Wyniki 1 - 10 z 30 posortowane wg oceny

PERYSKOP - Stronniczy Miesiecznik Elektroniczny

Peryskop opisuje i komentuje wydarzenia w Polsce i na swiecie, kulture, internet, humor. Wysylka za darmo!

http://www.peryskop.de

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2001

wyróżnij stronę

Polska Przyszłych Pokoleń - jak zarabiać więcej

Jednym z założeń serwisu PPP jest ostateczny koniec przymusu ubezpieczeń. Dokładnie chodzi o wszystkie opłacane przez obywateli składki, które potem wędrują na konto ZUS-u. To co się z nimi dzieje, jest po prostu w opłakanym stanie. czy będzie więc koniec przymusu ubezpieczeń ? Możliwość korzystania z usługi jaką oferuje służba zdrowia, dla chorych ludzi jest naprawdę mocno ograniczona. Większość osób, żeby móc dostać się szybko do danego specjalisty, lub wykonać specjalistyczne badanie, musi udać się do prywatnej kliniki. W Polsce istnieje trudna sytuacja, im więcej zarabiasz, tym więcej oddajesz państwu. W ciężkiej sytuacji materialnej, niejeden...

http://www.przyszle-pokolenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Portal społecznościowy mieszkańców Konina

Portal społecznościowy mieszkańców Konina. Zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa życia w mieście. Platforma wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami, władzami samorządowymi i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo mieszkańców Konina

http://www.bezpieczny.konin.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2009

wyróżnij stronę

Warszawa - e-wawa.pl

Warszawa w e-wawa.pl - portal społeczności warszawskiej.

http://www.e-wawa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Gazeta Wyborcza

Serwis ogólnopolskiego dziennika społeczno-politycznego. Na stronach artykuły z numeru bieżącego, dodatków lokalnych oraz tematycznych. Na stronie także archiwum numerów, dostepne dla zarejestrowanych użytkowników.

http://www.wyborcza.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Korespondent.pl - niezależny magazyn społeczno-polityczny

Niezależny magazyn polityczno - społeczny zajmujący się komentowaniem aktualnych wydarzeń z punktu widzenia ludzi ceniących wolność. Magazyn propaguje kapitalizm, idee wolności i wartości chrześcijańskie.

http://www.korespondent.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2002

wyróżnij stronę

Bastion - księgarnia dobrej książki

Specjalnością księgarni "Bastion" jest literatura patriotyczna, historyczna i religijna. W ofercie posiada prace autorów takich jak m.in. Dmowski, Giertych, Koneczny, Nowak, Pająk, Prus i Szcześniak, a także liczne encykliki papieskie.

http://www.bastion.krakow.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 października 2004

wyróżnij stronę

Gazeta Polska

Wydanie sieciowe czasopisma. Zawiera wybrane artykuły z aktulanego numeru, archiwum, informacje o zasadach prenumeraty, stopkę redakcyjną.

http://www.gazetapolska.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Krytyka Polityczna

"Jeśli analizę bieżących wydarzeń politycznych nazwiemy �publicystyką�, zaś namysł nad uniwersalnymi pytaniami politycznymi � �filozofią polityki�, to okaże się, że brakuje środka. W zdrowej sferze publicznej musi istnieć to ogniwo, które odpowiada za aplikację idei do konkretnej rzeczywistości � za przetop filozoficznej surówki w praktyczne polityczne narzędzia: wizje, programy, interpretacje. Ogniwo krytyki politycznej". Tak piszą o sobie twórcy kwartalnika prezentującego opinię ze wszystkich stron politycznej barykady.

http://www.krytykapolityczna.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 15 lipca 2004

wyróżnij stronę

magazyn OBYWATEL

Dwumiesięcznik poświęcony polityce,społeczeństwu i ekologii.Podejmuje problem szeroko rozumianej jakości życia,przeciwstawionej wąskiej koncepcji tzw. wzrostu gospodarczego.Krytykuje rzeczywistość polityczno-społeczno-gospodarczo-kulturową,przedstawia alternatywne rozwiązania.Jest otwarty na nieskrępowaną dyskusję o palących problemach społecznych,porusza tematy niepopularne i "źle widziane" w innych mediach.

http://www.obywatel.org.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 listopada 2003

wyróżnij stronę