Wyniki 1 - 3 z 3 posortowane wg tytułu

Agencja Aktorska Passa

PASSA to jedna z najstarszych agencji aktorskich w Polsce. Reprezentuje profesjonalnych aktorów i studentów szkół teatralnych. Wspiera ich działalność artystyczną, promuje, podpisuje i negocjuje warunki umów, otacza opieką prawną, zaprasza na zdjęcia próbne do filmów i seriali oraz na castingi reklamowe.

http://www.passa.media.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2005

wyróżnij stronę

CastingPro

CastingPro to nowoczesna platforma castingowa, która łączy w sobie profesjonalny management z innowacyjnymi narzędziami interaktywnymi. Dla twórców doświadczona agencja castingowa oferuje obszerną bazę wykonawców i wsparcie przy kompletowaniu obsady, a także rozwiązania przeznaczone do tworzenia prezentacji i list castingowych. Wykonawcy mogą natomiast liczyć na fachową pomoc agentów przy budowaniu portfolio i tworzeniu dema aktorskiego. Serwis castingowy Casting-Pro zawiera też informacje o castingach w całej Polsce.

https://castingpro.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 września 2021

wyróżnij stronę

Studio Filmowe Warszawa - Produkcja Filmowa

Studio Filmowe Warszawa- produkcja i postprodukcja filmowa, informacje o robieniu filmów korporacyjnych, reklamowych, dokumentalnych, promocyjnych. Baza firm. Fundacje, szkoły, instytucje. Polskie Studia filmowe. Wideofilmowanie. Studio Warszawa.

http://studio-filmowe.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 listopada 2010

wyróżnij stronę