Wyniki 1 - 10 z 22 posortowane wg tytułu

Agencja Aktorska Passa

PASSA to jedna z najstarszych agencji aktorskich w Polsce. Reprezentuje profesjonalnych aktorów i studentów szkół teatralnych. Wspiera ich działalność artystyczną, promuje, podpisuje i negocjuje warunki umów, otacza opieką prawną, zaprasza na zdjęcia próbne do filmów i seriali oraz na castingi reklamowe.

http://www.passa.media.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2005

wyróżnij stronę

AICT/IACT, sekcja polska

Sekcja polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych (AICT/IACT). W witrynie dostępny kwartalnik teatralno-literacki Yorick.

http://www.aict.art.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 października 2004

wyróżnij stronę

Kutnik i Nowicki. Technika Sceniczna.

Firma Kutnik i Nowicki Technika Sceniczna organizuje i realizuje ekskluzywne spotkania firmowe, spektakle teatralne, bankiety, pokazy mody oraz różnego rodzaju imprezy wymagające profesjonalnej obsługi technicznej.

http://www.kutnikinowicki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Małgorzata Gołąbek – Poezja i Proza

Małgorzata Gołąbek - Poezja i Proza

http://malgorzata-golabek.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Marek Korzeniowski :: aktor, artysta, komik

Marek Korzeniowski zajmuje się mało znaną w Polsce, aczkolwiek ciekawą, formą artystyczną zwaną Stand-up comedy. Czym jest Stand-up? To proste: Jeden, jedyny artysta na scenie, którego zadaniem jest, w ciągu całego występu, wywołać salwę śmiechu wśród publiczności, powtarzającą się z różnym natężeniem średnio co 20 sekund.

http://www.korzeniowski.cba.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2013

wyróżnij stronę

olenaleonenko.com - kompozytorka pieśniarka aktork

Strona oficjalna kompozytorki, pieśniarki i aktorki Oleny Leonenko. Można na niej znaleźć biografię, recenzje oraz wywiady z artystką, jak również zdjęcia z sesji, a także zapoznać się z jej twórczością. Strona oficjalna Oleny Leonenko, na której można znaleźć informacje o artystce oraz zapoznać się z jej twórczością, również tekstami literackimi, jak np. bajki.

http://olenaleonenko.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2015

wyróżnij stronę

Operacja Opera

Operacja Opera. Pierwszy Polsko-Norweski Kabaret to międzynarodowy projekt artystyczny, realizowany przez Norweską Narodową Operę i Balet w Oslo oraz Teatr KTO w Krakowie w ramach Funduszu Wymiany Kulturalnej i przy wsparciu Mechanizmów Finansowych Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskich Mechanizmów Finansowych.

http://www.operationopera.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 października 2011

wyróżnij stronę

Opera.poznan.pl

Mieszczący się w Poznaniu Teatr Wielki jest miejscem gdzie można obcować z sztuką teatralną. W teatrze tym wystawiane są liczne przedstawienia i spektakle gdzie każdy miłośnik kultury artystycznej jak i ci, którzy zaczynają swoją przygodę z teatrem, znajdą coś dla siebie. Na każdy miesiąc teatr operowy przygotowuje bogaty repertuar, dlatego zawsze dzieje się coś interesującego. Wśród tych widowisk znajdują się między innymi: opery, operetki, balet, recitale, koncerty i przedstawienia teatralne. Ponadto Teatr Wielki organizuje wycieczki i warsztaty edukacyjne. Dzięki nim zwiedzający i słuchacze poznają zakulisowe życie teatru. Spotkania z tancerzami...

https://opera.poznan.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2018

wyróżnij stronę

Piotr Bajtlik

Oficjalna strona aktora - informacje, zdjęcia i inne.

http://www.bajtlik.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 lutego 2005

wyróżnij stronę

Portal Teatralny.pl - Recenzje Teatralne

Teatralny.pl to serwis o teatrze zawierający aktualności, recenzje i repertuary z całej Polski. Dołącz do bazy ludzi teatru i poznaj osoby z branży.

http://teatralny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2013

wyróżnij stronę