoza to przenoszona przez kleszcze, często śmiertelna choroba psów i kotów. Serwis babeszjoza.com zawiera przystępne informacje o chorobie, jej objawach, profilaktyce, leczeniu, dostępnych preparatach oraz prawdziwe historie walki z babeszjozą.

http://www.babeszjoza.com

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2006

wyróżnij stronę

CENTROWET Sp. z o.o.

Hurtownie leków i sprzętu weterynaryjnego w południowej Polsce.

http://www.centrowet.com.pl

Kategorie:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 maja 2003

wyróżnij stronę

Dog-Max

Największy wybór renomowanych producentów artykułów dla psów i kotów.Oferujemy produkty takich firm jak : EUKANUBA , ROYAL CANIN , BEST-CHOICE , NRC-ROYAL , NUTRO , i wielu , wielu innych.

http://www.dog-max.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 września 2005

wyróżnij stronę

foksterier.pl

Strona hodowli foksteriera szorstkowłosego Abdank, lecznicy weterynaryjnej oraz bielskiego oddziału Związku Kynologicznego.

http://www.foksterier.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 13 lutego 2001

wyróżnij stronę

Gabinet Weterynaryjny

Gabinet Weterynaryjny dla małych zwierząt

http://weterynarz.kalisz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 września 2008

wyróżnij stronę

Gabinet Weterynaryjny lek.wet. Witold Pietrzyk

zapraszwam na moją stronę internatową , gdzie znajdziecie Państwo informacje dotyczące zakresu usług , lokalizacji i godziny otwarcia Gabinetu weterynaryjnego w Stargardzie Szczecińskim

http://www.gabinetwetstargard.euroadres.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 marca 2009

wyróżnij stronę

Http://www.medicvet.pl/

Klinika weterynaryjna Medicvet usytuowana w Puszczykowie zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem zachowawczym i laboratoryjnym małych zwierząt. Leczymy psy, koty, gryzonie, ptaki, egzotyczne gady. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne, badania laboratoryjne, testy i szczepienia profilaktyczne. Zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną, leczymy choroby pasożytnicze, okulistyczne, dermatologiczne. Oferta kliniki obejmuje także chipowanie zwierząt, doradztwo żywieniowe, konsultacje dotyczące właściwej pielęgnacji.

http://www.medicvet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2015

wyróżnij stronę

Klinika Teodorowscy - klinika dla zwierząt

Teodorowscy to wysokiej jakości klinika weterynaryjna i szpital, które stawiają przede wszystkim na pomoc i zapewnienie komfortowego życia zwierzętom. Zajmujemy się ich leczeniem, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, a także oferujemy rehabilitację. Co więcej, prowadzimy hotel dla psów i kotów. Dla nas każde zwierzę jest tak samo ważne i dokładamy wszelkich starań, by ulżyć mu w cierpieniu. Poszukujesz dobrego weterynarza z doświadczeniem? Zapraszamy!

https://www.klinikadlazwierzat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 grudnia 2021

wyróżnij stronę

Korekcja racic

AGRO-TEST jest firmą, która zajmuje się korekcją racic u bydła mlecznego i mięsnego. Oferują kompleksową obsługę w tym zakresie. Ponadto zajmują się dekornizacją oraz doradztwem w zakresie współpracy rolniczej. Usługi wykonywane są na terenie całego kraju. Gwarantem najwyższych usług jest wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to oraz indywidualne podejście do każdej racicy sprawia, że klienci są usatysfakcjonowani i zadowoleni z wykonanych usług.

http://www.korekcja-racic.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2014

wyróżnij stronę