Wyniki 1 - 10 z 30 posortowane wg tytułu

Życie Warszawy

Strona dziennika społeczno-politycznego. Zawiera artykuły z aktualnego wydania, archiwum numerów, cennik reklam.

http://www.zw.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Wydarzenia na Śląsku - Dziennik Zachodni

Internetowe wydanie gazety regionalnej Dziennik Łódzki. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Czytaj najnowsze informacje, ostatnie wydarzenia, ciekawe poradniki oraz reportaże na przeróżne tematy. Najnowsze informacje z Łodzi i okolic - korzystaj z internetowego wydania Dziennika Łódzkiego.

http://www.dzienniklodzki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Warszawa - e-wawa.pl

Warszawa w e-wawa.pl - portal społeczności warszawskiej.

http://www.e-wawa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Ustrój dla Wszystkich

Strona zawiera opis książki "Ustrój dla Wszystkich", porusza takie zagadnienia jak; polityka pieniężna,ustrój globalny, onz, pkb, reformy, ustrój społeczny, solidaryzm, gospoarka rolna, reformy, globalizm, ekonomia, bezrobocie, konstytucja Polski.

http://www.uspoleczny.strona.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2005

wyróżnij stronę

STARE CZARNOWO

Nieoficjalny serwis gminy Stare Czarnowo, aktualności z regionu, ocena pracy władz, informacje o gminie. Strona jest niezależny od władz samorządowych.

http://www.stareczarnowo.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2010

wyróżnij stronę

Rafał Karaś - Gmina Ełk

Chciałbym utrzymywać stałą więź z mieszkańcami gminy. Dlatego proszę przez moją stronę o kontakt ze mną i wskazywanie na doraźne problemy w naszej gminie. Oficjalna strona internetowa Rafała Karaś. Strona przedstawia moją działalność w Gminie Ełk. Witam serdecznie na mojej stronie internetowej.

http://karas.elk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Przemyślenia - portal rozrywkowo-informacyjny

Przemyślenia to ogólnospołeczny portal, którego zadaniem jest zrzeszanie ludzi i informowanie ich o wielu ciekawych inicjatywach oraz newsach z zakresu współczesnego świata! Tylko u nas znajdziesz wszystko, co najbardziej Cię interesuje – zaczynając od kwestii politycznych i biznesowych poprzez kulturalne i społeczne, a kończąc na technologicznych i budowlanych poradach praktycznych. Nasz serwis to miejsce dla wszystkich, którzy zainteresowani są światem, w którym żyją. Przemyślenia to portal dla osób, które myślą i nie są im obojętne różne kwestie. Dołącz do nas i dowiedz się jak wiele jeszcze jest do odkrycia...

http://www.przemyślenia.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Portal społecznościowy mieszkańców Konina

Portal społecznościowy mieszkańców Konina. Zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa życia w mieście. Platforma wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami, władzami samorządowymi i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo mieszkańców Konina

http://www.bezpieczny.konin.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2009

wyróżnij stronę

Portal Rolniczy

Nowoczesny Portal Rolny w ktorym znajdziesz zawsze aktualne wiadomości i porady rolnicze, dodasz za darmo ogłoszenie rolnicze, zobaczysz najnowsze traktory, pojazdy i maszyny rolnicze ktore możesz zakupić na naszym Bazarze Rolnym. Serdecznie zapraszamy.

http://nowoczesnafarma.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2014

wyróżnij stronę

Polska Przyszłych Pokoleń - jak zarabiać więcej

Jednym z założeń serwisu PPP jest ostateczny koniec przymusu ubezpieczeń. Dokładnie chodzi o wszystkie opłacane przez obywateli składki, które potem wędrują na konto ZUS-u. To co się z nimi dzieje, jest po prostu w opłakanym stanie. czy będzie więc koniec przymusu ubezpieczeń ? Możliwość korzystania z usługi jaką oferuje służba zdrowia, dla chorych ludzi jest naprawdę mocno ograniczona. Większość osób, żeby móc dostać się szybko do danego specjalisty, lub wykonać specjalistyczne badanie, musi udać się do prywatnej kliniki. W Polsce istnieje trudna sytuacja, im więcej zarabiasz, tym więcej oddajesz państwu. W ciężkiej sytuacji materialnej, niejeden...

http://www.przyszle-pokolenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2013

wyróżnij stronę