Wyniki 1 - 10 z 43 posortowane wg tytułu

Zbierajmy monety

Strona dla kolekcjonerów obiegowych monet ziem polskich - porady, konkurs, cenniki, nowinki, linki. Na stronie szczególny nacisk na warianty stempli i usterki bicia.

http://monety.polskie.webpark.pl

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 27 lutego 2003

wyróżnij stronę

W Warszawie

Firma prowadzi skup zegarków naręcznych - skup używanych i oryginalnych zegarków szwajcarskich i niemieckich w Warszawie. Gwarantujemy gotówkę od ręki. Skupujemy także złote kolekcjonerskie monety. Zapraszamy - na korzystnych warunkach skup złotych monet kolekcjonerskich, skup zegarków Warszawa, województwo mazowieckie. Atrakcyjne szwajcarskie i niemieckie zegarki oryginalne, skup w atrakcyjnej cenie dla sprzedającego.

http://www.skup-zegarki-monety.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Szwoleżer AG

Sklep numizmatyczny i skup monet- Collection - specjalizacja to numizmatyka. Szwoleżer AG, Historia Jazdy Polskiej, Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I , Solne Drogi Proof, Polska Droga do Wolności, Polska Reprezentacja Olimpijska Vancouver, Sokół Wędrowny, Świeradowska, Foka Szara, Żagań. Sklep kolekcjonerski oferuje klasery, woreczki strunowe, przekładka do klasera, monety, koperty, medale, katalogi i abonament na monety, akcesoria kolekcjonerskie, albumy. Prowadzimy także skup monet. Numizmatyka, monety zastępcze, banknoty, abonamenty numizmatyczne, Leuchtturm, Karty TelePin, Zestawy Upominkowe.

http://www.collection.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Skup Monet Kraków

Oferujemy Państwu usługi z zakresu numizmatyki, czyli skup monet oraz złota lokacyjnego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dobre ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Zapraszamy!

http://www.ksngibon.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Sklep z antykami Bydgoszcz - Skup sprzedaż

Zajmujemy się skupem antyków: monety, banknoty, srebra, platery, zegary, zegarki naręczne, obrazy, biżuteria (również nowa), odznaczenia wojskowe, lampy, szable, mapy, stare szkła artystyczne, militaria, judaica, porcelana i wiele wiele innych. Profesjonalne podejście, atrakcyjna wycena, płacimy gotówką, dojeżdżamy do klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować atrakcyjne ceny skupu antyków, jak i odpowiednie podejście do klienta, tak aby był zadowolony tak z transakcji jak i z naszej fachowej obsługi. Zajmujemy się też opróżnianiem mieszkań po zmarłych bliskich , zapewniamy własny transport, konkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm...

http://www.antykibydgoszcz.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2013

wyróżnij stronę

Sklep Numizmatyczny

nternetowy Sklep numizmatyczny prowadzi sprzedaż abonamentową na monety emitowane prze NBP, sprzedaż monet kolekcjonerskich, jak również akcesoria numizmatycznych.

http://www.e-numizmatyka-waw.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Sklep numizmatyczny Katowice

Salon numizmatyczny w Katowicach oferujący złote i srebrne monety. Świadczymy doradztwo i pomoc w wyborze. Zapraszamy na naszą stronę i do naszego sklepu numizmatycznego w Katowicach.

http://jaceklenarczyk.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 października 2014

wyróżnij stronę

Sklep kolekcjonerski ms70.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można w jednym miejscu kupić asortyment zarówno dla kolekcjonera znaczków pocztowych jak i monet? Okazuje się, że można. W sieci od jakiegoś czasu istnieje sklep internetowy dostępny pod adresem ms70.pl na którym bez większych problemów możecie Państwo wszystkie te asortymenty zakupić. Gorąco zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W razie pytań zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami i obsługą sklepu.

http://ms70.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 października 2014

wyróżnij stronę

SkarbnicaNarodowa.pl - monety numizmatyczne

Monety i medale, które znaleźć można w ofercie Skarbnicy Narodowej, opowiadają o istotnych wydarzeniach w historii Polski i świata. U nas znajdziesz numizmaty, które przedstawiają wybitne postacie oraz ważne idee, czy zdarzenia. Wejdź na www.skarbnicanarodowa.pl i powiększ swoją kolekcję już dziś! Każdy produkt, który zamawia Klient, może zostać odesłany w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

http://www.skarbnicanarodowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Polonia Coins

Masz złoto lub srebro? Nasza firma zajmuje się skupem metali szlachetnych, monet oraz biżuterii. Oferujemy najkorzystniejsze warunki finansowe. Sprzedajemy i skupujemy po aktualnych cenach złota na rynkach. Mamy bogate, dziesięcioletnie doświadczenie i zaufanie wśród kolekcjonerów. Dużą zaletą naszej firmy jest bezpłatna wycena to szybki sposób by poznać aktualną wartość swojej kolekcji. Zapewniamy też pomoc w zdobyciu rzadkich monet.

http://numizmatykatorun.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2016

wyróżnij stronę